Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu bir oyun oynun amacıda da zaten bu patlat ki gitsin hangardan çay alsın :):)

2. ts de bu kim bu kim diye konuşan işsize selamlar

3. HYDRA

HYDRA User

bence buradaki ana sorun oyunun artık şirketlerden değl sadece klanlardan oluşması örneğin ases klanının çoğu mmo da ve adamlar klansız ezik gemileri kesmek için diğer şirketten adam çağırıyorlar böylece herkesi kesebiliyorlar bu durumun önüne geçilmeli yani klanlar tek şirketten oluşmalı onun dışında adam istediği kadar keser ama anlattığım durum insanı oyundan soğutuyor.

4. asteroit

asteroit User

ASES KLAN ÜYELERİ JÜBİTERE SÜRGÜNE GÖNDERİLSİNLER. VEYA YENİ Bİ HARİTA VERİN ADAMLARA BİR BİRİNİ KESSİNLER. ADMİN DUYSESİMİ CEVAP VE BU DEDİKLERİME.

5. ASES klanı TR3 ü terket artık bıktık usandık sizden!!!

6. Darion26

Darion26 User

Klan işlerini tek şirkete bağlayıp bırakmalılar kesinlikle, dediğin gibi şirket diye bir şey kalmadı. Kendi şirketim kesilmeme yardım ediyor.

7. modlar duyun sesimizi ASES klanını bizden uzak tutun. bugün BUBA-ÜZGÜN pvp de beni kaç defa kesti bilmiyorum acımadan vuruyor 8 ırisliyim :(

8. ivedik8787

ivedik8787 User

bence ASES için dördüncü bi şirket olsun oraya gecsinler bizde kurtulalım artık onlardan :D

GREED bunu beğendi.
  9. #ases serverımdangit!!!

10. ubatm

ubatm User

DURSUN ÖZBEK İSTİFA. ASES SERVERİMEDOKUNMA.

PAЯADOX bunu beğendi.
  11. ASES klanı JOKER den şikayetçiyim yeter artık bırak yakamızı.

12. walla helal olsun ASES klanına ben TR5 oyuncusuyum şimdi bile beni alsalar klana koşa koşa giderim. foruma konu olmuş klanda oynamak büyük şeref. HELAL SANA ASES

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Arkadaşlar boş yere uğraşıyorsunuz. Çünkü oyun savaş oyunu yani eğer yasak olsaydı buna göre bir sistem geliştirmiş olurlardı. Maalesef yapılabilecek bir şey yok.

kandıralı bunu beğendi.
  14. mevzu sacma yerlere uzamıs

15. 464646 Bu m4esaj6ımı okuyan tü4m 6uzay pil4otla6rı yârin birlik olalım 4-4 te eyle4m 6 yapalım pro6te4sto yapalım Ases kl4an6ını. Tekrar ediy4oru6m yarın saat 20:00 da 4-4 te tüm Tr-3 toplansın.

16. gεzgïη

gεzgïη User

Ases klanı Bulgarche ve Turkche den şikayetçiyim bune ya folloş olduk haritaya çıkamıyoruz karımla boşanma aşamasına geldik bunlar yüzünden.

17. Chatte yazıyordular ases forum sayfasınada konu oldu diye geldim doğru çıktı vay anasını ya

18. Oyun öyle bi hal aldıki. Tr3 te kısaca şöyle bir durum var.
    Eic
    Vru
    Mmo
    ASES

19. gεzgïη

gεzgïη User

Asesten çektiğimi kaynanamdan çekmiyorum yemin ederim. Yeter artık bu zülme bir dur diyelim #Asesvurmabanaağğğğ

20. Necronator

Necronator User

yeşil anahtarlar arasıra indirime giriyor 1250 uri oluyodu heralde tam hatırlamıyorum ne zaman indirime giriyor takvimde baktım göremedim belli bi süresi/günü var mı ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.