Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben mesela bu klana Etkinliğin başlangıcından itibaren 48 saat içinde (17 Temmuz ve 19 Temmuz arası)nda değilde 20 temmuzda girdim o kadar gun savaştım benim hakkım ne olacak hem siz bu etkinliği tasarladıgınızda bu koşulu on şart yaptınız mı var mı öyle bir kural varsa bir linkini atında görelim

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Etkinliği biz düzenlemedik biz sadece forum etkinliği düzenleyebiliriz.Aslında 16 sından sonra yani etkinlik başladığında hali hazırda olmayanlara ödül gitmedi.Sonra duyuruda bulunmadığı şikayet edilince ,aslında zaten normalinin klanda olmak olduğu ama bu seferlik ilk 48 saat katılanlara verilebilineceği iletildi.Bilgi budur.

Keyifli forumlar.

Master0735 bunu beğendi.
  3. Herkeste Test Server açık forumda ancak bende sunucu kısmında öyle bir yer yok. Sorun nedir

4. Saat 17.00 da kapanacagını söylemişti adminlerimiz

5. haksızlık bu kardeşim siz kendinizi benim yerime koyun sayın admin geminizin düzeyini bilmiyorum ben bu etkinlik için gecemi gunduz ettim uykusuz kaldım sırf şu saçmalığa vuran oyun için yeri geldi bazı işlerimi önemsemedim gemideki varı yoku bu etkinliğe harcadım oyuncuları böyle katakulliye getirmeye çalışmayın darkorbit ekibi etkinliğin başında söyleseydiniz bunu biz ona göre oynardık oyunumuzu şimdi bana kalkmıs bu saçmalığı söylemeye hakkınız yok bu haksızlık ben ne kadar yazsamda buraya boş oldugunu biliyorum hep böyle insanlarla oynar duruma geldiniz artık ne desem boş artık söyleyecekte cok şey var ama söylenmiyor işte

-yeter123- bunu beğendi.
  6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Arkadaşımızın dediği gibi saat 17:00 a kadar açık kalacağı duyurulmuş.

İyi forumlar...

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Oyuna teknik olarak müdahale edemediğimiz için bu tür sorunları merkeze iletiyoruz.

Chat raporuyla ilgili geri bildirim yapmak isterseniz buraya görüşünüzü yazabilirsiniz.

İyi forumlar...

8. bu ödüllerin neler olduğunu gösteren bir görsel varmı

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bir değişiklilik olmazsa bu şekilde olacak.

İyi forumlar...

10. neden hiperplazmit lf4 vermiyorlar bir kere averdiler bir daha vermediler normal lf4 de verilebilir ama nerdeeeeeeeee

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  11. terör girdabı bittimi acaba ?

12. prens005

prens005 User

oncelikle konuyu nereye acicagimi bulamadim o yuzden kusura bakmayin.oyun hesabim 7 senelik sifremi degistiremiyorum beklenmedik hata olustu diyor kodu yazinca orada bi e posta var ama benim e posta adresimle alakasi yok kod yollasa bile o epostaya gidiyor hesabim acaba kara listeye mi alindi ve kendi e mail hesabimin uzerine almam mumkunmu ; mumkunse nasil kendi e mailimin uzerine alirim tesekkurler.

13. İlk öncelikle kolaylıklar dilerim konu başlıgındaki sorunum hem evdeki pc mde hemde iş yerindeki pc mde hatayı goruyorum oyun pencerinde oynarken ana sayfada hangar vs gibi bi yeri tıkladıgınızda oyun penceresi donuyor sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum çerezleri sildim ön bellegi tamamen boşalttım jawa.flash playeride silip tekrar yükledim ama sorun devam ediyor tekrardan kolaylıklar dilerim saygılarımla

14. aynı sorun bendede var çözüm nasıl gelcek bende bekliyorum merakla

15. iş yerindeki pc çok iyi degil evdeki bilgisayarım fuul donanımlı oyun kasası ondada dun akşam aynı hatayı gorunce konu açmak istedim

16. Lion

Lion Guest

Merhaba,

aynı sorun bir çok oyuncumuzda var bende de aynı sorun var bu durumu raporladık.

donma oldu zaman oyun ekranını tam ekran yapın düzeiyor.

İyi Forumlar.

17. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Ekran görüntüleri ile beraber supporta ticket açınız gerekli incelemeler yapılır.

İyi forumlar.

18. markaerd

markaerd User

Merhaba Hangi kapı kaç bölünme veriyor linkini atabilirmisiniz chatte elinde mevcut değillermiş her zamanki gibi foruma yönlendirdiler

19. oyuna verdigim bütün paralar haram zıkkım olsun bu kadar oto cu olurmu ya işini yapması gereken adamlar yapmıyorrrr ben oyunu bırakıyorum hadi size iyi oyunlar...

20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

İllegal kullanım yapanlar sistem tarafından belirlenip cezai işlem uygulanıyor bunun için gerekli açıklamalar Artemis admin'imiz tarafından net bir şekilde açıklanmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.