Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Neden değil biliyor musun ?

Bizim serverlarda ki insanlar birbirini ezme hissiyatı ile oyunu oynamakta ego kasmanın derdindeler.

Geçen ABD serverine gittim bizimkilerin gevur dediği adamlar hiç tanımadığım adam gel kardeş sana yardım edeyim dedi o Amerikalılar.

Bizimkiler insanı insan olarak göremiyor maalesef. Yabancı yada Türk fark etmiyor ağazı olan konuşuyor.

Şimdi bazıları der ki sen Türk düşmanısın yok öyle şey ben bayrağımı seviyorum fakat insanımız maalesef ki verilen değeri ve kıymeti anlamakta zorlanıyor art niyet üretiyor.

Yabancı serverlarda küfür edenleri pek görmüyorum ama TR3 e ne zaman baksam yok diyerek uzata uzata sövmeler başlıyor ifşalar yayınlanıyor.

İlk önce insan olmayı efendi olmayı öğrenseler bunlar olmayacak sözüm meclisten dışarı.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Temmuz 2017
  2. _DODGE_

_DODGE_ User

İmza kuralı max 500 x 200 olacak

Benimde boyutum buna yetiyor zaten.

Şimdi lafı çevirme gelip beni bannlatma çabasında olduğun çok belli işine gelmeyince hakan bunu yaptı hakan şunu yaptı ?

Siz kimsiniz beni iftiralar ile suçlayabiliyorsunuz ?

Siz kimsiniz bana primci diyebiliyorsunuz ?

Siz kimsiniz ki bana ergen diyebiliyorsunuz daha beni tanımadan bu yargı nedir ?

Siz uslubunuza dikkat edin asıl ! İnsanları tanımadan çamur atmak hiç de hoş değil !

İmzamdan rahatsız oluyorsan bakma kardeşim bu kadar çekememezlik olmaz bu nedir ?

Forum kurallarına uygun olmadığını düşündüğün bir şey varsa imzamda git şikkayet et imzamda hiç bir şey yok !

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ama karşılıklı atışmanız daha nereye kadar gidecek.Diğer konuda chat kurallarından ve bir Mod olmaması gerektiği,insanların zaten doğal olarak hakaret içeren kelimeler kullanmaması gerektiğini tartışırken burada bunu yapmamız büyük tezat.Lütfen ikiniz karşılıklı konuşmaz mısınız.

Keyifli forumlar.

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam af edersiniz de adam bu sefer çamur atmak için gelmiş imzama laf atıyor bakar mısınız imzamda kural dışı bir şey var mı ?

500 x 200 max kuralının biraz altında koydum görseli ufalttım hattta 2000 x 1500 civarındaydı görsel sanki ben buraya 5000 x 5000 px bir görsel koymuşum gibi laf yapıyor ?

Gelsin iftira atsın gelsin çamur atsın ben kızınca admin bey admin bey moderetör bey hakan bunu bunu yapıyor hakan tartışma çıkarıyor hakan şunu bunu diyor oluyor.

Bakın ben tartışma çıkarma niyetinde değilim bunu elli defa dile getirdim ama ilgili şahıs sürekli çamur atıp tartışma çıkarmanın derdinde savunduğum içinde zoruna gidiyor sürekli çamur atmanın peşinde...

5. arkadaşınızı korumanız çok hoş durumu supporta taşıyorum onlarda korumaz umarım. adamın ban alması için aileme küfür etmesi lazım sanırım. azarlıcak laf atıcak ben size şikayet edince karşılıklı atışma diyorsunuz napayım Allah a sesleniyim Allah size e posta mı atsın Vita şundan şu durumdan şikayetçi inceleyin diye yazık gerçekten yazık. Allah bilir yan yana oynuyorsunuzdur siz tsde adam bana küfür ederkende çok sataşma felan diyorsunuzdur. ne ala memleket. şimdi gelinde öyle birşey yok tarafsısız hikayesine başlayın kahve alıp geliyorum

6. Edit : adam sataşıyor diyip yazımdan alıntı yapı laf atan arkadaşınız olan şahıstır admin bey ts de bir açıklayınca çok savunasınız varsa onu , beni banlayında arkadaşınız rahatça takılsın forumunuzda.

