Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Hayır kronostan yeterli kristal gelmiyor. Birden fazla kapı yapılması lazım Kronostan sadece tarifi alabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Obsidiyen,Kırmızı mavi ve kıyamet sandıkları ıktığında kapılardan gelen kristal sayıları verilmiştir. Bunlar olmadığında da sadece Delta, Kronos ve Kuiper kapılarında verilmektedir.

İyi Forumlar.

Galaxy Kapı AdıGaranti ödül- Sadece Obsidyen etkinliğiZaten varolan ödüllere şunlar eklenecek:Sadece tamamlandığında
    GG Alpha5 ila 10Evet
    GG Beta5 ila 10Evet
    GG Gama8 ila 16Evet
    GG Delta10 ila 156Evet
    GG Epsilon10 ila 15Evet
    GG Zeta10 ila 15Evet
    GG Kappa10 ila 15Evet
    GG Lambda10 ila 15Evet
    GG Kronos25 ila 3010Evet
    GG Hades25 ila 30Evet
    GG Kuiper25 ila 308Evet

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Modeminize reset atıp tekrar bakınız düzelir.

İyi Forumlar.

3. geç'de olsa farkına vardım :(:(

4. SSS konusuna benim de bi desteğim olsun.

2 dakika boyunca şamadırayı etksiz hale getirmek 85 puan
    2 dakika boyunda şamandırayı feth etmek ise 145 puan
    1 şamandıra totalde = 230 puan

Ayrıca etkinlik gece yarısı bitecek.

El final de warbond: la dominación está cerca. Ha habido tanta destrucción hasta ahora, pero tendrás que hacer un último empujón antes de que termine el evento en la medianoche de 31.07.

Yani diyor ki gece yarısından önce son vuruşu yapın, gece yarısı bitecek. Türk forumunda duyuru yapılmadığı için yabancı forumları takip etmek zorunda kalıyoruz. 2 sene daha darkorbit oynarsam çevirmen olur ekmeğimi kazanırım galiba. (!)

Son düzenlenen: 30 Temmuz 2017
    ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. -yeter123-

-yeter123- User

bu gece mi yarın gece mi

6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Farklı bir şey söyleyen oldu mu bizde diyoruz gece bitecek diye olasılıkdan bahsediyorum daha önce olanlardan yola çıkarak söylüyorum.

Muhalefet olmaya bayılıyorsunuz.

7. Sizin anlamadığınız nokta şu, ben anlatayım.

Siz daha önceki etkinliklerden yola çıkarak olasılıklardan bahsediyorsunuz. Ben de bir oyuncu olarak olasıklardan bahsedebilirim ancak siz moderatorsunuz.

Benim burada dikkat çekmeye çalıştığım şey Türk forumunda resmi bilgilerin olmaması ya da geç yayınlanmasıdır. Benim arkadaşa vermiş olduğum bilgi resmidir, olasılık değildir.

Umarım hangi konuda sitem ettiğimi anlamışsınızdır.

Ayrıca üslubunuzu beğenmediğimi de eklemek isterim.

*LİON*[TET] ve ***BÖLÜNMEZ44*** bunu beğendi.
  8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Sizlere belirtiyorum şu soruyu sürekli gördüm bugün " etkinlik ne zaman bitecek" kesin ve net bilgi gece 00:00 da bitecek son nokta. Ama öğlen vakti bir reset gelerek de etkinliği bitirebilirler. Ben bu forumda kesinlikten bahsedersem teknik ekibin farklı davranması sonucunda sorumlu ben gözükeceğim. Bunu göze alarak buradayız ama oyuncuların her açıdan hazırlıklı olmasını sağlamak da benim görevim.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  9. Şunu kabul etmek lazım ki birçok oyuncu da bunu dillendirdi. Türk forumunda bilgiler geç yayınlanıyor ya da hiç yayınlanmıyor. Amerika serverleri çöktüğünde yabancı forumlarda duyuru varken burada yoktu. Daha sonra Artemis admin duyuru yaptı. Adminlerin kişisel işleri olabilir. Duyuruların birkaç saat geç yayınlanması sorun değil ancak hiç duyuru yayınlanmaması sorun. Amerika serverleri için telafi ödülü verildi ve bunun duyurusu forumda yayınlanmadı. Amerika serverlerinin çöktüğü forumda duyurulurken, telafi ödülünün verildiğinin forumda duyurulmaması yanlıştır.

Etkinlik ne zaman bitecek sorusunu çok gördüm demişsiniz. Bunun sebebi forumda resmi bir bilginin olmamasıdır. Eğer resmi bilgi olsaydı oyuncular bu soruyu sormayacaktı. İkimiz de aynı noktada buluşuyoruz. Haklısınız, burada moderator olarak net bilgi verdikten sonra teknik ekibin karar değiştirmesi neticesinde yalancı çıkabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için de forumda duyuru yapılması lazım. Siz de bir moderator olarak yapılmış olan duyuruyu referans göstererek üyelere cevap verebilirsiniz. Bu durumda üstünüzdeki sorumluluk kalkmış olur.

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  10. ben 2 gündür klandan çıkmıştım ama klan kuramıyordum

11. 48 saat.

Google'da S.S.S:Klanla ilgili her şey olarak aratırsan klanla ilgili tüm sorularının cevaplarını öğrenebilirsin.

12. Düzenbaz

Düzenbaz User

bilgilendidiğiniz için çok teşekkü ederim modum

cevabın için teşekküler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Temmuz 2017
  13. slm arkadaşlar geçenlerde sandıkttan yeşil poıson çıkttı bu sadece rengmi yoksa artı bir özelliği varmı konuyu forumda araştırdım ama bulamadım cevap vercek arkadaşlara şimdiden tşk.

14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sadece renk tasarımıdır.

Artı eksi ek özellikleri bulunmamaktadır.

İyi forumlar...

15. tşk konuyu kapatabilirsiniz

.KAPLAN bunu beğendi.
  16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim. :)

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar...

17. Merhaba, mesela ben şimdi alpha kapısı acsam ve krislere kadar gidip sonra kapıdan cıksam bu kapı kac gün boyunca acık durur ?

18. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Kapıyı patlatmadığınız sürece hep açık kalır.

İyi Forumlar...

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  19. 3 Hayat hakkın sona erene kadar durur.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şimdi biz diğer forumlardan gördüklerimizi duyduklarımızı alıpta kendi başımıza çeviri yaparak burada paylaşamıyoruz.Bizde diğer forumları takip ediyoruz, ancak bu şekilde sistem işlemiyor.Tr serverlarında sorun olduğunda En yada De forumlarda paylaşıldığını gördünüz mü.
    Yada bizdeki telafileri v.s ...Siz evvelde ekipte çalıştığınızı izahta etmiştiniz.İşleyişi biliyor olmanız gerek.Bu paylaşılacak şeklinde mail gelmedikçe biz resmi bilgi gibi paylaşım yapamayız.Sizler o gün, bizde neden paylaşılmadı yazdığınız için ilettik ve onun üzerine genel sorunu paylaştılar.
    Lütfen bu konuda biraz anlayışlı olalım.Farklı sunuculara özel forum ve destek ekipleri bu sebeple varlar.
    Biz moderatörler olarak geçmişte pek çok kez kesinmiş gibi yazdığımız bildirimlerde sonradan değişime uğradığında oyunculardan tepki aldık bu sebeple temkinli ilerliyoruz.

Keyifli forumlar.

Miscozra[Türk] ve .KAPLAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.