Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Support Adminleri çok sorumsuz 2 hafta önce kanıtlarıyla beraber bir bug yapan kişiyi şikayet ettim adamın gemi ismi falan herşey gözküyor adam gizli haritada hangar bırakmış ama adamın neyazıkki 2 haftadır gemisine bişey olmadı profil linkinden takip ediyorum bana yardımcı olacak birisi varmıdır üst yetkililere sesleniyorum duyun beni artık

2. elde edilemez mi serverde adam o gemi ile dolasiyordu indentife ship 30 mi neidr ismi onla nasil elde etdi bu adam o zmana bu gemiyi ?!

3. -yeter123-

-yeter123- User

Hadi o zaman sizde yapın bir tane Cyborg ödüllü yarışma :) 30 Ağustos'ta yaklaştı güzel olur.Zafer Bayramı'na özel bir yarışma güzel olmaz mı

4. ne yani ts gelib de rsb , seprom , uri satdildigin inkar mi edeceksiniz ?
    x-7 haritalarindaki npc kesen botculari hall edin once ...

5. tum haritlarda ayni anda donma olmais her kesin ayni anda vurmasından kaynaklanmiyor tabi , bu bos gecistici cevablari birkain artik !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ağustos 2017
  6. Hadi o zaman Cyborg dağıtın biraz başlatın etkinliği hemen.

7. sana tavsiyem burda adamin ss'ler ile ve s. ile kanitlaman o zman hic olmazsa sesini duyurusun , yoksa adminlerin taraf tutdugun , ban kaldiridigi her kesin malumu artik...

8. -yeter123-

-yeter123- User

Merkeze iletildi :D merkez de bakar bakar güler bizim halimize 5000 atlayış ve elde var 0 :) Adamlar meydan savaşı haritası olarak kullanıyor haritayı.TR6 MMO generalinin hesabını mı kapatacaklar :D 1 ay sonra açarlar :)

9. Haklısın valla şu oyuna okadar para verdiğimemi acıyım yoksa verdiğim yıllarımamı acıyım bilemedim oyunun gidişatı kötü bide adamın sslerini buraya atarsam olurda görürse gemiyi içerden cıkarır bu seferde ben mahcup duruma düşerim en iyisi bir yetkilinin bana ulaşması özel bi şekilde atmam daha dogru olur

10. Geçen facebookda grupta bu gemiyi veya tasarımı bilmiyorum ganimet kutusundan çıkardığını söyleyenleri görmüştüm.

11. -yeter123-

-yeter123- User

Ömer abi, General olmuşsun HO

12. Bugu yapmasını bilseniz burda şikayet etmek yerine gizli haritada x4 kasıyor olurdunuz. Burda bugcarı savunmuyorum gerekli cezaların verilmesinden yanayım ama buda bir gerçek

13. Ben 3 gün girmeyi denedim girdim içeri görevimi bitirdim x4 kasmaya başlarken adam hangar buguyla girip beni kesti benim yerimde olsan sende aynısını yaparsın bence 3 gün az bişey deil

14. Adamlar hangar koyup istediği vakit gidebiliyor ama olayın şöyle bir yanıda var. Zorda olsa 250. Atlamayı denk getirebilirsin ama haritada olan şahıslar kendi klan ve çevreleri haricinde haritaya giren oyuncuları patlatıp haritadan atıyor. Hal böle olunca haritaya vitmeyi denemeninde bir anlamı kalmıyor. Adamlar 1 t ucb kasgı bu saatten kasalarda ne olcak bilmiyorum. Low kapısında nasıl hangar bırakmayı kaldırdılarsa aynı şekilde buradada hangar bırakılmamalı.

15. -yeter123-

-yeter123- User

Açtğım bir konu var bknz. Cubikon Mezarlığı / ??? @Arsemia nın yaptığı yorumlardan birinde bir fotoğraf var.Herşeyi özetliyor :D

16. -yeter123-

-yeter123- User

Şimdi bir bugun olduğu gerçek, ama bundan yararlananları da suçlayamayız ki oyun açığını kapatmak Bigpoint'in görevi.Bu oyunda olasılık kavramının olmadığı da belli, her olay bir kod sonuçta doğru kodu bulursanız istediğiniz zaman atlarsınız.Bu kodu bulan zeki arkadaşları ne diye suçlayacaksınız :)

17. Cillos™

Cillos™ User

Adamlar milyarlarca ucb kastı, sadece harita kapatılacaksa kapatmayın daha iyi bu adamların kastığı x4 100 yıl yeter zaten. benim gibi hiç girmeyenler de girer belki ileride :D

Ama 100 milyon 200 milyon ucb si olan adamların hesabı kapatılacaksa veya cephaneleri sıfırlanacaksa haritayı kapatmalarından yanayım.

18. Arsemia

Arsemia User

En fazla ana hesabımda var 300 milyon ondan fazla tr serverinde kimsede yok baya abartmışın :)
    Rspler geri alındı mı da beyazları alsınlar :)

19. Cillos™

Cillos™ User

Geri alınmayacaksa kapatmasınlar bence. O x4 sana zaten yıllarca yeter hiç x4 kasmasan 300 milyon x4 ü kaç yılda bitireceksin?

Hiç giremeyenler girer de biraz da onlar kasılır belki.

20. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

TR ve Global Avrupa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.