Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Konuya gereki cevaplar verildiğinden kilitliyorum.

İyi forumlar..

2. o zaman tarama filan olmuyor :) benim tek anladıgım bu

3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Dediğim gibi sorumluluk maalesef bizde değil.

Başka sorunuz yok şse konuyu kilitleyelimmi ?

İyi forumlar..

4. NPC kesen botlar geri mi döndü?

5. Tr-1 server'ında gece 04.00'dan sonra ve bazen öğlen 12.00'dan sonra sohbet kısmında tüm oyunculara ve görevlilere küfürler yağdıran (sayısını bilmiyorum ancak 4-5 kişi olmalılar) arkadaşlar var adminler bu arkadaşlara gerektiğinin yapıldığını söylemesine rağmen 1 saat geçtiğinde gelip devam ediyorlar.Yüksek yetkili bir arkadaş cevap verirse çünkü support'a ulaşın gibi şeyler duymayı cidden istemiyorum.Zaten sadece tr-1 server'nda değil diğer serverlarda'da bu tür işler olduğunu biliyorum.Bu arkadaşlara en yakın zamanda bir çözüm bulmanız şart,çünkü oyuna girdiğimizde ne anamız ne bacımız kalıyor adamlar akrabamız oluyor 5 dakika içerisinde.

Şimdiden zamanını ayırıp yardımcı olmaya çalışan görevli arkadaşlara teşekkür edip,iyi görevler diliyorum.

Saygılarımla...

6. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

sayın modlar,konuyu açan arkadaşın nikinin forum kurallarına aykırı olduğunu düşünüyorum.( ırkçılığı özendirmek.)

7. gizli haritada gemi değiştirme penceresinden gemiyi değiştirebiliyormuyuz?

8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Neresinde ırkçılık gördünüz açıklar mısınız ?
    Bu durumu forumda açıklamanız güzel ama bizim erişimimiz dışındadır. Lütfen bu şahısların nicklerini fotolarını çekip supporta atınız.

İyi Forumlar.

9. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Gizli haritada gemi değiştirilmediğini biliyorum. Tecrübeli arkadaşlarımız varsa bunu onaylarsa net bilgi ortaya çıkar.

İyi Forumlar.

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Haritalarda bulunmaktadırlar.

İyi Forumlar.

11. meajımı silen babayiğit kim :)

12. mesajımı silen mübarek kim :)

13. Klanca bı kasılalım dedık yaratıklara işaret alamıyoruz beyler sizdede varmı. modlar bı kontrol edermısınız genel bı sıkıntı varmı bıde ıletırsenız bunu acılen sevınırız daha baskın atacaktıık

14. Irkçılık mı ? Ne alaka ? Tanrım Rehberimdir diyorum. Aynı sizin Rehber kuran Hedef turan dediğiniz gibi. Daha okuduğunu anlamayan dar görüşlü biri olduğun için bir daha mesaj atma şu konuya. O ismindeki kamikazede ihtihar ediyordu bildiğim kadarıyla onu napıcaz ? Teşekkürler

Khan modum 3-4 adet supporta mail yolladım ama bu arkadaşlar devamlı yeni hesaplar ile geliyorlar büyük ihtimalle IP'lerini değiştirip.Biliyorum sizinde yapıcak birşeyiniz yok ama bu şekilde devam edemezler hem sizin hemde bizim keyfimizi kaçırıyor bu adamlar.Zaten support'un haberi olmaması imkansız.Benim gibi onlarca kişi ulaşıyor supporta.

İyi görevler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2017
    *LİON*[TET] bunu beğendi.
  15. cm yok mu banlasın

16. Belirttiğim gibi gece 04.00 sularında geliyorlar bazen 1-2 admin oluyor ama genelde olmuyor ondan dolayı biraz geç kalıyorlar

17. CM mi oda ne :D

18. ben geri mi kaldım ne :D cm yokmuydu mağara soğuk bu aralar :D

19. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Eğer sürekli geliyorlarsa sizde her seferinde supporta mail atın gerçek hesapları bulunup kapatılır. En ikna edici çözüm bu olur. :)

İyi Forumlar.

20. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

galiba ben yanlış anladım modum,führer olarak algıladığım kanlı diktatördü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.