Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Feodal

Feodal User

Bu sabah saat 6 civarında UBA ya girmeye çalıştım giriş butonu geldi tıkladım fakat içeri almadı ama geri sayım sıfırda kaldı oyuna tekrar giridiğimde yeniden geri sayım başlıyor ve sıfırda takılı kalıyor npclere vurmak dışında gemiyle hiçbirşey yapamıyorum ilgilenirmisini

2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Mesajınızı düzenliyorum lütfen kendi profilinizi yani oyun profilini burda paylaşmayınız.

Bu konuyla ilgili lütfen supporta yazınız hesabınızı x-1 haritasına atacaklardır.

İyi Forumlar.

3. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Şöyle söyleyim,
    Admin bot satıyor deniyor. Ben de okudum kör değilim, ancak kim o admin? ben bilmeden kimi suçlayım? kafama gore birisini secip bu sensin mi dememi sitiyorsun?

Mesela birisi gelip bana bir whatsapp goruntusu atsa, atıyorum aa ahmet bot satıyor dese, ben de sana gelip (isminin ahmet olduğunu var sayıyorum) o bot satan ahmet senmişsin seni banlıyorum(misal) desem ama aslında o ahmet sen değilsen?

Siz gerçekten bazı şeyleri çok kolay sanıyorsunuz arkadaşlar, dışarıdan bakıp konuşmak çok basit. Bazı oyuncular var "1 telefona banlarım seni" diye insanları korkutuyor halbu ki sadece havadan uyduruyor. Şimdiye kadar 1 telefona kimse banlanmadı, öyle bir saçmalık olamaz.
    Chatte 24 saat akan bir hareket var. ben 24 saat sürekli bunları inceleyemem, kimse inceleyemez bunun farkındayız değil mi?
    Şikayet geldiği zaman giriyorum loglara bakıyorum, eğer gerçekten haksız bir durum varsa once o haksız ban atan kişiyi bir güzel azarlıyorum sonra oyuncunun cezasını açıp özür diliyorum bu durumdan ötürü. Ama atılan ban haklı ise bu sefer kusura bakmayın ama aldığınız ceza doğru diyorum. Bunun dışında ne yapmamı bekliyorsunuz?

İnsanlar kavun mu ki koklayıp alayım? 2,5 senedir bu firmadayım. sadece DO ekipleri arasında Chat takımı 4 kere yenilendi. Her gelenden şikayet ediliyor. Ama bilmedikleri şey şikayet ettikleri kişiler kendi aralarından oluyor. Çok şikayet eden insanı da aldım takıma, o zaman gel birlikte düzeltelim diye ama 2 gün sonra bir bakıyorsun o da hatalı işlem yapabiliyor.

Evet hata yapılabiliyor, karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmayın. Chatte en çok neden şikayet ediliyor? Küfürden öyle değil mi? Peki en çok küfürden şikayetçi olanların hesaplarının en fazla küfür xcezası olanlar olması biraz saçma değil mi? Ben her platformda bu kişilere diyorum. Önce kendinizden başlayın, siz küfür etmeyin, sonra yavaş yavaş bu dalga halinde yayılacaktır. Ortada bir kaç kişi kalır elbet o da kurallara göre ceza alır.

Hesaplara gelince sanırım bu bininci tekrarım olacakama BOT kullananlara maalesef dokunamıyorum. Benim yetkim dahilinde olmayan birşeyi nasıl yapmamı bekliyorsunuz?
    Oyun hataları diyorsunuz. Bir görseniz biz her hafta kaç tane iletiyoruz. Ama ben yazılımcı değilim, oturup düzeltemem. Elimden gelen her türlü şeyi yapıyorum ancak şunu anlamamakta ısrar edilmesi beni üzüyor gerçekten.

Ben sadece raporlayabilirim, bazı durumlarda panelimizin izin verdiği ölçüde sorunlara çözüm bulabilirsek çözüyoruz ama bizi aşan durumlar da var. Allah değilim ki bir sözümle herşeyi düzelteyim. Bir oyun oynadığımızı unutmayalım.

Konuya dönecek olursak gerçekten o bot satan kişiyi ben de arıyorum. Bilen varsa bana iletsin. Özel mesaj açamıyorsunuz ama gerçekten doğru kişiyse söyleyeceğiniz admin ben siz pm açarım oradan birebir konuşurum da.

bu söylediklerim de sizleri tatmin etmeyecek biliyorum çünkü sizler maalesef verilen cevapların hiçbirinden hoşnut olmuyorsunuz. Beni eleştirin buna lafım yok ama eleştirirken biraz da lütfen kendinize bakın, etrafınıza bakın.

Hakan ile mesela birşey başlattık sağolsun iyi bir anket hazırladı. açıkcası ben o sonuçları göndermek için can atıyorum. İnşallah birgün sizler de bir oyun firmasında yönetici olursunuz da o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.

