Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. troll beyler inanmayın yazım hatasından ele verdi kendini b03 kalkanı türünden bir kalkan jeneratörü aldın ne ya ;)

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Türkiye ekibi bunu test edecek ve bizim kulağımıza böyle bir yenilik gelmeycek öyle mi ? :)

Israrla photoshop olduğunu düşünüyorum.

İyi forumlar...

3. Hocam sizin hiç bir şey bilmediğinizi düşünmeye başladım Türkiye ekibinin tam bilgisi yok bence :)

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

5. B1G_LoRD

B1G_LoRD User

Bence ya siz takip etmiyorsunuz yada umrunuzd değil yada cidden haberiniz olmuyor hiçbirşeyden :D Diğer forumlar anında yayınlıyor bıze oyuna geldikten hemen sonra ulaşıyor haberi :D

6. Tahmin ediyorum ki 65k interi kesmiş ama emin olamadım. Görev geleli daha 72 saat olmadı

neyin başlığı bu ?

7. Korsan Avı Etkinliğinden kazanılıyor

8. Bu seneki etkinlik miydi bu?

9. Öyle olması lazım

10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Şuanda bo3 geleceğiyle ilgili bir bilgi gelmedi.

Bize bilgi geldiği zaman forumda paylaşılır.

İyi forumlar...

11. Birinciye
    • Vahşi Korsan (Unvan)

• denilmiş sss'de

denmiş ama fotodaki isim farklı ayrıca şimdi sıralamaya baktım 1. olan şahıs bu değil bizim klandan biri.. biz klan olarak sarı başlık aldık ama bu başlık neyin nesi çözemedim

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Geçmişteki etkinliklerden kalmış bir başlık olabilir.

İyi forumlar...

13. B1G_LoRD

B1G_LoRD User

tabikide size gelince paylaşırsınız benım stemlerımı kendı uzerınıze alıyorsunuz her seferınde bu iş te hatası olan kimse burdaki oyuncuların stemı kızgınlığı onlara :D

14. Valla paylassam ne olacak ?

Yabanci forumlara bakiyorum etkinlik baslamadan bilgi geliyor ama bize gelince etkinlik nerdeyse bitecek yeni bilgi geliyor.

Burada kim sorun yapiyor bilmiyorum ya Turkiye takimi yada Almanya.

Bu oyunu ayakta tutan kitle Turkler rick dekard gorevinden ayrilmadan once bunu belirtmistir.

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konuyu değiştirmeyelim Bo3 geleceğiyle ilgili yabancı forumda paylaşılan içeriği bize iletirmisiniz ?

Merkezden bize bilgi geldiği zaman forumda paylaşılıyor.

İyi forumlar...

16. GREED

GREED User

Kekliyolar sizi kanmayın numaralara :D

17. takemyhard

takemyhard User

halt?... baktınızmı sözlüğe falan , ama ekşi sözlüğe değil...gerçek kelime anlamlarını açıklayan gerçek bir sözlüğe ; tavsiye ederim deneyin, hatta başucunuzdan ayırmayın....

18. okan

okan User

ümit fakirin kendini avutmasıdır :D

19. okan

okan User

ben öle bi ahmaklık yaptım bi ara albaydan uzman yuzbasıya dustum yapma

takemyhard bunu beğendi.
  20. takemyhard

takemyhard User

off acaaip cezbeden bi yorum :) yapasım var iyimi :) sen bari anlasan :) iyi olurdu emme :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.