Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. olabilir ben klan sisteminden bahsettim

2. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

Web tabanlı ve online platformda çoğu oyunda böyle sorunlar olabilir eyvallah ama 1 değil 2 değil ve çözüm üretmek yerine günlerce oyuncu kitlesini oyalayan bi yönetim var ne kadar bu oyunu sevsemde illallah dedirtiyor her seferinde...

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  3. İyi akşamlar BÜTÜN TR serverlerinde genel bir sıkıntı var akşam 8den sonra oyuna girilmiyor gece acılıyor server girince kasmalar oluyor server donuyor 5-6 saniye kadar kalıp geri geliyor geldiğinde herkes olduğu yerden devam ediyor kimse hareket edememiş oluyor anlayacağınız TR serverlerde bu sıkıntı var global serverlerde böyle bir sıkıntı olmadığı söyleniyor.

4. Necronator

Necronator User

:D bunu bilmiyordum ozaman benim dediklerim yanlış oluyor :D yukarda bi arkadaş demiş 4t credi var diye bence kasılır ya okadar sıkıntı değil bi süre sonra harcamıyorsun çünkü
    not: bilgi içni sağol

5. Necronator

Necronator User

Benim hatırladığım kadarıyla eskiden böyle birşey vardı ama ne kadar eskisinden bahsediyoz orası muamma :D
    Bence bilerek yapmışlar isteseler düzeltirler çok kolay düzeltmesi. Biz girince orası güncelleniyor demekki.

Cillos™ bunu beğendi.
  6. Sklab sevkiyatı süre dolumunda gemi aktırıyor,ancak skylab sayfasını açıp sevkiyat bitti uyarı olmadan gemiye sevkiyatı tamamlamıyor.Bazende sevkiyat bitse bile gemiye transfer gelmiyor bir süre beklemek yada tekrar girip çıkmak gerekiyor oyuna ,bu sorunmudur derseniz evet sorundur.Eskiden skylabda gemiden gönderim vardı şuan mümkün değil.Bekli buda oyun içinde bir hatadır,fakat oyunun ciddi uzun zamandır devam eden hangar,gg,hadiseleri daha sonra tekrar tekrar yazması ,etkinlik zamanlarında bilhassa oyun donmaları vs gideremedikleri için buna sıra gelmemiştir.

Cillos™ bunu beğendi.
  7. Cillos™

Cillos™ User

Evet. Hangar zaten tamamen kanser bir durum.

8. romentus

romentus User

Onu zaman gösterecek ama bir düzenleme geleceğini sanmıyorum:rolleyes:

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam bunu nasıl yapacağız bir anlatma şeması var mı ?

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Şu an bu benim internet hızım;

Yük altında 17 mbs. Yük altında olmadan 25 MBS internet hızım var. Üstüne FİBER HAT KULLANIYORUM.

Ping 54...

Arkada 1080 P video var + oyun güncellemeler ve bir kaç tane daha cihaz ağa bağlı.

Sistemimde şu;

GTX 1050 , İ5 7300 HQ işlemci 6 mb cache 3.50-2.50 GHZ, DDR 4 ram 8 GB , Windows 10 single language RTM versiyonu.

MSI GP 62m 7RD bu laptopu kullanıyorum ve oyunda saçma sapan kasma ve donma oluyor sorun kimde ?

Ben bu özellikler ile BF4 'ü LAG olmadan oynuyorum ve gayet akıcı oynuyorum

Sorun sizin sisteminizde. Şu an bile TR3 de lag var.

Adobe flash player güncel çerezler düzenli siliniyor.

Sorun sizin o dandik sisteminizde 1.5 senedir var olan kasma lag sorununu çözemediniz.

11. dostum har doyası hazırlamak senin yada başka bir oyuncunun işi değil. burada para karşılığı hizmet satılıyor ama bize müşteri gibi değil kibarca diyeyim dış kapının mandalı gibi davranıyorlar kendi işlerini bize yıkıyorlar. her lafa cevapları var admin diye dolaşıyorlar her hafta canlı yayın yapıyorlar ama gece oyuna girme zahmetine girmiyorlar. twitch yayınlarını bide demander etkinliği sonrası kasma donma nın zirve yaptığı serverlerde çekseler onlar da bizim gibi cümleler kullanacakalar. ha kültür icabı har dosyası öğrenip hazırlamak istiyorsan bence başka yere sor yanlış öğretirler mahcup olursun lazım olduğunda

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradan Har dosyanızı nasıl yollayacağınız hakkında gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
    Har dosyası ile bir kısa video ,koordinat, saat ve sunucu bilgilerinizi mutlaka ekleyip o şekilde gönderiniz.

Keyifli forumlar.

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Maxthonda nasıl alabilirim ? :D

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Güzel bir soru :) Ancak henüz bilmiyoruz (Internet Explorer, Firefox, Chrome) için yazılmış,biraz araştıralım :)

Keyifli forumlar.

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Mesajınızı ilgili yere iletiyorum.

İyi forumlar...

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Merkezin bu durumla ilgili bilgisi var ve gereken şey yapılacaktır.

İyi forumlar...

((AlpCan)) bunu beğendi.
  17. Master0735

Master0735 User

bence hata değil ben bildim bileli böyle ki iyi bence oyuna girip sep gönderdiğimi unutum kesilmekten iyidir :D ama seprom gönderip gemiye attıktan sonra tekrar göndermeye çalışıyorum gemide yer yok diyor mesela bu oyunun yavaşlığından kaynaklanıyor işte

.KAPLAN bunu beğendi.
  18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Geminize maden gönderdikten sonra oyun sırasında unutursanız ve geminize birden gelirse bu madenler patladığınızda kaybınız olur.

Bu nedenle sevkiyat bittikten sonra skylab a girmeden sevkiyat tamamlanmaz.

İyi forumlar...

Cillos™ bunu beğendi.
  19. Master0735

Master0735 User

modum cevabımın telif hakkı olarak beni bir rütbe atlatır mısınız :D

.KAPLAN bunu beğendi.
  20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bunun için mahkeme kararı gerekli. :)

İyi forumlar...

Master0735 bunu beğendi.