Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aynen sağolsun görevli arkadaş cevap vermiş bende sileyim yorumu konu dağılmasın.Teşekkürler tekrardan.

2. chtte hiç bir admin cm yok söven sövene hangi birini şikayet edeceğiz ???

3. Hazır sonlandırmayı beklediğiniz kapı için hafta sonu karlı,ancak kapı kurmak hem maliyetli ve çok can sıkıcı sona kalan 5 parça için bile 70-80bin uri gidiyor.LF4,HAVOC ve HERKULES beklediğimiz kapıları çok kişi yaparken düşme ihtimalide azlıyor.Sonuç hüsran oluyor çoğunlukla.Bol şans.

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  4. Supporta birden fazla ss yollayabilirsin.Ama profil fotoğrafını ss olarak değilde link olarak atarsan daha iyi olabilir çünkü isim değiştirebiliyorlar.

5. evet hallettim

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkürler.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumalr.

7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Evet hafta sonu indirimlerle kapı açmak hiç karlı olmamaya başladı onun yerine normal bir günde indirim paketi ile kapı açsak daha iyi oluyor :)

İyi Forumlar.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Yardımcı olan arkadaşıma teşekkürler.

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

9. hatitanın s s s inde detaylı bilgi yok atlama cpu ları ve illeri atlama cpu veya solucan değilinden diyor ben çokça credili olanı ile atlamayı denedim bir türlü atlayamadım 20 lik cpu da alışverişten stokladıktan sonra denemek lazım

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Kredi ile alınan atlama cpu ile Sürpriz haritaya girme şansınız var. 2 sene önce denemiştim :D tabi girmemle patlamam bir oldu :)

Ayrıca şansa bağlı olarak normal atlama cpu ve 4-5 haritasındaki solucan deliğinden de haritaya girme şansınız var olacak.

İyi Forumlar.

GREED bunu beğendi.
  11. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Klanınızla ilgili ne yapmaya çalışıyorsunuz anlayamadım :D Reklam mı hava atmak mı nedir bu :D Güçlüsünüz anladık.

İyi Forumlar.

12. teşekkürler ilginiz için konu kilit lütfen

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rica ederiz :)

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

14. tgs781

tgs781 User

selamünaleyküm adminlerim nasılsınız. sizlerden bir ricam olacak yetkililere iletirseniz sevinirim. şu karantina kapısını bir cazip hale getirseniz kimse girmiyor chatten ilan veriyoruz kimse ilgilenmiyor yakında sosyal medyaya gazetelere ilan vereceğiz. ama zorluktan ama cazip ödül olmayışından grup yapacak oyuncu bulamıyoruz. dün biriyle chatte görüştüm 605 seferde cyborgu alabilmiş adam bir daha girmem diyor haksız da sayılmaz 605 kapı ne demek????

OĞUZKHAN ve GREED bunu beğendi.
  15. GREED

GREED User

Herkes destekle bile çok az veriyor diyor.
    Ben destek de alamıyorum kapı var elimde bir sürü ama girmiyorum bile :D
    Kesinlikle verilen miktar arttırılmalı. Benim bir aralar Hammerclaw hayallerim fln vardı :/

16. tgs781

tgs781 User

destek mestek hikaye hepsi para tuzağı birazcık oyuncuyu düşünseler kimse illegal yollara sapmaz doğru yoldan:D:D:D

17. Başka bir oyuncuda yanlış yokmu :D o zaman bende size koçum diye hitap edeyim aslanım.

18. Herkeze iyi oyunlar bildiğimiz üzere büyük bi çoğunluğumuz x1 e atan 150 k lık credilik x1 cpu su kullanara atlamaya çalışıyor ve çoğu oyuncu atlayamıyor ve ben iki yöntem buldum daha kısa olması için acaba olurmu eğer olmicaksa denemeyelim
    1.yöntem
    4-5 te ki radyason atıyor diye duydum eğer atıyorsa allatan girip üstten çıkıyoruz ve ben şöyle bi yöntem buldum alltan giriyoruz bizi haritanın üst tarafına attıyor ve alt tarafa gitmemiz gerekecek onun yerine alt tarafa gitmeden bu sefer yine üst taraftan atlicaz ve bu sefer alt tarafa atacak attıktan sonra alt radyasondan ilerlicez bu eğer olursa söyleyin lütfen ve 2. yöntemim
    2.yöntem
    4-5 haritasına ileri düzey cpu suyla atlayıp önce solucan deliğinden atlayalım ve o zaman kendimizi başka bi haritada bulacağımız kesin ardından hemen sonra x1 cpu sunu kullanırsak bizi x1 e atacak ve bu yaptığımız yöntem 1 diye değilde 2 olarakmı sayılacak 250. sinde de atacak sizce olurmu

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  19. R-Zone haritası için kuyruğa geçtikten sonra oyunu kapatmıştım ve şuan oyuna giremiyorum.Ticket atmıştım ticket no: #2017080637016742 yardımcı olabilir misiniz?

20. Sorunum çözüldü. Konu kilitlenebilir,teşekkürler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.