Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sabah kalktığımda irisleri vardı :D ya kısa sürede rezil olmamak için aldı. yada support verdi :D 2. durum vahim :) 1. durum eğlenceli temelde amaç zarar vermek :D

ELYSIUM bunu beğendi.
  2. Kapılarda Bölünme Kristali veriyormu bilgisi olan biri yazarsa memnun olurum

3. !!!abcd!!!

!!!abcd!!! User

alışveriş geçmişine bakarak alıp almadıgını kontrol et. eğer almamıssa iade edilmiştir, iade edilmişse bizim adminlerin bot düşmanı olduklarını bir kez daha anlamış oluruz

4. TufanGuzel

TufanGuzel User

Güzel abim bir konu hiç bu kadar güzel anlatılamazdı. Şimdi benimde söylemek istediğim biz buralarda yazıp çiziyoruz. Sayın modlarımız bunları iletiyor. Ama yıllardır hiç bir çözüm bulunamadı. Çözüm bulunamadı derken söylemek istediğim. Oyun son 5 yılında ağır yaralar aldı ve yaraları hayla kanıyor. Bir çok oyunda hile, bug, bot ve benzeri şeyler var hatta bir çok oyun değil her oyunda. Ama burada olacak şey forum modlarının açıklama yapması değil her oyunda olduğu gibi. Gerçek bir yetkilinin çıkıp evet geri dönüşleriniz doğrultusunda yapılan incelemelerde bunları gördük. Bunlar düzeltilecek oyuna bunlar eklenecek ve benzeri açıklamalar ve yaptırımlar bekliyoruz. 11 senelik bir oyun ve 11 senedir aynı şeyi yapıyorsun oyunda. Cubikon yada tallon harici kesilen bir npc yok gibi bir şey oyunda. Gerçi onlarda boş artık. Taktik belli kutu topla pala topla kapı yap. Oyun buna döndü haritalarda in cin top oynuyor.

ONURBEY bunu beğendi.
  5. TufanGuzel

TufanGuzel User

Dostum bende var pek kullanmak istemezsin. Avantajı olan bir gemi değil yani. Farkındaysan oyunda hiç kullanan yok zaten.

6. Tauly__

Tauly__ User

Sizce pete protokol olarak radar mı almalı,kurtarma mı ? Sizin protokol diziliminiz nasıl ?

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Kutu toplamak için sorduysanız 2 radar 10 kurtarma kullanın.

İyi forumlar...

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forum kuralları gereği, lütfen imzanızdaki köprü linki kaldırın.

İyi forumlar...

9. ._Batur_.

._Batur_. User

Bende 6 tane radar var abartmışmıyım biraz ya ?

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Krutarma almanız daha mantıklı olur kamikaze vs varsa kurtarma daha iyidir.

İyi Forumlar.

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Sadece Delta, Kronos ve Kuiper kapıları bölünme kristali veriyor diğer kapılar özel ganimet anahtarları çıktığında bölünme kristali vermektedir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2017
  12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Düşman bulucu modülünü kullanıyorsanız işinize yarar, ben 4-5 haritasında npc ararken 12 radar ile dolaşıyorum haritada. :)

İyi forumlar...

13. ._Batur_.

._Batur_. User

iyi ozaman boşa gitmemiş teşekkürler.

14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim.

İyi forumlar...

15. Tauly__

Tauly__ User

peki teşekkürler :) konu kilitlenebilir

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim. :)

İsteğiniz üzerine konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar...

17. TufanGuzel

TufanGuzel User

Farkına varmamışım modum. Kaldırılmıştır iyi forumlar dilerim.

18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar...

19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Support ekibi incelemeler sonucunda irislerini vermiş olabilir.

Krediyle de almış olabilir.

Bir kısmını Uridiumlada almış olabilir.

Bu konu daha farklı yönlere çekilmemesi için başka sorunuz yok ise konuyu kilitleyelimmi ?

İyi forumlar..

20. kitle kitle konuyu başka yere çekmek ne mümkün :D sizler mükemmel varlıklarsınız hiç hatanız olmaz :D

ELYSIUM bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.