Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. en son hangi tasarımda bıraktıysan onun hangarın bak bulursun artık tasarımlar gemi olarak geçiyor

gнσѕт.яι∂єя bunu beğendi.
  2. sorunu hallettim yardımcı olan arkadaşa teşekkürler

3. ÖNCELİKLE SELAM şimdi cok kişi bana kızacak neden böyle yazdın diye herkessin bilgisi varki bir yıldır bu botlar devam ediyor peki bişey oluyormu hayır olmuyor yapanın yanına kalıyor peki dürüst oynayana ne oluyor derseniz onlarda enayi oluyor cünkü para ve zamanlarını bu oyuna verdikleri icin peki bu insanların madureti ne olacak derseniz kullanan cazasını nasıl almıyorsa kullanmayanda ezilsin cünkü oyunun amacı kaydı yannız adalet lafla oluyor yapılan hic birşey oyuncuyu korumak icin deyil oyunu maf etmek icin geliyor kısacası bu adminlerle oyuncuların haşır neşir olasından dogan haksızlık üstünede botlar yemede yanında yat elveda tr bir mekanın cennet olsun kına yakacaklar hazırlayın kınalar benden

desperado*47 bunu beğendi.
  4. Sırf botta değil gözlük dedikleri kamufle gören otomatik işaretleme yapan vb programlarda çalışıyor ve oyun bug dolu.

5. Mesela UBA da geri sayım bitmeden gelip beni kesen adam gördüm üstelik geri sayım bitmediği için ben ona sıkamadım bile

6. evet hasar almıyor, sanırım level atlama sorunu olduğu için onu düzeltene kadar bu şekilde olacak

7. Tabii ki adamlar afk kalabiliyor sw leri ucuz olup full lf3 olmadan ageis alabiliyor bence bu yüzdendir.

8. fath_12

fath_12 User

merhaba,

diroitlerimin seviyerleini nasıl arttıracağım konusunda yardımlarınızı rica ederiz.

9. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Şu anda Droitlerimiz hasar almıyor.

Fakat şu konuda dikkatli olmalısınız.Bu hasar almama kaldırıldığında Droitlerimiz hasar alacağından patlama riski ortaya çıkabilir.

Sürekli takip halinde olmalıyız.

Keyifli Forumlar.

10. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Droit seviyelerini arttırmanız konusunda,buradaki konuyu incelerseniz,yardımcı olacaktır.

Keyifli Forumlar.

11. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda büyük harfle başlık atmanız kurallar gereği uygun değildir.

Oyunda tarama sistemi sürekli çalışmaktadır.

Gerekli taramalar sonucu yakalanan hesaplar,gerek kapatılmakta gerekse bazı cezalara maruz kalmaktadırlar.

Keyifli Forumlar.

12. bu diroitlerin hasar almaması n'olcak yok yere patlamasın o kadar uri harcadık 16 level yaptık patlarmı saymıyor ama sistem bişey olmasın yine de

13. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Droitlerin hasar almaması,sistem tarafından sağlanmaktadır.

Bu zaman zarfında hasar almıyacağı için,patlaması sözkonusu değil.

Fakat hasar almama olayı kaldırıldığında,irisleriniz hasar alıp patlayabilir.

Bu yüzden hasarlarınızı sürekli takip altında tutmalısınız.

Keyifli Forumlar.

14. pet protokolune ne kadar çok radar takarsam o kdar artarmı yoksa 1den fazlasu etki etmez mi

15. oyuna başla dedikten sonra oyuna giriş yapamıyorum har alın falan diye duyuru yapmışsınız aynı hesabım başka servere giriyor fakat tr3 e giriş yapamıyorum. Har aldım atayımmı buraya benim hesabımı kontrol etmeniz için ne gerekli 2 haftadır oyuna giremiyorum.

16. yav arkadaşlar uzun zaman oyunda yoktum değişmiş baya hangardan bişey anlamıyorum tasarım değişemiyom nası yapacaz bunu

17. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Ne kadar çok alıp pete takarsanız o kadar etleri artar.

Keyifli forumlar.

18. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Bakınız...

Keyifli forumlar.

19. baktımda şuan ekipmanım boş gözüküyo silahlar kayboldu bulamıyorum yav

20. Bende 2 haftadır TR4 haricinde her sunucuya girebiliyorum.Ama asıl hesabım TR4 deki.Diğer sunuculara girebilmemin ne yazık ki bir anlamı yok.Güya en kısa zamanda düzelecekti.2 haftadır bekliyoruz bakalım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.