7. _DODGE_

_DODGE_ User

OHA diyorum bu kadar da iftira olmaz !

Sana ben neden küfür edeyim ki böyle bir şeyden dolayı ben küfür etmem ?

Senin bu şekilde bana karşı ileri geri konuşman hoş bir şey değil supportada şikkayet edebilirsin sıkıntı yok ben sonuçta burada tartışma çıkarmaya uğraşmıyorum bunu körükleyen sizlersiniz !

Gelin iftira atın gelin laf yapın sonrada vah efendim dodge u koruyorsunuz oluyor KİMSE BENİ KORUMUYOR !

Kimsenin koruması altında felan değilim ! Adam felan kayırılmıyor onlarda beni uyarıp duruyor siz bu şekilde uzattıkça iftira attıkça bende sizlerde ceza alacağız bu yapılan suçlamaların hiç bir delili yada asılı yok ve kendini inandırdığınız şeylerle gelip çamur atıyorsunuz.

Sizin bana yada bir başkasına çamur atma iftira atma hakkınız yok !

8. Jackpotsuz oyun tüyü yolunmuş tavuğa benzer xD getirin artık jackpotu bee yada 1v1 turnuvası felan her ay düzenlenecek bi turnuva getirin 5v5 3v3 veya 1v1 para istemiyoruz uri felan verirsiniz ama şu oyuna şunları sunun artık

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Çok yanlış biliyor ve yazıyorsunuz.Beni hiç tanımamışsınız.Biz kimseyi tanımıyorum, aynı serverda bile oynamıyoruz.Bunu ispat edebilecek varsa buyursun paylaşsın :) Dodgeviperin sürekli forumda ve sürekli bizlerle tartıştığını çok iyi biliyor olmanız gerek.Şu anda ne size ne kendisine karşı taraflı olmamaya çalışıyorum zaten...İkinizde şikayetçisiniz o halde ikinize de ceza vermem gerek,bu hoş bir şey mi...Bu mu isteniyor.Birinize ceza verilse diğeri taraflı denecek bu durumda ikinizde ceza almalısınız,ve ben buna aslında karşıyım.

Keyifli forumlar.

GREED ve _DODGE_ bunu beğendi.
  10. Napcaksınız ifşayı felan jackpot yok bunu bu kadar tartışmadınız Boşverin bal yiyin

11. doğrudur büyük forum üstadı. Forumların aslanı. Sizlerin taraf tutmadığınızı çok iyi biliyorum. sen ve senni takım arkadaşların bir adamı farklı konularda farklı adamlarla tartışmasından 5-6 kere uyarırda ban vermezse ve şikayet eden adama üstü kapalı sus git derse asıl bu hoş olmayan şey olur. taraflı olmuyormuş o tsde bul thyponu sor dodgeyi uyardın mı. sonra git beyaza sor dodgeyi neden uyardın sonra gel deki ortada bir olay yok haksızsınız diyobiliyorsan de. kanıtı olan varsa paylaşsın diyorsun. sonra adminin bilgisini paylaşmak yasaktır resim atarsakta hesabı kapatıyorsunuz. Çok güzel bir kılıf bulmuşsunuz diğer oyuncuları çayın yanında yenilen kek gibi işletiyorsunuz. hala sizinle muhattap oluyorum aradan çıkıp laf atıyor uyarı dahi yok. Helal size helal görevinizi o kadar güzel yapıyonuz ki Türkiye servelerinden oyuncular her gün size gül ve öpücük gönderiyor.

Durun sizin yaptığınızı yapayımda hoş dursun .

Keyifli Forumlar...

*Justitia* bunu beğendi.
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şimdi ben size ne yazsam fikriniz değişmeyecek.Böyle bir intiba bıraktığım için çok üzgünüm..

Sizde lütfen bu tür söylemlerinize devam etmeyiniz.Yeterince esnek davrandığımızı, artık bu konunun ortak konu değil ,ikili tartışmaya döndüğünü düşünüyorum.Devamında iki tarafa da uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

Keyifli forumlar.

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Jackpot arenanın bende gelmesini istiyorum fakat şu an ki sorunlardan dolayı bu arena askıya alındı.

