Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 4 gözle bekliyoruz zaten :D

2. GOBLİN76

GOBLİN76 User

sıradaki derken devamı da mı var hala. valla her kimse tebrik etmek lazım

çılgın_hayat bunu beğendi.
  3. Daha neler çıkacak bakalım bu tarafsız ekıbın :D

4. *Justitia*

*Justitia* User

bir video daha mı var ? yok artık ... o ne ile ilgili , hesaplarına yüklenen malzemeler mi yoksa ? Bizi daha neler bekliyor acaba ?

5. GOBLİN76

GOBLİN76 User

ekip yenilensin dicem de bu sefer hiç tecrübesi olmayanlar gelir başa. olaylar karışık keşke mavi ve beyaz admin zamanlarında olsaydık yada geri dönselerdi

*Justitia* bunu beğendi.
  6. ben sadece oyuncuyum ne bilem adam 3.videoda oyle dedi kaldırmıs sonradan

7. evet birtane darkorbit yok bigpointin 3 büyük oyunu var birtanesi darkorbit diğer bitaneside darkorbit mantığıyla aynı deniz oyunu bir diğeride uzay oyunu bu 3 oyunda aynı şekilde oyuncu kaybetti ve 2 oyunda server birleştirmesi yapıldı. darkorbittede server birleşmesi yapılacak.geri kalan oyunlarındaki oyuncu sayısı zaten çok az bigpointin 3 büyük oyunu var. darkorbitin başına geçen yeni kod yazarları acemi ve çaylaklardan oluşuyor diyorum. biraz mantıklı düşünün sen profesyonel bir şirketsin oyunu acemi geliştiricilerin eline bırakır mısın profesyonellerle çalışırsın. demekki profesyonel ekip çalıştıracak gücün yok ve maddi sıkıntıdasın zor günler geçiriyosun demek. bigpointin her oyununda oyuncu kaybetmesi ve amatör ekiplerle çalışması . anlamak isteyen bu manzaradan çok şey anlar . geniş düşünmüyorsunuz görünenin arkasına bakın.

markaerd bunu beğendi.
  8. BarbaPapa.

BarbaPapa. User

2 kat kapı ödülü ne zamanları gelıyor ?

9. 3 ü hiç görmedim yayınlanmadı dıye biliyorum

10. izledim ki biliyorum kaldırıldı

11. *Justitia*

*Justitia* User

o ne ile ilgiliydi , izlediğinize göre azıcık blgi verebilir misiniz ?

12. markaerd

markaerd User

Pazar günü

13. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Genelde pazar günleri x2 kapı günü oluyor.

İyi Forumlar.

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Hades kapısınde gelen NPC ler yazmış olduğum gibidir. onun haricinde gelebilecek bir NPC bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

15. tabi ki su anlık ajanlarını koruyormus desifre olmalarını istemiyormus fazla bilgi vermedi videonun altındaki yorumlara karsılık yazı yazmıs :D
    sıradaki video yarın gelecekmiş de falan filan inter milan

16. bence açıklama beklemeye gerek yok Türk ekibi kendılerini kandırıp dursun iyi yönettikleri konusunda ,zaten oyun çöküyor her geçen gün insanlarda sıkıldı artık oyundan ,bu açıklamalarıyla bizi mutlu ediyorlar gülüyoruz eğleniyoruz bakalım bulabilceklermi içerdeki adamı sıradakı bölümü ve açıklamaları merakla beklıyorum:D

17. *Justitia*

*Justitia* User

tapelere gelin tapelere bakalım neler çıkacak. Umarım çok fazla rezillik çıkmadan durum düzeltilir.
    bulsalar bile sanırım " adabıyla bırakmasını bekliyorum " diyecek sevgili artemis ıcm mimiz :)

bulurlar mı bilmiyorum ama baya milletin gözü açıldı , bu videolar kime gitmiş kime, duyunca şoka uğradım

18. Kuzey artemisin getirdiği yeni puşing sistemi gördüğünüz gibi oyuncular tarafından kabul edilmiyor oylarda ve yorumlarda bunu görmeniz bi açıklama yapmanız lazım.

19. GOBLİN76

GOBLİN76 User

artemisin getirdiği kural değil o. zaten uygulanması gereken kural oydu orjinaline geri döndü o kadar bu kadar çok kötülemeyin artemisi

_DODGE_ bunu beğendi.
  20. _DODGE_

_DODGE_ User

Dostum bak sana bir şey diyeceğim;

BP Türkiye takımı biz oyunculara çok fazla tolerans gösterdi fakat biz oyuncular bunu anlayabildik mi ?

Artemis admin zaten bu rakamın az olduğunu söylüyor 10 kere kesilme olayının.

Bence ilk önce kendinize bunu sorun benim toleransdan kastım adam kayırma yada bug bot felan değil (Bunu neden dedim birileri gelecek toleransdan kastın adam kayırma bot bugları kayırma felan diyecek). Artemis admin zaten oyuncuların genelde rahat olması sağlıklı bir düzen olması için uğraşıyor.

Bu kuralında uygulanmasının tek bir sebebi var tolerans gösterildiği halde suistimal edildiği için bu kurala geçildi.

Gelip chatten söylediler dediler işte Artemis sen neden Almanlar gibi yönetmiyorsun yok işte görevini düzgün yapmıyorsun felan dediler.

Şimdide bunu diyen tayfa yönetimi beğenmiyor.

Sözüm sizlere değil bunu arada provoke etmek isteyen kişiler için diyorum.

İyi avlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.