Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu oyun hataları nezaman son bulcak merak ediyorum 1 haftadır çet sorunu alıyorum bir türlü bağlantı açılmıyor sizin öneriniz varsa onu uygulayalım başka pcde denedim yok tarayıcı değişdim yok arkdşlarıma saoruyom onlarda aynı böyle hatalar olursa oyuncu kaybı olur en sonunda...

2. Crazyy

Crazyy User

hayır bakın etkinliğe kötü demiyorum gayet güzel bir etkinlik ve ben bu etkinliğe katılamıyorum.İşimden ötürü belli saatlerde girebiliyorum ve tam donmanın başladığı saatlere denk geliyor ben neden kaçırmak zorundayım bu etkinliği ? Ödülleri falan güzel yoksa onlara lafım yok savaş desen istemediğin kadar oluyor ama gelde donmadan oynayabilirsen oyna.İsyanım oyundaki soruna yani anlayacağınız

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  3. Darion26

Darion26 User

Tr-3 olarak gelirdik ama onunda gömeni olmadı henüz :D

!C*O*N*A*N! ve ((AlpCan)) bunu beğendi.
  4. Arsemia

Arsemia User

Taziye mesajı çok iyi :D çok güldüm :D sorunu raporladılar düzelir bi kaç güne.

GREED ve ((AlpCan)) bunu beğendi.
  5. Crazyy

Crazyy User

düzelir düzelir :D komedi filmlerinin birinden bi replik geldi aklıma :D düzelir bekleyin :D

GREED ve ((AlpCan)) bunu beğendi.
  6. Cillos™

Cillos™ User

Bildiğiniz gibi skylabden gemiye kaynak attığımızda belli bir süre geçtikten sonra bu kaynak gemimize ulaşıyor. Örneğin saat 12 ve gemiye gönderilmesi 5 saat sürecek kadar bir kaynağı gemiye yollama talimati verdim. Saat 18 oldu yani kaynağın gemiye çoktan gelmiş olması gerekiyor. Oyuna giriyorum ancak kaynak gemiye gelmemiş. Bunun üzerine skylabe baktığımda ''Gemiye hammadde sevkiyatı bitti.'' yazıyor dönüp oyuna bakıyorum ve kaynağın geldiğini görüyorum. Yani kaynağın geliş süresi dolmasına rağmen skylabi açmadan kaynak geminize gelmiyor.

Bu bir oyun hatası mıdır, bilerek mi böyle yapılmış beni aydınlatırsanız sevinirim. Eğer oyun hatasıysa (ki ben öyle düşünüyorum. Hatırladığım kadarıyla eskiden böyle bir şey yoktu) düzeltilmesini talep ediyorum.

7. Arsemia

Arsemia User

Yapacak bir şey yok oyunun yetkililerinin keyfini beklemek durumundandayız yada oyunu oynamicayız :D çok daha kötülerine maruz kaldık bu ne ki bunada şükür :D

GREED ve Crazyy bunu beğendi.
  8. Crazyy

Crazyy User

hayır bi açıklamada yok neden TR dışında olmuyorda burda var ya da ne yapmalıyız hiç bişey söylenmiyor burda duyduğumuz tek söz sabır sabır sabır nereye kadar sabır arkadaşım

GREED bunu beğendi.
  9. GREED

GREED User

Sen aç tabutu bir bak TR5 cidden ölmüş mü ?
    -Cem Yılmaz

10. selam ЦRİ_ßØYĶÁ hep basede görüyodum seni arkadaş olmak isterim senle :D KIZIL ben

11. selam. yalnız oyundaki nickimi değiitim. bu nick eskiden kalmaydı. burda kaldı böyle :) ☆ҚЦ$ҢØ☆02 yeni nickim

12. Tamam bizimle ilgileniyorsunuz moderatör bey fakat bize şunu da açıklayın : Kaç gün sonra bu donmalar ve chat eski haline döner ?

13. tamam arkadaş ekliycem şimdi
    Edit: ve başaramadım :D sen beni eklermisin direk KIZIL :D

14. tamamdır

15. 10 adet bo2 kalkan 16 lvl ve full herküllü 16 lvl droitlere takıyorum yüzde 25 güçlendirici var ama oyundadki kalkan gücü 400 bın bu nasıl oluyo seprom beslemesi de var kalp droit düzenınde

16. Darion26

Darion26 User

Normal değer o_O

17. GREED

GREED User

Tablo çok karmaşık özet geç.

18. Yukarıdan server değiştirin yabancı serverlarda oynayın oralarda donma denen bişey yok ne gg basma sayfası ne oyun donuyor, oyunun şu anki tek amacı bize yaratık kestirmek bu sayede bizim online süremiz ile para kazanmak. biri bana deseki oyun yapacağız adamların ağzına bi kaşık bal calıp sonra onlara hiç bi ödül vermeden onlardan alabildiğimiz kadar para alacağız. bir gemi cıkaracağız 86 renge boyayıp allayıp pullayıp satcaz her ay 15 tl vip cekcekler savaşmak için kapı yapmak için 5 lira indirm 5 lira tp şp cekcekler. bizim tek harcamamız 3 4 ayda bir yapacağımız teknik düzenleme onuda cok önemsemek olur birde server kira parası deseler, yok artık bu kadar da enayi olamaz heralde millet derdim :D:cool::cool: millet neden delireceği bi oyuna bu kadar para harcar ve o kadar sıkıntılara katlanır ki derdim normal bi oyun sorunu değiş artık sürekli oluyor :D:D başka oyunlarda millet para kazanıyor biz tonla para harcayıp birde paramızla rezil oluyor. bize verilen cevap

Öncelikle büyük harf yazmamaya özen gösteriniz
    Sorununuza gelince kimse size zorla bu oyunu oynatmıyor.

aynen bu şekilde cevap :D:D:D

metinali1973 bunu beğendi.
  19. türk milleti olarak koyun olduğumuz için suç adamlarda değil aslında

20. 00kinq00

00kinq00 User

Bak bunu bilmiyordum kendi isteği ile yapması bi nebze daha iyi gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.