Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Master0735

Master0735 User

bunları sağlam banlasalar hiç böyle birşey olmaz ama işte aklı başında birisi yok ki sadece adminlere hakaret 1 ay, sınırsız chat veya 1hafta gemi kapatma vardı aynısını yap oyuncular için kimsenin sesi çıkıyor mu bak gör

2. markaerd

markaerd User

Bakın forum adminleri gidin kontrol edin TR5 sunucu akşam saatlerinde çöküyor ben gittim %50 tp %50 şeref cekmişim rütbemi almam lazım bu hafta hades dönüp ama oyun kasması nedeniyle hem param boşa gidiyor hem rütbem hem zamanım su sorunu cozucekmisiniz yoksa biz komple oyunucu bırakıcaz

3. 3 gündür yazıyoruz ama kimsenin umrunda değil. aynı şekilde ben de bir sürü güçlendirici aldım uridium ile kapılara gircem diye ama boşa gidicek. sabaha kadar düzelmez artık

4. 3 gündür akşam saat 11 den sabaha kadar tr5 serverında oyun donuyor ve oynanmaz hale geliyor fakat birçok kişi oyunda ve foruma yazan birkaç kişi var sadece. merak ettiğim, tr5 de donma sorunu yaşamayan var mı?

5. *Soulfly*

*Soulfly* User

etkinlikten bedava vip kazanıyoruz ama oyun oynayamıyoruz. saçmalığa bak :mad: gelde sakin ol şimdi.

6. HYDRA

HYDRA User

etkinlikten nasıl vip kazandınız

7. torti5454

torti5454 User

donma sorunu gecenin bu saatinde ne yazıkki bendede var

8. *Soulfly*

*Soulfly* User

hakimiyet etkinliğinde ilk 10 a girerek.

9. oyun donması tr3 dede tr 5 dede bu ne böyle uridium cekiyoruz hafta içi kasılamıyoruz diye hafta sonu kapıya gircez strenur bile kesmiyor gemiler (alışveriş sayfası MAŞAALLAH tıkır tıkır çalışıyor paraları sorunsuz cekiyolar oyun tırtttttt) rapor edin oyun sorununu insanların parasını alıp mağdur etmeyin 9 senedir otomobil parası kadar su oyuna para yatıranlar var ......... daha ne yazmamı bekliyorsunuz ayıpp

10. *Soulfly*

*Soulfly* User

aynen öyle dostum. cevap veren bile yok gördğün gibi. insan bi acıklama yapar

11. GREED

GREED User

İyi bir özür hediyesi yollasalar bari.

12. E peki bu yeni lf 4lri nasıl üretiriz nerden peki

13. VIP üyesi olarak özel ödülünüz her akşamdan itibaren sabaha kadar oyun donması :)

14. Geceleri özellikle inanılmaz lag oluyor tr5 te. İnternetimde bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Sadece geceleri lag sorunu oluyor ve oynanmayacak derecede kötü.

15. tr5 ölmüş gömeni yok bi bakın yaw serverlere ilgilenin az biraz ... sunucu ile ilgilenen kimse yok baksanız rezalete

16. Aynı sıkıntı tr3 de de var

Darion26 bunu beğendi.
  17. Darion26

Darion26 User

Tr-3 te aynı şu anda. Portun algılaması için 15-20 saniye konfi değişmesi için 10 saniyeden fazla bir süre beklemek gerekiyor donmalar var üstüne.
    Umarım telafi ödülü olur. Amerika serverlarında 2 gün giriş kapalı olduğu için telafi ödülü verilmişti, biz giriyoruzda ne oluyor sanki. :)

18. sabahki resette düzeliyor sadece. aslında bi resetlik işi var. supporta bildirdim ama bakalım ne zaman geri dönüş yaparlar

19. kimsenin haberi yok ki tr5 ve tr3 t oynayanlar dışında. oyun düzelseydi de ödüle felan gerek yok

20. ibrahim42

ibrahim42 User

şu dodge ile tanışmak istiyorum wallahi bak ciddi söylüyorum. abi bu nasıl bi işsizliktir allah aşkına nasıl erinmeden o kadar paragraf yazabiliyorsun anlamıyorum. helal olsun ayakta alkışlıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.