Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Mesajınızda " bigün botçu admin çıkar bigün kappa bugcu admin çıkar şuan hala aktif olarak ts adresleride 10m seprom 25 tl 20m seprom 30 tl diye seprom bugu satılıyor x1 le 1m uri 30 tl x2 ile 1m uri 25 tl diye adamlar tarife koymuş " demişsiniz.

Lütfen o adminlerin isimlerini elinizdeki delillerle ivedi bir şekilde "ARTEMİS VE KUZEY ADMİNİN DİKKATİNE!" yazarak supportta gönderin.

Oyundaki açıklarla teknik ekibimiz ilgileniyor.

İyi forumlar...

2. Anladım. Cevap için teşekkürler. Muhtemelen ileride tekrar gelme olasılığı var.

Ufak da bir ricam var. İsmi önemli değil haritaya özel kutular çıkmadan birgün önce ya da o kutuların haritaya çıktığı günün sabahında foruma içeriklerle ilgili duyuruda bulunursanız seviniriz.

Merkez size bilgilendirme yapmayabilir. Oyunculardan bu yönde talep var, güncel içeriklere hemen ulaşmak istiyorlar diye raporlarsanız belki merkez güncel içerikleri birkaç gün önceden ülke takımlarına bildirir.

En verimli kutu obsidyen gibi gözüküyor :)

+ Bu bahsettiğim yanar dönerli tasarımların bir sonraki obsidyen gününde kutulardan çıkmasını şahsen ben isterdim. Bilmem iletir misiniz :D

Konu kilitlenebilir :)

.KAPLAN bunu beğendi.
  3. o cümle de haklısnız orda virgül koymalıymışım
    ayrıca sizinde çok iyi bildiğiniz üzere yt de çıkan videoda "kappa bugu" açık bi şekilde görülüyor isterseniz videonun atayım linkini ayrıca bana göre oyun bugu hile vs şeylerde müracat edilecek en son nokta artemis admindir takımındaki adamların vidoda ne yaptıkları çıktı ortaya **** klanı seni banlatamam bi telefona bakar diyorsa o takım bitmiştir

ayrıca dikkat ettiğiniz tek nokta ts lerde besleme satılması olmamalı bence yazıyı okuduysanız 3. konfiler bitmeyen hız yetenekleri x7 deki botçu çarlar olmalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ağustos 2017
  4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Tekrardan gelip gelmeyeceğini merkez belirler bana gelir gibi geliyor. :)

Kutu ile ilgili gelecek olan etkinlikleri geçici olarak Discord sunucusundan yada buradan takip edebilirsiniz.

İyi forumlar...

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forum kuralları gereği tamamen büyük harf ile başlık açmak yasaktır.

Sorumsuz olduğu düşündüğünüz support admini için ticket numarasını mesajınıza kopyalayarak "ARTEMİS VE KUZEY ADMİNİN DİKKATİNE" yazıp supporta gönderebilirsiniz.

Bu tür şikayetlerin yeri supporttur burdan çözüme ulaşamayacağınız için konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ağustos 2017
    ____SKYLİNE bunu beğendi.
  6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Açmış olduğunuz şirin başlığı izninizle düzeltiyorum. :)

Kırmızı ve Mavi kutuların belirli sabit bir günü yok maalesef dilerseniz daha önceden çıktığı tarihleri incelemek isterseniz buraya bakabilirsiniz.

Ek olarak almış olduğunuz anahtarları daha sonradan kullanabilirsiniz.

7. LÜTFEN DARKORBİT TR EKİBİNE DEĞİL BU OYUNUN KURUCUSU VEYA ÇOK DAHA YETKİLİ BİRİLERİNE İLETİN. YETER AZDIK BEZDIK TR SERVER OYUNCULARI OLARAK BU ÇİLEYİ ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİLİZ ŞUAN OYUN BİRAZ NORMALA DÖNDÜ AMA BU AKŞAM VEYA YARIN TEKRAR AYNI OLMİCAĞI NE MALLUM VE OYUN NORMAL İKEN BİLE HAYLE DONMALAR KASMALAR MEYDANA GELMEKDE.

8. vahşi_kan

vahşi_kan User

bu harita kamufle bugu mu ne varmış dogru mu?

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Bu nedir şimdi Aegise hercül konfisi dizeyim dedim havocla aynı vuruyor hercüller ?

Abi böyle bir saçmalık olabilir mi yahu ben o zaman çift hercül geziyorum :D

10. Yigit673

Yigit673 User

Merhabalar arkadaşlar oyuna tekrar geldimde. Bu demaner frighter etkinliği nedir bu frighter ne zaman ve nerede çıkar ? Bilgisi olanlar yardım edebilir mi ? Şimdiden teşekkürler. :)

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  11. Herkül en iyisi :) Kesin havocu bozmuşlardır :D

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Hacı bu nedir valla anlam veremiyorum sadece arada 2-3 k oynuyor...

Ortalama aynı vuruyor gemi...

13. Herkül kullan daha iyi boşver havocu ;)

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Aynı vuruyorsa ben çift hercül gezeyim yani niye kasıyorum ki havocda...

15. E yani :) Testte bile herkülde yüksek hasar atıyorum :D

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Tuhaf bir durum yani o_O

17. Arsemia

Arsemia User

Olabilir olmayadabilir. :)

Konuya bakan bi admin yokmu attığım resim iletildi mi ?

18. Belkide Herkül ile Spartanın bonusları karışmıştır :D

19. _DODGE_

_DODGE_ User

Olabilür :D

20. Cillos™

Cillos™ User

Çok zahmetliymiş kasması :D Vazgeçtim girmeye çalışmaktan. Tesadüfen düşersem de intihar ederim herhalde. Bütün gün durup 20 milyoncuk kasmak nedir ya! Dalgam ı geçiyorsunuz BigPoint bey.
    Global avrupa kaç?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.