Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

binbeşyüzdoksanaltı tane botçu, binbeşyüzdoksanaltı tane bugçu ve binbeşyüzdoksanaltı tane bu saygıdeğer, yüksek ahlaklı, acaaib dindar ve muhafazakar ve mensubu olduğu toplumun yüzakları, ait oldukları ırkların en hasları ve iyileri(nicklerinden anlayabilirsiniz) dururken?... ben bu ahlaksızlara hırsız dedim diye bann yiyiyorsam... size aklın birarönce ziyaretini temenni etmekten başka bişey gelmez elimden :(

2. Duck▲

Duck▲ User

ne dediğini anlayamadım üzgünüm ama,

dün gece nickini ifşalamak istemediğim bi admin, chatte klanıma küfürler yağdıran birinin benzer nickindeki yeni açılmış yan gemisine ban atıyor. anlaşmalı yani, nickler görünürde aynı olduğu için durumu çakmayacağımızı düşünmüşler.

durumu fark ettiğimizde supporta şikayet raporunda bulunacağım dediğim için 14 gün ban yedim.

Şimdi bu şahısların ırkı nedir hocam?

takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

anlatmaya çalııştığımda o zaten :) şahsın ırkı,dini,mezhebi,farketmez, yeterki sen tekere çomak sok :) az yemişsin derim dahaa ne diim :) örterler üzerine dini,ırkı,sözde adaleti; bi bakmışsın sen idamlık :) hani oyunda kimse hile falan kullanmıyor.. kullananlarıda kimse kollamıyor, aslında bi sen küfürbazsın, hırsızın hiiiç suçu yok :) bak ben burda yaziimde sende şahit ol : bu oyunu bu hale getirenlerinde, bu hileleri bu oyuna sokanların ve onları kolayanlarında, bu oyunda bu hileleri kullananların ve bildikleri halde gözyumanlarında toptan Allah belalarını versin....bu duaya amin diyeninde demeyeninde Allah içindeki neyse onu nasip etsin inşallah... anladınmı şimdi ırkının ne olduğunu :)

Duck▲ ve beluoglu7 bunu beğendi.
  4. bildirme kanit yollama birsey olmaz inan bana diyorum bos isler kanit yolla vidio cek hep bos seyler suan hersey yolunda darkobrit icin indirim paket satiliyor vip katlaici niye bannlasinki adamlari demi kutu topluyormus adamlar umrunda degil giren paraya bakio sen ben digeride uri cekiyor burda yaziyor
    bakasana low acigini kapatmiyor adam yakalama porgami bak yaz yaz bitmiyor :DDD

5. Ölümcül battleray 2 gündür yok pazar resetiyle bi gitti bidaha gelmedi tr2 serverinde iki tane chatten yetkılı arkads sorunu raporladı burayada yazmamı soyledıler bildrimler acık 15 dk da bi dogan yaratık grevde heralde ya da oyundan falan kaldırdınız npc yi hic bi fikrim yok ama gorevim var bilgilendirilmek hakkımız arz ederim

6. gerçekçi

gerçekçi User

oyunun çivisi çıkmış zaten botlar neden çoğalıyor buglara neden göz yumuluyor isteseler anında kapatırlar ama bizde yetki yok diye geçiştiriyorlar en iyisi benim gibi oynamamak sadce ne kadar battıklarını görmek için foruma geliyorum arada

7. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu bizlerde raporlarımıza ekleyelim.

İyi forumlar.

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Profil link'i ile beraberinde video yani illegal program kullanırken çektiğiniz videoda ile beraber supporta yollayınız.

İyi Forumlar.

9. beluoglu7

beluoglu7 User

general ve albay videosu çektim yolladım bot oldukları o kadar belli ki direk ban alırlar diye düşündüm. üstelik bu ikisi kutu değil npc kestiriyolar komik bi şekilde kesme yöntemleri var.. ne mi oldu sonuç?
    support dedi ki '' biz ilgilenmiyoruz.'' babam ilgileniyo zaten dimi siz orda kök salın diye yetkilisiniz

10. beluoglu7

beluoglu7 User

sansa göre cıkıyo

11. Virtualsss

Virtualsss User

aynı şey bendede oluyor örneğin portalın etrafında dolanırken kendiliğinden tıklayıp harita değiştiriyor diğer oyuncuların üzerinde mause u gezdirdiğimde adamlara tıklıyor

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bu sorunu herhangi bir zaman mı yaşıyorsunuz yoksa herhangi spesifik bir olaydan sonra mı? Örneğin tarayıcınızın boyutunu küçülttüğünüzde gibi.

