Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bakınız benim kimseye oyun oynadığım yok zaten ben ne desem boş anlamak istemiyorsunuz.

Ben haksızlığa uğramış kişilere yardım ederim buyum ben.

Herkes maalesef ki umursamaz değil birinin yarası varsa sarmak için seferber olanlarda var.

Sizlerin bana hakaret edip iftira atmasıda gerçekten boş.

Forumu kirleten kişiler bana hakaret edip iftira atanlardır forumun kirlenmesi onların eseridir.

Düzgün bir insanım bununda farkındayım sırf böyle olduğum için hakaret yiyorsam iftira yiyorsam yada umursanmıyorsam iyi bir insan olduğum içindir.

Sıkıntı yok ben her gün iftira yemeye hakaret küfür yemeye alıştım sonuçta yozlaşmış insanlar ama ben yozlaşmayacağım kimse kusura bakmasın.

Artemis admin de kendisini savunuyor ben ona gelip de dur sen kendini savunma ben senin için konuşurum felan demiyorum.

Açıkçası kimin ne dediği umurumda değil doğrular ortada.

Son düzenlenen: 28 Temmuz 2017
  2. BY_PASS

BY_PASS User

sen git hukuk oku senin için daha iyi..
    farkındaysan önceki konuda da kimse artemis suclu demedi ama sen artemis masum dye baştan son tekrarladın.. tamam anladık artemisin bişeyden haberi yok. uzattıgın olay nedir? artemisi o kadar çok mu seviyosun bak videolar hala malum sitede git savcılığa şikayet et yapamaz mısın ? yapamıyosan burda da maval döşemeyi bi kenara bırak ve senden hoşnut olmayan insanlar senle muhattap olmak istemeyince de zorlama milleti.

3. Şu an gelip benim konuma siz yazıyorsunuz :)

Madem hoşnut değilsiniz gelip burada yazmanızın anlamı nedir ?

Ben gerekli bilgiyi gerekli yerlere iletiyorum zaten bundan emin olabilirsiniz.

Bakınız o önceki konuda Artemisin üzerine gitmeyin dedim bunun altını çizeyim.

Üstüne fazla gidiyorsunuz dedim.

Siz insanları karalamaya devam ettikçe ben savunmaya devam edeceğim bu kadar basit ve bundan dolayıda kimseye hesap verecekde değilim.

Zaten o kişiler ortaya çıktığında savcılığa gidilecek.

Açıkçası sizde benim umurumda değilsiniz fakat yaptıklarınız hoş değil.

4. Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim iyi forumlar..

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  5. Bu hangar kasma problemi trde ve avrupada mı oluyor? Ben amerikada oynuyorum yağ gibi akıyor client, o yüzden soruyorum yanlış anlamayın

6. _eLy™

_eLy™ User

Takemyhard'a katılıyorum benim gemim de şuan besleme yok 4-5K vurunca seviniyorum besleme basmaya seprom yok. Gemim de hala x1 kullanıyorum bazen kıyıp x2 kullanıyorum adamlar mordon'a x4 sıkıyor. Ya bu gizli harita açık bir yer olsun event tarzı birşey yapın yada x4 ve seprom'u aşırı fazla olan karakterlere ceza verin. Arkadaşım sende biliyorum işler karışır diyorsun ama boşa laf ediyon gibi bilsen sen de yaparsın burda açmazsın konusunu.

7. Şuan yetkililer bence baktığım açıdan kayıtsız kalıyorlar. Yaptıkları duyurunun sahte olduğunu ap açık kanıtlar nitelikte bilgiler aldım kendi kulaklarım ile duydum. Ekstra olarak Artemis e bizzat kendi ellerim ile gizli harita bugu yapan birisinin kendi çektiği videoyu attım cevabı attığım kanıtlar ile ilgili bir işlem yapamıyacakları ve o oyuncuyu ancak takibe alabileceklerini söylediler. Şimdi şunu soruyorum zamanı olmadığını söyelyip forumdaki konulara dahi 5 dk cevap veremeyen bir görevli bir oyuncuyu nasıl takibe alacak ?

