Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kesinlikle katılıyorum yeni başlayan oyuncuları desteklemedikten sonra yürümez oyuna yeni başlayan hiç yok eski map bomboş etkinlikler bile paraya dayalı olmuş artık desteksiz oynanmıyor.

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forum kuralları gereği tamamen büyük harfle yazmak yasaktır lütfen biraz daha dikkat edelim.

İyi forumlar...

3. Demanere en çok hasar veren 8 kişiye kutu düşücek diyorsunuz bu kutuyu diğer oyuncular görüp çalabileceklermi yoksa sadece bizemi gözükücek geçen sefer sadece size düşüce kdediniz etkinlik rezillik oldu millet bütün kutuları çaldı şimdide aynısı olucakmı ona göre etkinliğe girelim veya girmiyelim

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Merkez etkinlikle ilgili bazı düzenlemeler yapıyor değişiklilik olurmu onu bilemeyiz dilerseniz buraya geri bildirim yapabilirsiniz.

İyi forumlar...

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konuda diğer arkadaşlarımda gerekli cevabı vermiştir.

Geçen korsan avı etkinliğinde son anda klana girenler bile ödül almıştı bunun neresi adil diye sorabiliriz. Oyunda klan kavramı bağlayıcı olmalıdır. Savaş oldu çık savaşacak duruma geldik gir veya savaş bitene kadar klansız takıl durumu klanlara katkı sağlamaz. Eğer bir etkinlik var ise bence bunu sürekli bir kalmayı başaran ve etkinlik için uğraşan klan kazanmalıdır. Bu konuda başka söylenecek bir söz yoktur. Yöneticiler en adil durumu seçmişlerdir.

İyi Forumlar.

Master0735 bunu beğendi.
  6. bu drone tp drone xp nedir ?
    İmha Ödülleri

· 5 sıralama puanı
    · 5 Drone tp
    · 24 Uridium
    · 50.000 Kredi
    Aşağıdaki ödüller tüm hasar verenler arasında dağıtılacaktır.
    · Uridium: 30.000
    · Kredi : 12.000.000
    · TP : 3.000.000
    · Şeref : 30.000
    · Drone XP: 10
    · Puan Puanları: 1.200
    ödüllerdede belirtiği gibi bu drone xp ve tp nedir ben anlamadım açıklayacak biri yokmu

7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Aynı paraya x-3 zamanı 75.000 uridium alırsanız hatta bunu x-4 e denk getirirseniz 2 katı gg elde edersiniz. birde indirim paketi ve vip var ise 3 katı kadar kazanırsınız. :)

İyi Forumlar.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Diroitlere verilen puan olabilir.

İyi forumlar...

9. bence droitlere verilen puan olsaydı xp ve tp diye ayırmazlardı ya bu yazıyı cevirende hata var yada yeni bişey

10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Xp nin anlamı Tp, araştırılması için konuyu ilgili yerlere iletiyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

İyi forumlar...

11. adminim bende varım ama bunu nasıl bildirecegim

12. tamam kardeşim en başta söylemeyin bu durumu iş işten geçmiş o kadar emek boşa gitti artık ne yapalım geçti bor un pazarı sür eşeği niğdeye bu saatten sonra ben size ne kadar laf anlatsam ne yazik ki siz bildiğinizi okuyacaksınız ben hakkımı haram zıkkım ediyorum bu darkorbit yönetiminde benden yana haksızlık yapılan herkese hakkım haramdır inşallah bu dunyada da diğer dunyadada bu haksızlıkların hesabı sorulur belki bu cumlelere ceza verebilrsiniz canınız sağolsun konuyu kitleyebilirsiniz. saygılar iyi görevler

13. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forumda Sohbet bölümüne konu açınız.

İyi forumlar...

14. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Master0735 bunu beğendi.
  15. X 4de 75.000 uri=300.000uri 5 tl indirim paketi ile haftasonu % 25 vip varsa % 30 indirimli GG 70 yada 55 uri ederki kar'ın 3 katından bile fazla olur hesap ortada taktir senin.

16. ah be ah keşke 2010/2011seki darka halla.olsaydi:(((((

17. Yetkililer oyuna nasıl katılımı artırırım ,online oyuncu sayısını nasıl yukarı çekerim diye düşünmek yerine bilhassa elit oyuncu kısmına hitap eden etkinlikleri oyuna sürüp gelirini artırmanın peşine düştü.Oyundaki dengeler iyice bozuldu,ekonomik gücü olmayan bir çok kimsede hileye baş vurdu.Oyunda hileye baş vurun kadar ona göz yumunda ,ona zemin hazırlayanda suçludur.Suç yoktur suçlu vardır mantığı yanlıştır.Günümüze geldiğimizde güneş gören kar yığını gibi oyuncu sayısı eridi.

GREED bunu beğendi.
  18. markaerd

markaerd User

19. lllecelll

lllecelll User

aynen çok doğru söyledin kardeş adam farkında olmadan bşy yapıyor vay efendim sen bug kullandın al sana ban byle bşy olabilir mi ya:confused::confused:

illegal olan herşeyin yasak olduğunu biliyom hangar bırakmak mı illegal oluyor onu demek istedim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ağustos 2017
  20. bu adamı cileden cıkaran hangar donması ne zaman düzelecek valla girip hangar yapmak yarım saat sürüyor adamı cileden cıkarıyor oyundan soğutuyor gittim her hangar için pet modülü aldım sinirden!!!

.KAPLAN ve €G€β€ЧI bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.