Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu donma sorunu sadece tr serverlarında var. adamların umrunda değil. avrupa serverlarına girdim yağ gibi akıyo oyun

2. Oyunun şuan rezalet durumda herhangi bir açıklama yok yine

3. 12.08.2017 - 04:30[​IMG]İndirim bonusu otomatikman uzatıldı
    Bu nedir? abonel,klere baktığımda herhangi bir uzatılma göremedim.herkese hediye tazminatmı dağıtıldı sıkıntı çektik diye.o zman teşekkürler bizi düşündüğünüz için.

Son düzenlenen: 12 Ağustos 2017
  4. bugün krono sgünü yokmuydu? heyecanla bekliyoduk.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Maalesef bu hafta yapmamışlar.Galaksi kapıları özel hafta sonu ve indirim var.

Keyifli oyunlar dileriz.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Mümkün olmaması gerek.Şüpheniz olursa ekran görüntüsü ile supporta iletebilirsiniz.Az çok bizleri biliyorsunuz ,bunun dışında olan nicklere itibar etmeyiniz,lütfen şikayette bulununuz.

Keyifli forumlar.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kendi seyirime baktığımda bonus göremiyorum :)Henüz bu konuda bilgi verilmedi.Ancak normalde abonelik için bilgi seyire yansır. 8 haftalık İndirim paketi aldıysanız bu şekilde güncelleme yapar.

Keyifli forumlar.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine kapatıyorum.

Keyifli forumlar.

9. 11:00-00:00 ye kadar
    ama dun gece son demaner 23:48 de kesmişim bol şanslar

10. Tamirle eski yeni olmuyor,eskiyi atıp yeni gelecek sorun çözülecek.Sıkıntıyı çıkaran her :(kimse sil yeniden yaz.Oyunmu oynuyoruz sınanıyormuyuz belli değil. Sabır kalmadı artık,kapıda çok zor anlar yaşadım akşam oyun dondu halka açık olmamış olsaydı patlamıştım.:mad:

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Bende donma yada kasma sorunu yok oyun gayet akici oluyor.

Tek sorun bazen flash kasiyor kasincada maxthon çöküyor.

Bilgisayar gücünüzünde bununla alakası var.

12. Ben pc'imde sorun yok piyasının en iyi versiyonuna sahip.Ancak kablosuz kullanıyorum belki ondan olabilir.Ayrıca crome kullanıyorum.Etkinlik aktif olduğunda oyunda donmalar oluyor sadece hepsi bu.

13. -MaMi-61

-MaMi-61 User

hadi hepsi güzelde şu mimesis gemisi ne işe yarıyo:) hız desn yok vuruş + yok 2 yetenek vermişler brinde hızı 1 kaç saniye ve kalkan sıfır adam kovalasan kavolayamazsın çünkü o gemi bana yetişsin 1 buz x4 rsb güm ) ve yeteneğin süreliri uzun mimesise ne emek nede para harcayın ben bir cengavarlik yaptım sizde yanmayın. kaçmaya gelince yanındaki gemilerden kaçar ama düşman haritasında hiç bi işe yaramaz bol bol hangarda çay içer

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Google chrome da flash destegi kesildi maxthon deneyin ayrica maxthonda oyun icin bir kac ayar mevcut konusmaci kosesinde" oyunu daha akici oynamak icin buraya" adli baslikli konuya bakabilirsiniz.

Bende kablosuz kullanmaktayim.

15. Cillos™

Cillos™ User

Şimdi benim arkadaşımda vip kodları var, bana bir kaç tane verdi ben bir tanesini kullandım 1 haftalık vip verdi bana. Aynı hesapta bir tane daha kullanırsam vip 2 haftalık olur mu? eğer olmayacaksa bu kodların süresi ne kadar 1 hafta sonra kullansam kod yine çalışır değil mi?

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Arkadaşlar durumu ilgili yere iletiyorum en yakın zamanda düzelmesini temenni ederim.

İyi forumlar...

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  17. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bu konu hakkında bilgim yok ama 2. kodu kabul etmeyebilir.

İyi forumlar...

Cillos™ bunu beğendi.
  18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Durumu ilgili yere ilettik en kısa sürede düzelmesini temmenni ederim.

İyi forumlar...

19. Oyunda aşırı derecede lag var. Kapıları zor yapıyoruz. En kısa sürede çözüm bulun​

20. yarın hades bölünme kristali verecek mi ona göre % 50 tp şeref alacam tskler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.