Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GREED

GREED User

3 Ağız 3 Burun.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :D

3. Teşekkürler :)

4. Konu Kilitlenebilir..

5. Arkadaşlar bugün gelme ihtimali var mı?

6. Cumartesi ve Pazar günleri genelde akşam saat 7-8-9-10 arası çıkmaktadır.

Pazar veya cumartesi günleri bazen x4 gelmektedir.

7. Şahsen bu durumdan bende şikkayetçiyim.

Bu şahısların ceza alması gerektiğini düşünmekteyim.

Bu konu hakkında bir fikir oluşturayım desteklerseniz Almanyaya iletilir.

Parayla X4 kastıran şahsiyetler var bunlara çözüm bulunmalı.

8. HYDRA

HYDRA User

teşekkürler ama dün o urinin acısıyla cubikon falan döndüm gözüme daha karlı ve daha az sıkıcı göründü bir gün gidersem palaya senin taktigi yaparım.

9. markaerd

markaerd User

E
    Evet o şahsiyetleri bende tespit etmiş bulunmaktayım supporta kanıtlarıyla gönderildi fakat support birşey yapamayacağını söyledi benim tarafıma konunuza sonuna kadar destek veririm iyi forumlar

10. Kutu argesini bozman hata :D :D

Bazen düşünüyorum full savaşa mı çeksem diye :D

ama diyorum şimdi full savaşa çekersem ayvayı yerim :D

11. Güncelleme fikir havuzunda konu açtım.

Bakınız şu son zamanlarda yönetim içine çok fazla hain girdiğinden kimseye güvenemiyorum.

Bu tip konuları sadece bir kaç kişiye iletiyorum.

Supportada güvenim kalmadı.

12. gökhan67

gökhan67 User

İki gundur incelemedeler modum belirtmistim sanirsam karttan o iki islemin parasida cekildi ve ikincisin karsiligi geldi ilki gelmedi paynent support odemen gercekkesti diyip gecistiriyo oyle bi durum yok . support ise 23.07.2017 18:15 te aldigin paket iptal olmus diyo ben o tarihte 20:00 gbi paket aldim ve iptal olmasu gibi bi durum soz konusu olamaz

13. arf12

arf12 User

ben hatfa sonu ödüllerinden bahsetmiyorum kapı bitiminde venom catidal ageis pusat gibi gemi çıkma olasılıklarından bahsettim

14. gökhan67

gökhan67 User

500 tl vardi 99.90 lik uridium aldm onaylanmadi ikincisini aldim onaylandi iki islem icinde para ayri ayri cekilmis durumda. Hesaptaki para 300 kusur suan ve ayni duruo. hesapta 560 bin uridium olmasi lazm su an 80 binde

15. Hades kapısı bu gün bölünme vermiyor muş doğru mu ?

16. 10 adet LF4 %30 ındırım ıle ne kadar urı'ye mal aolur.

17. Ben olsam LF-4 geliştirmeye para vermezdim montajdan geliştirilmiş olanları almaya çalışırdım.

18. 72672 x 10 = 726.720 uridium

Edit: 3k eksik söylemişim. :D

Son düzenlenen: 29 Temmuz 2017
  19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ödemeyi nasıl gerçekleştirdiniz.,Aracı firmanın destek ekibi ile görüştünüz mü ,belki problem onlardan tarafa düzeltilmemiş ve size geri ödeme yapmamışlardır.Bence bir kez de onların destek ekibi ile görüşmelisiniz.

Keyifli forumlar.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hades veya diğer kapılar diye ayrım yok.Bugün özel ganimet kutuları yok.

Bölünme kristali tüm kapılarda ancak apoclyse,kırmızı &mavi ve obsidyen gibi özel ganimet kutuları haritalarda aktif olduğunda buradaki tabloda göreceğiniz miktarda verilmektedir.

Normalde bölünme kristalini sadece delta,kronos ve kuiper kapılarından şansınıza bağlı olarak elde edebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.