4. Şu durumda dediklerinizi.hiç birine inanamam. Bu olaylardan sonra atılan o haksız banlardan sonra size güvenemem. Posediondan tut pisagora kadar hepsi ama hepsi haksız işlem uygylamış siz dahil darkorbit ekibi yenilenmeden kimse size güvenemez o bot satan adminı biliyorum ama elimde kanıt yok siz kendiniz bulun. Bu şartlar altında sporta dahi mesaj atmam hiçbirinize güvenmiyorum.

5. sindbadmoscow.

Ben olsam ben de sizin gibi düşünürdüm.
    Ama bende sadece bir söylemle işlem yapamam.
    teker teker yakaladıkça gönderiyorum takımdan, müneccim de değilim ki hemen anlayım..

6. Özelde nasıl konuşabiliriz ?

7. sindbadmoscow.

PM açtım size

8. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaşlar lütfen Artemis adminin üzerine gitmeyin.

Olaylardan bizzat benim haberim var bu şahıs eninde sonunda ortaya çıkarılacak cezasını çekecek.

Yakın bir zamanda değişikliklere gidilecek Artemise önerilerimi sunuyorum o onaylasa bile Almanya onaylamadığı zamanlar oluyor.

Yani sizden ricam oyunun Adaletli olması için imzamda ki konu başlığını sürekli olarak göz önünde bulundurmaktayım Artemis admini zor durumda bırakmayın bu zamana kadar iyi niyetle davrandı fakat bazı art niyetli kişiler oyuna ve Artemise iftiralar ettiler.

Yönetimdede olduğu gibi her alanda çürük elmalar olabiliyor buna yapabileceğimiz en güzel şey ise beraberlik içinde bu çürükleri kasadan çöpe yollamak olacaktır.

Lütfen sizden ricam beraber birlik olmak bu şahıslar senelerdir oyunların içine ediyor her oyuna bakıyorum sıra Darkorbite geldi yıllarımı verdiğim anı dolu oyunun yıkılıp gitmesine müsade etmem.

Karakteri olmayan kişiler görevlerinden eninde sonunda alınacaktır gerekli işlemler için her zaman BP takımı ile iletişim halindeyim.

Bende bir oyuncu olarak sizlerden destek bekliyorum şahısları beraber yenebiliriz lütfen elinizde bot satan admin ile ilgili bir kanıt varsa bunları Supporta bildirin yada forum üzerinden sohbet ile Adminlere iletiniz.

Ayrıca: Güncelleme fikir havuzunda ki Yeni Chat Sistemi [Küfüre Son] Konumu desteklerseniz sevinirim. Artemis yakın zamanda Almanyaya ulaştıracak her evet bizim kazanmamız demektir.

İyi günler dinlerim.

JUPlTER bunu beğendi.
  9. He yav he sizin orlarda köylerin üzerine çadır çekiyorlarmış yağmur yağmasındiye :D

10. bence şu son paylaşımlara ve o ifşa videosundan sonra susmalısın ve kovulmayı beklemelisin diye düşünüyorum :D ofis gayet rahat ve klimalıdır malum yaz sıcak her yer :D keyfini çıkart derim

11. Ah şu forumda mılletın konusunu kapatmak kadar oyunla ılgılensenız. Adam uba da takılı kalmamış ubaya giriş yapamamış .Ya okuyamıyotsununz ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz yada umrunuzda degıl oylesıne konulara cevap verıyorsunuz. Tekrar soyluyorum adam ubada takılı kalmamış uba penceresı buga gırmış sureklı gerı sayım yapılıyor ve sabah resetınde düzelecek. FA olmuş bişeyden haberi yok sen git ustun gelsın cevaplasın bu konuyu

12. Lion

Lion Guest

Merhaba,

gereken cevap verilmiş bunun içinde supporta yazması gerekmektedir.

Bunun için forum moderatörü olarak ne yapmam gerek söylermisiniz bende sizin söylediğiniz cevabı yazayım.

Üslubunuza dikkat edin bu uyarının tekrarı olmayacak.

İyi Forumlar.

13. GÖLGE

GÖLGE User

mrblar.. bu ifşa vıdeosu nedir arkadşlar?? bunlar hakkında biz sıradan oyunculara bilgi verilecekmi? ben şahsen şaşkınım..vede merak ediyorum..öncelikle artemisden ve adı gecen diğer admınlerden bi açıklama bekliyorum..bizler boşunamı uğraşıyoruz yani?? eğer bi açıklama gelmezse bunların gerçek olduğuna inanmak zorunda kalacağız..

14. .kinq46.

.kinq46. User

ii de bu takvim benimkinin birebir aynısı nerdeyse bunları verdiğini zaten biliyorum
    Ben tasarım verip vermediğini merak etmiştim

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Güneş takvimi ödül olarak gemi droid veya tasarım vermedi.

İyi Forumlar.

