Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Ruhun yaşlı senin yoda görüyom buradan :p

2. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Konu farklı yerlere gitmesin diyorum.:rolleyes::rolleyes:

Merhabaya gel merhabaya.

İyi forumlar..

• Zaten bir Mimesis'e sahip misin? O zaman 71 veya 155'lik paketlerle Uridium bonusu kazanacaksın!

3. 10 k

4. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Üyemizinde belirttiği gibi 10.000 uridium alırsınız.

İyi forumlar..

• 330.000 Uridium + 1 Aylık Premium, 650 Ekstra Enerji, 50 BK-100 (Yeşil Ganimet Anahtarı), 160 Bifenon, 80 Tetrathrin, 50 Kyhalon, bir Lava Spectrum ve bir Lava Spectrum Diroit.
    Birileri haftalık raporlarına bunu eklesin.Yeni LF4+ leri almak için direkt satın almak istedim.Belli bir bütçeyi ayırmıştım.(8.9 Bin civarı.) Lakin hesapladığımda toplamda 35 LF4+ için 35 Bin Türk Lirası lazımmış...

5. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Oyunu oynayarakda kazanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak hemde.

Ama bu biraz uzun sürebilir.

Paketi alıp almamak size kalmış bir durum şahsi fikriniz.

İyi forumlar..

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  6. Ödüllerin x2 olduğunda zeta bitir alsana 50 sandık ne kadar sandık okadar LF4 ihtimali harcanacak para var diyorsanız sorun yok.Kapı içinde pala.topla ne demişler vadandaşa balık verme balık tutmayı öğret.İyi oyunlar:):):)

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Kardes bir sey soracagim 8.000-9.000 tl oyuna yatiracak kadar ne ictin merak ediyorum tabi herkesin kendi parasi ama cidden sacmalik :p

Git o paraya pc al saha iyi yada hayir kurumuna bagisla en azindan hayir islersin 100 tl desen tamamda 9 k dan bahsediyor adam :p

8. evet anlaşılan dünden beri hiçbişey değişmemiş. yine aynı kasma devam ediyor..

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Just wow wow wooow

10. İddia parasını hayır işine mi bağışlayayım moruk?

istekte bulundum sadece daha makul bir paket ayarı yapabilirler lütfen bunu haftalık raporunuzda dile getirir misiniz?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ağustos 2017
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

He iddia parasiysa bilemem :D

Verme bencede git yatir :p

12. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Peki raporda bu konu hakkında bahsedeceğim.

İyi forumlar..

13. Arkadaşım,öncelikle şanssızlığınıza üzüldüğümü belirtmek isterim.Çok aceleniz yok ise oyunda başka renkte sandık aktifken vede etkinlik varken sandıklardan yüksek yüzdeli iyi şeyler beklemeyiniz.Bu hadiseyi en az 10 kez tecrübe ettim.Şans faktörüde olsa bu kadar yüksek olasılık olmaz.200 sandıkta hiç LF4 çıkazken 40 da 4 tane, 4/1 çıkardığım oldu.Zeus parçası çıkma ihtimali ise sarı sandıklar varken yüksek olsada % 5i geçmiyor.Oda iyi günündeysen.Apis parça ihtimalide ayrı bir konu .:(

._Batur_. bunu beğendi.
  14. _DODGE_

_DODGE_ User

Zeus cikmaaaz uri vermen lazim :p

Eller gunahkar Darkorbit gunahkar :p

15. TR4 oyun bir ara baya dondu hemde kapıdaydım.Zor anlar yaşadım.

ÐΞSPΛϾł̇ƮØ bunu beğendi.
  16. Crazyy

Crazyy User

İçimden öyle şeyler geçiyor ki yazmamak için zor duruyorum şu oyuna bu kadar da rezillik olmaz arkadaş

17. ._Batur_.

._Batur_. User

Dediğiniz mantıklı geldi teşekkürler deniyecem.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.