Darkorbit Türkiye Takımı'nın bizlerden istediği açık net arkadaşlar! RSB bugunu yapanları , Seprom bugunu yapanları bunun yanında promerium ile credi kasanlar dahil , kutu toplatan botçuları ve son dönemde artan kris kestiren botçuların evlerine gidiyoruz. Öncelikle selam verip tanışıyoruz sonra karşı koymasına izin vermeden kucaklıyoruz. Kucağımızda bulunan bu şahsı İstanbuldaki Bigpoint ofisine götürüp sayın @Artemis. in odasına sokup sandalyeye oturtuyoruz. Akabinde önüne internet bağlantısı olan bir laptop koyuyoruz ve diyoruz ki. Hadi canım göster Admin abilere ablalara (İllegalliğini) . Bu davranış sonucunda hayrete düşen ve oyunda İllegal durumların olduğunu farketden Sevgili ve Saygılı Mükemmel Görevlilerimiz oyuncunun hesabını kapatıyorlar. Bizlerin görevleri bitmedi. daha 81 ilde örgütlenip kapı kapı gezip tüm İllegal oyuncuları kucaklayıp İstanbul'a ofise yürüyoruz. Son illegal kullanıcıda gelip gemisi kapatıldığında sanal gerçeklik gözlüğümüzü takıp "SON" (THE END) yazısı ile ağlayarak uyanıyoruz. Buda benden siz değerli oyuncu arkadaşlarıma kısacık bir hikaye olsun. Ancak zaman zaman düşünmüyorda değilim denemek lazım belki işe yarar.

*LİON*[TET] ve çılgın_hayat bunu beğendi.
  8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Support Destek ekibini suçlamadan önce ,siz bankanız ile bu sorunu görüştünüz mü .İlk 2 kez kesilmiş olupta bir işlemin iade edilmiş olma ihtimali var mı.Pek çok kez bu durumlarda aslında bir işlemin gerçekleşmiş olmadığı ortaya çıkar.Bir arkadaşımızın da izah ettiği gibi eğerki Darkorbite ödeme girişi sağlandı ise paket otomatik olarak hesabınıza gelir ve size darkorbit onay maili gelir.Bu işlemler otomatik olarak gerçekleşir.Lütfen banka hesabınızı da kontrol ediniz.Ve sonucu bize buradan da yazarsanız memnun oluruz.

Keyifli forumlar.

9. ._Batur_.

._Batur_. User

Bugünmü ödüller ikiye katlanıyodu kapıyı tamamlayınca sayfada anlayamadım.

10. pazar günü x2 günüdür.

._Batur_. bunu beğendi.
  11. pişman olamana gerek yok.radarlar gerçekten çok faydalıdır.madem bu kadar üzüldün kıyamadım sana ufak bir tüyo vereyim: petine 6 tane 3 seviye radar ve 6 tane 3 seviye yakıt protokolü tak.böylece petin ---ne çok uzaklaşır ne de çok yakınlaşır---. ---ne yakınındakileri kaçırırsın ne uzağındakileri---.
    hem de yakıttan epey tasarrufun olur.istersen 8 tane de tak.ama 6 bana daha uygun geldi şahsen.bide gemin ne kadar hızlıysa o kadar iyi.bir de oyunvuların 5-3 teki yoğunluğu önemli.daha fazla pala demek bildiğim ve gördüğüm kadarıyla.
    -bir de yine yakıttan tasarruf için; sıık kullandığın konfiye (yani hız konfisine) sadece 3 seviye hammadde toplama ve kombo korunma modülü tak (özellikle vip değilsen).diğer konfiye (yani ağır konfine) hammadde toplama, pet tamir modülü, kombo koruma modülü, ticaret modülü (bazen yanlışlıkla npclerin çöpleri toplanabiliyor), 1. seviye gemi tamir modülü (korsanlarla savaştan sonra işe yarıyor fazla yakıtta tüketmiyor), son olarak 3 seviye hammadde bulma modülü takabilirsin (bazen palayı bulmakta zorluk çekebilirsin çok klaylık oluyo).eğerki vipsen tamir modülü yerine kamikaze takabilirsin :). (inşallah).