16. xxkubixx

xxkubixx User

lf4 verir belki diye hergün girdim vermedi ya la

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaslar bu bir karalama kampanyasidir provokasyona gelmeyin !

Bazi sahsiyetler iftira atarak gorev yetkilerini asarak cunta duzeni olusturup oyunda ki yonetimi ve kurallari yok etmenin pesindeler.

Artemis admine lutfen yuklenmeyin o videolari bende izledim ve olaydan haberim var.

Yeni kurallar ve yeni bir chat ortami sizi bekleyecek onumuzde ki gunlerde.

Sizden ricam guncelleme fikir havuzunda ki konumu desteklemeniz.

İmzamda ki konumu desteklemeniz.

Bu yapilan Artemise ve Darkorbite saldiridir.

Su an bu bot satimi yapan sahislarin bilgisi maalesef ki ellerinde yok.

Yakin zamanda bu sahislar adalet meydanlarinda yargilanacaktir oyun hilesi yaymak , kullanmak ve satmak yasal bir suctur ilgili sirketin haklarini ve gizliligini ihlal etmektedir.

Artemis admin gerekeni yapacaktir ama sizden ricam bize bu konuda destek olun kanitlariniz varsa Artemise ve supporta bildirin.

Guncelleme fikir havuzunda ki konuya destek verirseniz bu ortamin kokunu kaziriz ama desteginiz gerekli lutfen yardimci olun.

Artemisin sizinle yada yonetimin oyuncularla derdi yok sizin dusmaniniz Admin gorevlerini kotuye kullananlar

Size lutfen bu konuda bize destek olmanizi istiyorum beraber olursak bu sahislari oyun ortamindan uzak tutariz.

Sizden bu konuda gorevini kotuye kullanan admin varsa kanitiniz varsa supporta yazmanizi istiyorum Artemisin dikkatine basligi acarak.

Son düzenlenen: 26 Temmuz 2017
  18. Viper senin konun şu 15 lvl den ncesi yazamasın cezaları daha ağır olsun gibisinden bir konu değilmiydi. Acaba o konun bu durum ile ne alakası var. Sürekli bunu görüyorumda. sanki konunu yükseltmek için prim yapmak için yazıyorsun gibi. Diğer bir konuda değinmek gerekirse arkadaşlar resmi bir görevli asla ama asla oyunu kötüye götürecek birşey yapmaz. Artemis admin temelde bir insan ve yapabileceklerinin sınırı var. Göreve aldığı herkesin aklını okuyamaz içinden geçeni yapabileceklerini bilemez Allah değil kendisi insandır ve sizlerinde bildiği gibi insanlar çeşit çeşittir bir süredir bende muhalefet olmama rağmen takıma bu konuda aykırı düşünmüyorum. Bu durum darkorbit görevlileri arasında görevini su istimal eden ve görevden uzaklaştırılan kişilerin zamanında görevlerini kötüye kullandıklarının kanıtıdır ki biz oyuncular zaten bu kötü niyetli kişilerin uzaklaştırılması için çabalamıyor muyuz? Şuan bir süreç işliyor ve bu süreçte Sayın Artemis'in ve Bigpoint Games Türkiye Takımının önüne engel olmak yerine desteklemeliyiz. Bahsi geçen 2. videoda benimde adım kullanıldı. Ancak amacı oyuncuları adalete çağıran bir insan oyuncuları galyana getirip kışkırtarak sonucu kötü olabilecek sonuçlardan uzaklaştırmak olmalı idi.Ancak o şahıs sadece ortalığı karıştırarak Artemis'İn ve kurduğu takımın başının ağrıması ve sorun yaşamalarını hedeflemekte amacı bizleri adalete getirmek değil kendi egosunu tatmin etmektir. Artemis admini birazda olsa tanıdık. Yerine gelecek kişinin çok katı olduğunu düşünün. Sadece bir pusing cezası direkt uygulamaya başlandı diye kaç gemi kapandı. Peki her kural uygulanırsa bottan kapatmalara gerek bile kalacağını sanmam Türkiye serverlerinde . Bizler oyunun oyun olduğunu unutup çok cidiye alan bir milletiz yapımızda var. Ancak bunun için başka bir insanı yada insanları kırmamamız lazım

19. youtube ye yazarsan bulursun dostum darkorbit ifşa diye

20. adam sana ubada gemim kaldı mı dedi. Bak hala okumuyorsun adamın sorununu eger ubada gemım kaldı deseydı senın verdıgın cevap doğruydu ama adam demişki uba penceresindeki geri sayım sureklı bastan tekrarlıyor ve harıtada sadece slot kesebildiğini ifade ettiğine gore uba harıtasında olma şansı 0 dimi mantıklı olarak. sen supporta yaz x1 e atsınlar dıyorsun adam zaten x1 e gıdebılıo sana sorduğu sey tamamen farklı :D harcanıyorsun burda

Miscozra[Türk] ve GOBLİN76 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.