Sürekli sorun yaşanıyor sürekli oyunda hatalar mevcut birde bunlar meydana geldi iyice işler zıvanadan çıktı maalesef :)

Düzeltmeye uğraşıyorlar ama ne zaman düzelir bilinmez :)

Bu dediklerine sadece gülüyorum kardeş bir şey soracağım benimle ilgili bir kötü bir anın mı var ki bu kadar iftira atmanın derdine girdin ? :D

Onlar benim tartışma çıkarmadığımı biliyorlar zaten eğer ben tartışma çıkarsaydım burada olmazdım.

Bu olayı sizler yapıyorsunuz gelip bana hakaret iftira atıyorsunuz sonra dodge u bannlayın ceza yemiyor oluyor.

Siz eleştiri yapmıyorsunuz açık açık iftira atarak forumda tartışma çıkarmanın peşindesiniz.

İftira atmayı kesip insan gibi eleştirinizi yapacaksanız buyrun gelin eleştirinizi yapın ama gelipde dodge adminlerle aynı serverde oynuyor yok işte adminler şu kadar X4 cephanesi veriyor yok bann atmıyorlar gibisinden ithamlar sadece komik oluyor :)

Benim bir kere olsun o admin tssine gitmişliğim yok 10 senelik oyuncuyum bir kere bile ??? haritasına gitmişliğim yok :)

Hakkıma giriyorsunuz ve bu iftira atanlardan öbür tarafta şikkayetçi olacağım hakkımıda helal etmiyorum !

Haksızlığa uğrayan insanların yanında olmak bu günlerde eziklik olarak görülüyor ama bu yapılanlar sadece yozlaşmış insanların eseridir ! Haksızlığa uğrayan insanların daima yanında olacağım ve beni bundan dolayıda kimse engelleyemez !

Bu yapılanlar sadece kışkırtma ve misilleme saldırısı olarak tanımlıyorum

Bir daha bana iftira atılırsa yada başkasına atılırsa moderetörlere bildireceğim.

Kanıtınız varsa gidin supporta söyleyin adminlerin beni kayırdığına dair bilginiz varsa gidin şikkayet edin ama ben kimseden yardım yada kayırma gibi bir şey almadığım için sorun yok.

size iyi forumlar dilerim.

Son düzenlenen: 28 Temmuz 2017
  14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konuyu ve şikayetlerinizi bizzat Artemis Adminimize ilettim.Konu amacından saptı ,karşılıklı atışmaya döndü.Bundan sonraki yazışmalarınızda tolerans göstermeyeceğimizi iletmek istiyorum.Herkese eşit şekilde ceza uygulama durumunda kalacağız.
    Farklı sorunlarınız olursa konu oluşturabilirsiniz.Bu konu kapanmıştır.

Keyifli forumlar.

_DODGE_ bunu beğendi.
  15. ne adamsın röntgenci bu oyunu bi yolunmuş tavuğa benzetmediğiniz kalmıştı :D :D.

16. gökhan67

gökhan67 User

Dedigin gbi yaptm dekont balans seyir defteri ne varsa attim payment supportun verdigi cevap ayni digerinden haber yok daha

17. Şu tasarım değiştirme olayını eski haline getirin lütfen her tasarıma yeniden konfi dizmek zorundamıyız böyle bi saçmalık olamaz ayrıca kasıyor yüklenmesi dakkalar sürüyor...Siz artık oyuncuları soğutma operasyonuna mı başladınız anlayamıyorum isteğiniz milyarlarca para veren insanların kendi istekleriyle oyunu bırakması mı??

ayrıca hangarları gösteren genişlet çubuğuna bastığımda 2 hangarım olmasına rağmen 2.cisi gözükmüyor?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Temmuz 2017
  18. lllecelll

lllecelll User

ben bu kasma yüzünden gemi değişmiyom valla

19. lllecelll

lllecelll User

hades kapısında uberler 10 tane mi yoksa 4 tane mi geliyor
    ?

20. lllecelll

lllecelll User

yeni lf4ler haftalık ve günlük görevleri aksatmadan yapınca 35 tanesi kaç ayını alıyor?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.