HYDRA bunu beğendi.
  12. ._Batur_.

._Batur_. User

yani bugun yaparsam kapıyı 2 kere yapmış sayacak ozaman dimi?

13. Bu gün cumartesi bu gün bazı kapılardan özel ekipmanlar düşmektedir

Özel ödülden kastım cerrah felan.

X2 yok yani bu gün.

x2 günündede 2 kere sayılmıyor havoc lf4 ve hercüles gibi ödüller 2 tane sayılıyor.

14. ._Batur_.

._Batur_. User

evet o düşmüştü bana teşekkürler cevapladığınız için :)

15. Daha öncede buna benzer bi sorunla karşılaştık neden hiç oyunun hata payı olabileceğini düşünmüyorsunuz. 2 hafta katlayıcılarımız gelmemişti bazılarına gelmiş ama çalışmıyordu.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hata tabiki olur olmaz mı ,online olduğu için teknik hatada mümkün.Zaten bu konuda inceleme yapılır teknik ise düzeltilir.Genelde diyorum,aracı firma ile alım gerçekleştiğinden bir yerde bir takılma oluyor ve bazı oyuncular bu sorunları yaşıyor.Arkadaşımız geri dönüş yapsın eminim sorunu farklı bir sebepten,ben direk support suçlanmasına karşılık cevap verdim.

Keyifli forumlar.

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bugün çifte ödüller günü değildir.Aktif olunca galaksi sayfanızda kapılarının üzerinde çifte kazandıran aktif yazar.

Buradaki konudan galaksi kapıları özel hafta sonu bilgisine bakabilirsiniz.

Bugünki etkinlikte bu ödüller vardır:

Şunları kazanabilirsiniz:
    • Delta Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Chimera ve Phantom
    • Epsilon Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Mirage ve Enigma
    • Kuiper Kapısı: Harika diroitler
    • Lambda Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Chimera ve Phantom
    Keyifli forumlar.

._Batur_. ve *DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  18. Bak şöyle 3v3 veya 5v5 seçeneklerini ekleyeceksin şimdi nasılmı. Jackpot ayda 1 kere yapılıyordu 3v3 turnuvası 15 günde bir kere 5v5 turnuvası ayda 1 kere olsun herkes turnuvaya hazırlansın heycan gelsin ödül uridium olsun ne kadar olduğu önemli değil yeterki oyunda bi turnuva olsun.3v3 turnuvasına katılma formu çıkacak 2 haftada 1 kere o 3 kişi ıd vericek ve aynı gruba giricek ve kayıt olacak zaten adminler için ID yeterli 5v5 turnuvasıda aynı örneğin 1 kişinin vs içinde bağlantısı koptu o grup 2 kişi devam eder ama turnuvaya girerken 3 kişi girmek zorunlu olur veya 1v1 de aynı şekilde getirilebilir Turnuva haritasımı açamıyor darkorbit? her türlü açar oyuncularda yeni bi amaç bulmuş olur ve o turnuvalara hazırlanırlar oyunun en iyisi olabilmek için Ortada turnuva yok :D kim en iyi kim kötü kim iyi oyuncu kim iyi takım hiç birşey belli değil!

19. arf12

arf12 User

vay arkadas ne nasıl bi kaoı 4 defa bitirdim gemi veya gemi ödülü hala yok
    adamlar youtube paylaşıyorlar 2 kapı da bir ödül geliyor bu nasıl bi olasılık

20. sun78

sun78 User

dostum bu hafta diroit tasarımı veriyor fark etmemişsindir her seferinde verir farklı tasarım verebilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.