Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aynı klanda olup olmadığımı tahmın uzerıne bılemezsın ve benı suçlayamazsın. Mod ların ve görevlilerin görevini üstlenmekten vaz gec ve modlar tabiki görevini yapıcak bana cevap verecekler oun için burda ve gönüllüler.

2. GOBLİN76

GOBLİN76 User

:) arkadaşı tanımıyorum ve en ufak bir sohbetim bile olmadı. ayrıca ben klansız oyuncuyum ve klanlar umrumda bile değil.. tek takıldım tek takılırım her zaman

3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Elime aldım sopayı birbirinden alıntı yapan kim varsa cezai işlem uygulayacağım.

O veya bu yok.

Tartışma yok.

Umarım anlaşılmıştır.

İyi forumlar..

_DODGE_ bunu beğendi.
  4. RedDanger

RedDanger User

Jüpiter admin banlamaya karşı olduğu için kolay kolay ban atmıyor :/

JUPlTER bunu beğendi.
  5. GOBLİN76

GOBLİN76 User

hatam varsa dedin ve HATAN VAR. bu yüzden kusuruna bakmıyorum! konu kapansın artık

6. Sonra adam kayırmıyoruz bilmem ne diyorlar gelde inan şimdi artemis yandasçısı dıye kaç zamandır milleti suçlayıp tartışma çıkarıyor mod gelp uyarıyor aynısını sen yap 2 hafta forumdan ban alırsın

RedDanger ve GOBLİN76 bunu beğendi.
  7. _DODGE_

_DODGE_ User

Şu an sizde beni sabahtan beri primcilikle suçladınız ?

Sabahtan beri bana diyorsunuz ki oyunculara haksızlığa uğradıklarını konuşmuyorsun yönetimi savunuyorsun ?

Kardeşim siz bir kere anlamak istemiyorsunuz ?

Anlatsamda boş size diyorum ki kötü niyetli insanlar yaptı bunları ama beni primcilikle suçluyorsunuz ?

Şu an biraz daha uzatırsanız hepimiz ceza yiyeceğiz...

Bu konuyu ikili tartışma olarak değil aynı fikirdeysek o konu üzerinden ilerleyelim ?

8. ABG ortalama 4000 gg ye açılıyor ama etkınlık hafta sonları bu rakamlar artıyor ornegın hafta içi hades kapısı ortalama 400 gg ile 600 gg arasında açılırken hafta sonları 1200 ile 700 gg arasında açılıyor. Hafta sonuı daha pahalı acarsın. kappa normal hafta içi 1600 ile 2100 gg ye açılır

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu konu hassas bir konu .Konuyu baştan kapatsak diyecektiniz neyi saklıyorsunuz bizi yazıştırmıyorsunuz.Açık bıraktık rahatça yazabilin aklınızdakileri sorabilesiniz diyerek.Ama lütfen sizde artık anlayışlı olunuz.Konuda kayırma v.s yok elimden geldiğince rica da bulunuyorum.

Keyifli forumlar.

_DODGE_ bunu beğendi.
  10. RedDanger

RedDanger User

Uğraşılmaz valla, oyunu bırakmak en iyi alternatif çözüm, hazır yatırdığın paraları geride alabiliyorsun

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Para iadesi maalesef ki yok.

Siz bankadan parayı geri çekseniz dahi bu dolandırıcılığa girer ve BİGPOİNT firiması size dava açma hakkına sahip olur.

Tabi siz yinede bana ne diyorsanız bilemem :D

12. *Justitia*

*Justitia* User

smodum adalet konusunda maalesef çok zayıfsınız, Adalet keskin olmalı olmassa sorun yaratır şuanda olduğu gibi

13. GOBLİN76

GOBLİN76 User

bende bu istiyorum.. aklımda bi soru var belki yanıtı sendedir...

bi insan neden bu kadar uğraş verip videoki olayları hazırlama çabası içine girmiş olabilir? ne çıkarı olabilir bundan?
    cevabını bi kaç saat sonra döndüğüm zaman okurum.
    rastgele

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Dostum öncellikle şunu belirteyim.

Bu konu çok hasas bir konu yani şimdi adalet mevzusu zayıf diyorsunuz fakat adalet emin olun uygulanıyor.

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Adalet bireyleri yasaklamak yada yazışma özgürlüğünü elinden almakla da olmaz.Ben daima orta yolu bulma tarafları anlaştırma yoluna gitmeye çalışıyorum.Tabi çaresiz kaldığımız zamanlarda oluyor.:)

_DODGE_ ve *Justitia* bunu beğendi.
  16. *Justitia*

*Justitia* User

smodum muhakkak ki ban atmayı istemediğinizi bilmekteyim ama tartışma uzuyorsa o zaman elinizi korkak alıştırmayın. Atalar boşuna dememiş, iyilikten maraz doğar diye :) Gerekeni şuan itibari ile yapacağınızdan şüphem yok

_DODGE_ ve RedDanger bunu beğendi.
  17. _DODGE_

_DODGE_ User

Bakın şimdi bu videoyu hazırlayan kimseler Artemis admine saldırmak istediler ve onun oluşturduğu takımı karalamak istediler.

Yani asıl hedef Artemis videoyu dikkatlice izlerseniz görebilirsiniz.

Olayı anlamak için gece 11.00 gibi yatmadan önce ilk bi izledim sonra sabah 9.00-10.00 gibi 5-6 defa izledim bir şey kaçırıyor muyum diye ?

Ve ben şunu anladım.

Bu şahıslar zaten işin içinde oldukları için yani adam kayırma felan bu pislikleri etrafa atıyorlar sonra bakın aaa Artemis kötü aaa bp kuzey bunu yaptı Aaa Darkorbit yönetimi yetersiz demeye getiriliyor.

Aslında bu işi düzenleyenler zaten kendileri ?

Dikkat ederseniz sürekli Artemise laf atılmış ve şu son zamanlarda dikkat ediyorum her yerde Artemise saldırı yapılmakta.

Bu işi şahsileştirdiklerini videoda gördüm.

Şimdi zaten istenilen şey amacına ulaştı.

Artemis ve yönetimi kötülendi ne oldu forumda konular aksadı ne oldu chatte düzen bozuldu neden ? Bu videoyu hazırlayan kişi oyuncuları Adminlerin üstlerine salmak için yapmış bu kadar belli.

Yönetim bu sayede kötü gösterildi bunun olacağını yani oyuncuların Adminler üzerine yüreyeceğini biliyorlardı.

18. 00kinq00

00kinq00 User

Elimde bi 300 k uri olsa anca 1 defa dönebilir im o zaman çok saçma değilmi abg için kappa da anca 2 defa oluyor bu kadar dönen nasıl dönüyor bu kapıları

19. markaerd

markaerd User

hangar yapanları zaten saymıyorum o yapılması gereken bir şey bu haritanın açığını ben biliyorum buradan da yetkililere sesleniyorum bu haritada böyle bir acık var çok kısa bir sürede emek harcamadan belirli yerlerden bir takım şeyler yaparak haritaya girmek ve oyuncuların haklarını yemek mümkün bu açığı sayın artemisin de bildiğini düşünüyorum ve bu açığı veya taktiği çok fazla oyuncu öğrenmeden ilgilenmelerini arz ederim saygılarımla

20. Prim yaptığını herkes görüyor ve artemis yandascısı olduğunda ortada ve sen nerden biliyorsun kötü niyetli insanların yaptığını bu işin içindemisinde haberin oluyor. Biz senın yazdıklarından senı sucluyoruz sen kafandan keyfince bizi sucluyorsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.