Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ANKARALI

ANKARALI User

aynen aktif olmuş test ettim :)

ErdmBşkn bunu beğendi.
  2. arkadaşlar bayadır oynamıyordum oyunu şimdi bazı şeyler değişmiş tasarımı değişmeyi beceremedim, ayrıca ana sayfa çok kasıyor yardımcı olabilecek var mı acaba

3. Gemi Kişileştirme(Yeni Hangar Düzeni)

Konusundan yardım alabilirsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Haziran 2017
    .KAPLAN bunu beğendi.
  4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz. :)

Arkadaşımız yönlendirdiğiniz konu için buraya bakabilir.

İyi forumlar...

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Beddua etmeyelim arkadaşlar ,sorunun anlaşılabilmesi için serverınız ve bilgileriniz ile supporta şikayette bulununuz.

Başka aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız varsa onlarda bu konuda yorumda bulunsunlar.

Keyifli forumlar.

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bu tür etkinlikler merkez tarafından belirleniyor.

Gelen indirimler, GÖÇEBE modumuzun vermiş olduğu bağlantıda var.

İyi forumlar...

7. Alışverişten şeref güçlendirici aldım oyun ekranında gozukmuyor fakat dükkanda desteklerde 10.0 olarak gozukuyor 10 dakikadır oyundayım hala 10.0 ?

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Oyun ekranını yeniden başlattınız mı ?

İyi forumlar...

9. kolay gelsin gemim r-zone'de kaldı kapı yapıcam çifr var cıkarmak ıcın ne yapmam lazım. hagar değiştirdim olmadı oyuna girdi ama slotlar dahil hiç çalışmıyor

10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Vakit kaybetmeden support ile iletişime geçin.

Support geminizi x-1 haritasına aktaracaktır.

İyi forumlar...

11. teşekkürler, oyunu kasması sorununa ne yapabilirim peki sadece ana sayfa kasıyor oyunda bir problem yok gibi

12. hemen cevaplanıyor mu yapayım o zaman :)

13. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Yoğunluğa bağlı olarak 1 saat ile 48 saat arasında cevap geliyor.

Umarım en kısa sürede sonununuz çözülür.

İyi forumlar...

14. vay arkadaş 1 saat dedın sevındım 48 dedin mahvettin

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim.

Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatın, sorun devam ederse bize bildirin.

Aynı sonunu yaşayan olursa raporlarımıza ekleyeceğim.

İyi forumlar...

16. Bu anasayfanın çok hızlı benim bilgisayar kaldırmıyor. Biraz yavaşlatırmısınız lütfen zira bilgisayarım zarar görecek hıza yetişmek için. Hangara girip konfi dizmek için maaşlı eleman arıyorum bu arada işsiz varsa 3 4 saat bekleyecek çok süper olur. Oyun içi takılmalara diyecek laf bulamadım çok süperler. Seviliyorsunuz bigpoint darkorbit. bize çektirdiginiz bu nadide çile için binlerce kez teşekkürler. iyiki varsınız.

Bu anasayfanın takılmada demiyelimde can çekişmesini ne zaman çözeceksiniz hayretle bekliyoruz...

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  17. Dostum oyun ekranını kapat sonra boş bir hangarına geç oyuna gir
    R-Zonedeki gemiyi aktarma ile geri getir olur.
    İyi Forumlar.

18. Lapseki

Lapseki User

tarayıcı olarak crome kullanıyorum. kapılara enerji ve uri basarken 3 veya 4 saniyede bir defa basabiliyorum. tek tek basarken 2 saatten fazla basmak için ugrasıorum. kapılara uri basmak bendeki bir sorun mu böyle mi düzenlediler. daha önce hızlı bir sekilde basabiliyorduk ?

19. Kaç gündür zetada bug var kapıda oyun gidiyor resette anca hangara atıyor . yani günlerdir supporta da yazdık bunu çözmek bu kadar mı zor günlerdir arkadaşlar şikayetlerini iletiyorlar bakılmıyor mu . güya 2 kat etkinligi geliyor oyun berbat . gemi yine zetada kaldı bugün de orda kalacak gibi görünüyor . ilettik deyip geçiştirin . iyi görevler

20. Basabildigine şükür etmiyonda senin de dediginine bak şimdi :D Ayıp ayıp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.