Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ._Batur_.

._Batur_. User

bence nüfus savaşına benzetecekler.

2. link istedim zaten farkındaysan niye egoistlik yapıyonki

3. Bildiğimiz hakimiyet etkinliği :) 4-1 4-2 4-3 haritalarında 3 tane kontrol noktası bulunuyor. Onları ele geçiriyorsun.

4. arkadas şöyle düzgün bir etkinlik olsa kutular çıksa oyuna tat gelse adam kesme puanları felan getirseler bu yeni çinli şirket çok pinti çıktı ramazanda bile etkinlişk yoktu kutu etkinliği

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  5. okan

okan User

niye kanıtlıyayım :D alala

6. ali72277

ali72277 User

Allah rızası için bu nedir kardeşim ya hangarı bozdum tekrardan dizeyim dedim ömrümü yedi daha bir tane konfiyi dizemedim yarım saat oldu bunuda ekleyin lütfen çözülemeyen konulara bu da çözülemesin

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kanıtlarınız yok ise ön yargılı yaklaşmanızda doğru değil.Nereden biliyorsunuz Adminlerin sattığını ,bu şekilde ithamlarda bulunmaya son veriniz.Kurallara uygun şekilde tartışabilirsiniz.Ancak kanıt olmadan doğrudan suçlamada bulunamazsınız.

Keyifli forumlar.

.KAPLAN bunu beğendi.
  8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Evet hangar biraz yavaş çalışıyor bunu raporlarımıza ekliyorum.

İyi forumlar...

ali72277 bunu beğendi.
  9. okan

okan User

:D

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Biz oyuncuların şikayetlerini yetkilerimizin sınırları içersin de giderebiliriz. Bot kullananlar için yaptığınız feryadı sadece iletiyoruz.

Kullanan cezasını alacak elbet sadece zaman gerekiyor.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

11. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Artık kutu çıkartan etkinlikleri sıklıkla görmeyeceğiz düşüncesindeyim. Eskide kaldı onlar.

İyi Forumlar.

12. zirve

zirve User

global avrupa 1 sıralamada ki kurmay albaylar sürekli botta bu oyuncular korkmadan bota atıyor yazık oldu güzelim oyuna bizim o kadar emegimizle yıllarca aldıgımız puanları botla 2-3 ayda kastılar ama şöyle bir iyilikleri oldu 2008 yılından bu güne ilk defa ciddi bir şekilde oyunu bırakmayı düşünüyorum hiç değilse biz kurtuluruz aynen devam et darkorbit

13. ali72277

ali72277 User

Buna yavaş denmez çalışmıyor yani bir hangarı dizemedim sinirlenip oyunu kapattım gittim.Çok şey istemiyoruz yönetimden öyle yeni malzeme gelsin yok kalkan gelsin lf-100 gelsin demiyoruz sorunsuz bir oyun olsun etkinlijlerin biri bitip diğeri başlasın demiyoruz arada olsun ama güzel olsun mantıklı olsun etkinlik.Yani gelen 10 etkinlikten 1 tanesi güzel olacağına 2 etkinlik gelsin ikiside güzel olsun

14. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Modum Hazır Eliniz değmişken GG basarken de Enerji basılan kısım basılı kalıyor onuda eklerseniz iyi olur.

15. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında bildirimleri yaptık en kısa sürede çözüme kavuşmasını temenni ediyorum.

Ayrıca etkinlik hakkında görüşlerinizide ayrıca belirteceğim.

İyi forumlar..
    Merhaba,

Hangar sorunu ve galaxy gates basarken yaşanan donma sorunlarını ilettik.

Çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

İyi forumlar..

0BLIVI0N bunu beğendi.
  16. valla odum eskiden cok güzeldi etkinlikler zevkle oynuyorduk mesela bir gün hiç unutmam krisler 2 katı uri veriyordu sahaneydi böyle güzel etkinlikler olsa sahane olurdu ama sanırım dediğiniz gibi göremeyeceğiz artık

17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Modumuzun demek istediği kutuya dayalı bir etkinlik göremeyebiliriz.

Sizin aklınızda olan bir etkinlik fikri var ise güncelleme ve fikir havuzuna açın bizde gereken yerlere iletelim.

İyi forumlar..

18. takemyhard

takemyhard User

bak bakkk ; hala albay diyolar general diyolar!... yok kardeşim öyle bişey, hileyi yapanlar acemi uzay pilotu falan... belki biriki üsteğmen çıkar arada... atmayın iftira durdukyere; hiçbişey bilmiyosanız gidin x7 haritasına bakınbakalım hiç varmı albay falan botta :)

19. Master0735

Master0735 User

var kurmay albay var

20. Dolla

Dolla User

Uba ya girdim ve çarpıdan kapattım sayfayı ondan beri girmeye çalışıyorum bağlanıyor da kalıyor ve bağlanamaıyorum ne yapabilirim ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.