Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. coder545

coder545 User

bunlar kendilerine bagladilar hortumu kendilerine bagladilar :D

KATASKAPOS ve takemyhard bunu beğendi.
  2. Oyuncu kalmayacak çünkü ondan dokunmuyorlar :D

Ekmeğini yiyen yiyecek oyuncu gelincede bu adamlar serverlerin canını okuyacak :D :D

3. ._Batur_.

._Batur_. User

Fikir havuzunun olduğu kısımda çook güzel fikirler var merak ettiğim şu bu güzel fikirler hiçmi göz önünde bulunmuyo boşunamı yaziyolar arkadaşlar ?

4. GREED

GREED User

Öyle biraz :/

._Batur_. bunu beğendi.

5. Dostum Aylık Giriş Bonusu konumu yaptılar bak :D :D

._Batur_. bunu beğendi.

6. Hocam harbi en sonunda yukarıda ki arkadaşın dediği gibi gidip lord shawn ile görüşeceğim en sonunda bunu bana yaptıracaksınız valla yeter yahu.

7. 350 ganimet açtım 1 lf-4 1 diminişer çıktı teşekkür ederim darkorbit. Helix lf-4 günü diyolar bide. Zeus günü 15 tane çıkarırdım

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  8. Lion

Lion Guest

Merhaba,
    Bu şansınıza bağlıdır va bütün kutulatı aynı haritada açmamaya özen gösterin.

İyi Forumlar.

9. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzundaki konuları bizler raporluyoruz ve merkeze iletiyoruz gerekli işlemleri onlar sağlarlar.

İyi Forumlar.

10. Haritaları gezip durdum mavi ve kırmızı ganimet kutularından dolayı az çıktı bence bütün lf-4 leri onlara koydunuz sebebi o bence.

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Kutu içeriklerini bizler belirlemiyoruz Bunu sizde iyi bilirsiniz.

İyi Forumlar.

12. ._Batur_.

._Batur_. User

Oleyy bunu bilmiyodum çalışıyolarmış :D (Alamanya)

13. ._Batur_.

._Batur_. User

Aslında suç biz oyuncularda Lion kardeş oyun bu vaziyetteyken biz hala destek veriyoz oyuna.

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bizlerde oyun oynuyoruz inanın sizin yazdıklarınızın bizler iletiyoruz gerekli raporlarımıza ama son laf genel merkezde benim elimde olsa sizin isteklerinizin tamamını yaparım :)

İyi Forumlar.

._Batur_. bunu beğendi.
  15. ._Batur_.

._Batur_. User

Ben işinizin hakkını verdiğinize inanıyorum bazen bi öfkeyle yazdigimiz seylere sizide katıyoruz o bi anlık öfke sizin elinizde olmadigini biliyoz ama neyse işte size zahmet bunuda rapor edin umarım ciddiye alırlar.

16. ._Batur_.

._Batur_. User

Sana tavsiyem resetten sonra aç ben 50 kutu açtım 0 lf4 resetten sonra 50 kutu açtım 10bin uri 2 lf4

17. anahtar için uri indirimi oluyordu yüzde 25 ne zamandır bekliyorum plmuyor hangi sıklıkla oluyor ??? yoksa daha olmuyor mu

._Batur_. bunu beğendi.
  18. ._Batur_.

._Batur_. User

Bende ayladır sizin gibi anahtar ve günlük dosyaya indirim bekliyorum ama gelmiyo gelse bile birkac saatlik geliyo yakalamak zor.

19. CLASSİCCA

CLASSİCCA User

Güzel bir konuya değinilmiş. Bu oyunun gelceğini ilgilendiren bir konu bu İlginize tşk. Genel merkezin de bu olumsuzluları dikkate alması dileğimizdir.

Son düzenlenen: 8 Temmuz 2017
  20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Gerekli bildirimleri yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.