Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hakimiyet etkinliği için denemeler yapıldı, yeni chat sistemi test edildi. Duyuru Discord üzerinden yapıldı

2. 00kinq00

00kinq00 User

anladım o zaman discord u da takip etmemiz gerekecek bide kaç saat aktif durdu

3. -gemi2012-

-gemi2012- User

bonus kutuları neden vardı? içinden sanal euro topluyorduk sonra bu miktar belli bir sayıda duruyordu turnuvayı kazanan hesabındaki parayı alıyordu şimdi turnuva kalktı bonus kutularından ikramiye euro da çıkmıyor bonus kutularından URİ ve GG yi çıkarırsanız buyursun o otomatik toplayıcılar botta kutu toplatsınlar bunu yapmak çokta zor olmamalı sayın yöneticiler (burda bu yapılamaz kutulardan uri gg kalkmaz diyenlerin çoğu kutucudur zaten ben gönül rahatlığıyla diyebiliyorum ki içerikler güncellensin)
    iyi forumlar

4. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Test sunucusu kapanmıştır.

Bu yüzden konuyu kilitliyorum.

Herkese iyi forumlar..

5. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında güncelleme ve fikir havuzunda bi konu açın.

Gerekli desteği görürse gereken yerlere iletelim.

Son gelen etkinliklerde etkinlik kutuları gelmiyordu.

Belki bu konu hakkındada bir düzenleme yapılabilir.

İyi forumlar..

6. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Test serveri kapanmıştır.

Bir sonraki test serverinde görüşmek üzere.

Konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar..

7. kilitleyin lütfen

8. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar..

9. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Lion modumuzunda dediği gibi bu tür konular support ile alakalıdır lütfen şikayetinizi supporta yapınız.

Biz forum ekibi olarak malesef bir işlemde bulunamıyoruz.

İyi Forumlar.

10. -yeter123-

-yeter123- User

Adam içeriden destek almış olabilir diyor, support'a mı şikayet edeceğiz yapmayın ya.Bu Amerikan filmelerinde devletin yaptığı gizli bir işi polise gidip anlatmak kadar saçma bir şey.

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kimden destek alabilir,bir hesap şikayet edildiğinde incelenir ,yazdığınız kadar basit değil bu işler ,en ufak bir hareket dahil hesapta görülebilir.Destek alabilinecek yada gözden kaçabilecek bir durum yaratılamaz.Gördüğünüz resimlere inanmayın ancak eğerki oyun içerisinde bu tür oyuncuları tespit ediyorsanız bildirin incelensin.

Keyifli forumlar.

12. 2 ay oldu hala kapalı nezaman açmayı düşünüyorsunuz?

13. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Kesin bir bilgimiz yok merkez tarafından belirleniyor bu gibi durumlar.

İyi Forumlar.

14. Yanlış yazdınız sanırım. JPA ne zaman açılacak diye soracaktınız 2 yıl oldu :)

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Evet UBA açık JPA nın ne zaman açılacağı hakkında elimize ulaşan bilgi yok :)

İyi Forumlar

16. JPA'nın açılacığını hiç zannetmiyorum keşke açılsa ödülü oyun parasına çevirsinler bari yinede sorun değil o savaş önemli benim için :D

17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Lion modumuzunda dediği gibi elimizde şuan bir bilgi bulunmamaktadır.

Söylediğiniz şeyi güncelleme ve fikir havuzuna bir öneri olarak açınız bizde iletelim.

Başka sorunuz yok isede konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar..

18. Şu yazdığına 9 yasında kı kardeşim bile güldü :D adamlar fullemıs hepsinden 45 er tane bunlar hala yok support yok şikayet yok ID :D daha ID numarasının alınamayacağından bıle haberı yok oyuncuya mı soralım. ben senı sıkayet edıcem de ID numaranı verır mısın acabaaa :D

coder545 bunu beğendi.
  19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bunun yapıldığına dair bi kanıt varmı ?

45 adet yaptığını söylüyorlarmış diye bir laf geliyor.

Üye ıdsını bulamayabilirsiniz bu doğal birşey.

Yaptığını düşündünüz kişilerin profil linklerini alın atın bu şekilde inceleme yapsın support.

Kulaktan doğma haberlere itibar etmeyiniz.

İyi forumlar.

20. her üyenin ıd sini görüsün profil sayfasına girdiğinde gözüküyor, senin ıdsni almana gerek yok, profil linkini al supporta yaz. Birşey yaparlar veyayapmazlar takip edip görürüsn yapıp yapmadıklaını

uzaktan pc sine bağlanıp baktım yazmış, resim çekseymiş.
    Ayrıca kimsenin, oyunu oynayan oyuncuların darkorbitin support ekibine güveni yok. Herşey ortada. Sebebsiz olarak ceza uydurulup hesapları kapatılanlar var bunun yanında illegal oyun oynayan, oyun kurallarına aleni olarak herkesin gözü önünde uymayan oyuncuları da herkes görüyor, oyun chatinden küfür edip ban almayan oyuncuları da herkes görüyor, ban verdik yazılıpta ban almayan oyuncularıda herkes görüyor.
    Oyuncuların, oyuna yönetici diye bırakılan kişilere güvenlerinin niye olmadığını, niye bunların yazdıklarına inanmadıklarını biraz başınızı öne eğip düşünün, yaptıklarınız ortada
    ( Burayada yok öyle birşey yazmayın, sıra sıra resimleri atarım)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.