Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 35caldion

35caldion User

2 tane saçma uber tallonu kesiyordum ki bi baktım aa o da ne :) Lag girmiş hiç görmediğim darbeyi yemişim:) Darkorbit yine iş başında helal olsun müthiş kapı :)

2. _DODGE_

_DODGE_ User

Bunu onlara iletin ÇÖP.

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Böyle içi boş, yapıcılıktan uzak, eleştirmiş olmak için eleştiri yapılmış yorumlar genellikle iletim esnasında es geçilmektedir.

İyi forumlar.

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Asıl içi boş olan o kapı :cool:

Bende oyununuzu es geçiyorum :cool:

5. coder545

coder545 User

gunluk tetra gorevi icin ufoyu kesip patlarim diyordum ama ona bile degmeyebilir oraya gelmek icin ya saatlerimi yada x4lerimi vermem gerekecek, verilen cephane odulleri cok az 2-3k roket icin 200k x2 verilmez insallah icerik degisimi olur

6. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar modumuzunda dediği gibi geri bildirim konusuna yazınız.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar..

7. epostamı değiştiricem ancak onaylama maili gelmiyor şuan hesapta kayıtlı olana

8. Kandereli

Kandereli User

Kapıyı saatlerdir yapıyorum milyon kalkanla milyon dp ile giriyoruz fakat uber tallonlar tek atıyor

Ayrıca kapı ödül felan vermiyor iki tane lazer ve işe yaramayan diroit tasarımları böyle etlinlik yapıyorsunuz oyuncu kaybediyorsunuz daha çok..

Üstüne birde kolay olmasını beklemeyin diyorsunuz dalga geçer gibi sanki adam akıllı ödül veriyorsunuzda..

bölünme kristali bilmem ne verse bari böyle saçma birşey daha yok

9. 15-20 tane uber tallon geldi x4 rsb zor yapılıyor normal oyuncular nasıl yapcak ??

10. VexalluS

VexalluS User

Darkorbit ekibini IQ testine sokmak lazım.Zeka geriliği yaşadıklarını düşünüyorum.Eğer gerçekten normal insanlar ise resmen bizim IQ'muza hakaret ediyorlar...

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bakın savcılığa şikayet duyurusunda bulunmadığınız sürece hesabınız çalınmş sayılmaz duyurusu olmayan suç suç değildir Bigpoint vergi mükellefi bir firmadır ve sizden gelecek deliller doğrultusunda hareket edecektir o zaman herkes sizin yaptığınızı yapıp çalındır ihbarında bulunur.

Savcılığın size vermiş olduğu yasal tutanak elinizde olması gerek çünkü yapılan işlem bilişim suçları arasında yer almaktadır.

İyi Forumlar.

12. -ARNOF-

-ARNOF- User

adminim bieşy sorcam yaz etkınlıı gelcekmı bilginiz varmı yada bu x4 kapısı geln kalıcmı gidicemi bişley yazmmaıslarda yaz kutu etkınlıgı yanı ubr felan cıkma seylerı

13. -ARNOF-

-ARNOF- User

yaz etkinligi gelecekmi

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Öncelikle sormuş olduğunuz konunun yeri burası değil madem sordunuz cevplayayım yaz etkinliği için bize ulaşmış kesin bir bilgi yok gelmeden önce foruma duyuru yaplılır.

Gelen kapının kalıcı olup olmadığı hakkında da bize kesin bir bilgi gelmedi.

İyi Forumlar.

15. ŞİZOFREN

ŞİZOFREN User

eleştiriye bile acık degil adminler sanki dersinki darkorbitin sahibi sacma bi kapı işte yapılmaz

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar bize buradan bildirim de bulunun.

Bizde topluca gereken yere iletelim.

Farklı farklı konu açmak yerine geri bildirimden yazmanız daha faydalı.

Konuyu kilitliyorum.

Geri bildirim uzerinden bize görüş bildiriniz.

İyi forumlar..

17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Spam kutunuzu kontrol ediniz.

Sorun halen devam ediyorsa support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar. .

18. Yalnız çalınan hesapta kredi kartı bilgin varsa birşeyler satın alınabilir. Bu sebeple sen en iyisi en kısa zamanda hesabı geri almaya bak

19. okan

okan User

Bu Oyun Sekme değiştirdiğimde sadece bendemi donuyo sırf bunun için pc ye format attım hala donuyo oyunda bir problem var heralde

20. GREED

GREED User

Mozilla kullanıyorum ve bende de donma oluyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.