Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Support ile iletişime geçiniz lütfen.

İyi Forumlar.

2. ali72277

ali72277 User

teşekkürler modum anlayışınız ve ilginiz için :) konunun kaderi sizin ellerinizde :)

3. takemyhard

takemyhard User

yalan söylüüyorrsuunnn :) yokkkk :) hepsi acemi uzay pilotu ve birkaç teğmen :) zaten onlarda banlandı , taramaya takıldı... amaaaaa acemi uzay pilotları görsellerle oynayıp haritada yıldızlı falan görünüyo olabilirler :) o ayrı :)

Master0735 bunu beğendi.
  4. yabancı sunucularda denedim takır takır çalışıyor tr sunucularında kasıyor en cok para tr sunucularından kazanıyor darkorbit yalansa yalan deyin :D

takemyhard bunu beğendi.
  5. takemyhard

takemyhard User

yalan :)

6. TURK_gucu

TURK_gucu User

yasain Artemis ve Ekibi hic uyumuyorlar oylse calisiyorlar desemde inanmayin bunlar oldugu surece kimse bann Almaz rahat olun .D

7. yalan he bana ha sen şimdi görürsün ddos atayımda oyun biraz daha yavaşlasın :)

takemyhard bunu beğendi.
  8. takemyhard

takemyhard User

azz sonraaa :) zaten bu ...tolonlar 2-7de ...talinler 2-6da oyunu kasmıyo, sen ddos, dsdsdretdos atsan noolcek :) noktaları kendin doldur ve bizzat geliştirme ekibine ilet lütfen :)

.DaRt.WiZaRd. bunu beğendi.
  9. Merhaba ,

Konunun yeri bu bölüm değil. @.KAPLAN mod'umuzun dediği gibi anket ekleyerek Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Merhaba ,

Arkadaşlar konuyu mümkün olduğu kadar amacı dışına çıkarmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

11. Merhaba ,

Arkadaşlar daha önce yazdığım mesajda belirttiğim gibi ister şans ister şansızlık diyebilirsiniz fakat çok değişik sayılarda kutu açıp iyi malzeme bulanlar mevcut. Ben genelde 150 civarı açıyordum bazen 1 LF-4 bazen hiç çıkmıyordu. Ama bazen 4-5 tane LF-4 çıktığı oldu.

İyi forumlar.

12. Merhaba ,

Bir çok özel gün sabit olarak çıkmıyor yani değişkenlikler olabiliyor. Bazıları son zamanlarda sabit gibi oldu ama onlar bile bazen çıkmayabiliyor.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Genel olarak 5'li ya da 10'lu enerji kullanabilirsiniz. Çarpanlarda yine ya 5'li ya da 10'lu enerji kullanmanız iyi olabilir.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Arkadaşlar gerçekten anlamıyorum. Türkçe olarak yetkilerimiz yok deniyor hala yok işlem yapmıyorlar yok şunu yapmıyorlar v.s. diyebiliyorsunuz. Yetki olamamasını anlamak çok mu zor gerçekten çok merak ediyorum. Çok basit bir şey " Yetkimiz yok " bu kadar basit. Bir çok defa açıklanmasına rağmen sanki illegal program , bug v.s. kullananları bizler belirleyip işlem yapıyormuşuz ama yapmıyormuşuz gibi yazıyorsunuz. Helal olsun demekten başka bir şey kalmıyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Türkiye server'larında kasmasının nedeni sunucuların Almanya'da olması ve Türkiye'den internet bağlantısının yurtdışı çıkışlarında sıkıntılar yaşandığı için olabilir. Sonuç olarak Türkiye içinde olan bir dolaşım değil. Veri alışverişlerinde yaşanan aksamalar online oyunlarda bir çok sıkıntıya neden olabilir.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  16. Hangar ve Galaxy Kapıları bölümünde ana sayfa donuyor. Diceklerki anasayda sorun yok sadece o bölümler donuyor. E anasayfada başka hangi bölümler var genel kullanılan söyleyin bizde bilelim. Heee Uridium bölümü donmuyor dogru :D :D :D

takemyhard bunu beğendi.
  17. Cumartesi Pazar İndirim(BİNDİRİM) günlerinde basmayı dene çok ucuz 10 kavanoz bal 5 TL.

18. Kronos kapı parçası x2 geçtigimiz cumartesi geldi. Genelde de her cumartesi geliyor. Kesinlik yok tabi gelmeyedebilir. Uzun zamandır hafta atlamadan geldi ama bu bilgi yeterli olucaksa benden bukadar .

19. Arkadaşlar ganimetlerde sorun yok.
    Kutu açtınız envanterinizden LF4 gitmiyorsa telaş etmeyin. LF4 gelicek demediler zaten :D :D
    Olan LF4ler gitmesin yeter :D

20. LF4 mü kaldı be kardeşim. Onuda getirseler en iyi ihtimalle 30 40 k uri isterler napcan okadar pahalı LF4ü boşver. Havoc fulleyene kadar en iyi ihtimal 15 20 tane zeta yapıyorsun pazar günü yap buda 750-1000 sandık anaktarı yapar fullersin heralde yani

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.