İyi forumlar.

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Aynı şeyleri söylemekten başka bir şey yapmayınca, yapıcı bir yorum olmuyor.Eleştirmenin bir ağırlığı vardır ama bu ağırlığa erişemiyorsunuz maalesef. Yorumlarınızda türkçe ingilizce karıştırıp, aynı kelimeleri tekrarlayacaksınız, kilitleyelim isterseniz?

İyi forumlar.

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Lootboy illegal bir site değildir.Kart kazandığınız sürece istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Şu şekilde:

1- Siteye giriş yapıyorsunuz[Kayıt oluyorsunuz] Facebook ile kayıt olabilirsiniz.

2-Daha sonrasında günlük paketinizi alabilirsiniz.

3-Günlük paketi aldıktan sonra altta butonlardan "Home" butonuna tıklayın.

4-.1500 Coinsiniz olduktan sonra ücretsiz LootPack paketini alacaksınız ve karşınıza oyunlar belirecek. Darkorbit'e tıklayın. Ve altta kişisel bir kodunuz olacak ; o kodu oyuna girin. Unutmayın kod kişiseldir.

5-Coins oradaki karikatürleri tek tek devam ettirerek ve videoları izleyerek kazanabilirsiniz. Kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Ancak kodları istediğiniz kadar kullanamıyorsunuz. Sitenin belli şartları mevcut ve bu şartlara uygun şekilde sizlere denemeniz amacı ile ücretsiz çekiliş hakkı tanınıyor.

İyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Madde 2 ve 3 ü okuyun lütfen.

İyi forumlar.

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Neden yasaklandığınızı bilmiyorum ancak chat yasaklaması ise, destek birimi bu sorunu çözmektedir.Bahane üretmek istemiyorum açıkçası ancak haksız da olma ihtimaliniz olan, onlarca sebep olabilir yasaklanmanızda.
    Merhaba,

Efendim o şahıslar eğer sizin de tam anlamıyla bahsettiğiniz şekilde şahıslar ise, burada yerleri yoktur.Durumu destek birimine ilettiğinizde, görevli admin hakkında işlem başlatılacaktır.

İyi forumlar.

17. Yapıcı eleştiride yapıyoruz FMod'um merak etmeyin lakin bir düzelme yok. Bu iki günlük olay olsa düzeltirsiniz der susarız ama hep böyle olmuyor ki. Ben GöÇebe FM düzelt oyunu demedim. Bir oyuncu olarak karşımdaki resmi kişi siz olduğunuz için size beyanda bulunuyorum. Olay kişisel veya çamur atmak değil zaten. Hepimizin severek oynadığı bir oyundur Dark Orbit ama teknik sorunlardan dolayı bizi sinir ederken sizi de zor durumda bırakmakta. Tabi ki bunun çözümü sizde olmadığı kadar bizde de değil. Kim bulacaksa bulsun bunun çözümünü oyun oynanmıyor efendim herkesin ortak düşüncesi bu. Nasa'nın bilgisayarıyla da girsen aynı milyon mega bit hızla bağlansan da aynı. Siz sadece Dark Orbit ile alakalı olabilirsiiniz ama piyasadaki bir çok oyunda böyle sorunlar yok. Bende demekteyim ki bu sıfırdan icat edilecek birşey değil örnek alınsın efendim bu adamlar nasıl yapmışsa sizde yapın bizde sizinle bu konu hakkında konuşmak yerine forumda chatte oyunda muhabbet edip keyif alalım. Buradaki eleştirilerin hepsi kanımca yapıcıdır sizlere bilgi vericidir.
    Konuya verilebilecek bağlayıcı bir cevap olmadığına göre kapatılması uygundur.
    Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

18. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

alakası yok modum,bütün tarayıcılar aynı şekilde artı mobilde puffin browser dahi zor açıyor.bu kesinlikle oyun sorunu.supporta da yazdım,gelen cevap sizinkilerden farksız.çözüm üretmek için önce hatayı kabul etmek lazım.

19. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Baştan şu yazıyı yazsaydınız da ne siz yorulsaydınız ne biz ne olurdu sanki? Yazınızı, raporlarımızdaki açıklama bölümüne aynen aktaracağım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

20. Virtualsss

Virtualsss User

herhangi bir zaman yaşıyorum ben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.