Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arsemia

Arsemia User

Bahsettiğim en en yüksek rakam. 8 kişilik bi ageis grupu gizli harita 24 saat aralıksız toplayarak yapılabilir o da en yükseği :)

2. valla kardeş net çıktığı yer yok bugün 6 kez çıktı bi türlü denk gelmedi reset falan iyice bozdu,bazen aynı yerde 3 kez çıkıyor :cool::)

3. Cillos™

Cillos™ User

Vallahi ben bir kaç milyon toplasam bir daha girmeye çalışmam herhalde :))) Sürekli pvp atıyor olsam da 300 milyon çok abartı değil mi :D

4. Arsemia kardeş bizi de gör be :D

5. -yeter123-

-yeter123- User

DΣΛŦH★ƧŦΛΓ™ nickisiyle klana başvurdum. TS3 Discord ulaşamaz mıyım ?

6. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

Malum ortalama seviyede oynayan oyuncular için yakıt masrafı çok pahalıya geliyor, su gibi içiyor kerata yakıtı, şunun için darkorbit bi kampanya felan yapsa ya ne bileyim 10k yakıt alana 2k bedava falan diye...

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Aslın da düşük seviyede bir pet bayağı az yakıt harcaya biliyor. Çok yakıt harcamasının tek nedeni var oda protokol modül lazer ve kalkan yerlerinin sayısı yüzündendir. Bu konuda oyuncuların isteklerini iletmek tabi ki de görevimiz. Ama benim dediklerime de dikkat ediniz :)

İyi Forumlar.

((AlpCan)) bunu beğendi.
  8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Şirketlerin x-4 ve x-3 haritalarında çıkmaktadır. 20 dakikada bir çıkıyor. Çıktığını sistem günlüğünü takip ederek anlayabilirsiniz.

İyi Forumlar.

lllecelll bunu beğendi.
  9. Necronator

Necronator User

havoç %10 mu veriyordu tam bilmiyorum ama 2-3k oynaması normal değil mi hasarın kaç ki 30 vuruyosan 30knin %10 u 3k yapar başta kaç vurduğunu yazsaydın keşke :D yani havoç seni 50kdan 60kya çıkarmaz :D

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Aradaki farkı hangi lazerle denediniz ve ne kadardı ?

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Normal gemimde takılı olan LF-4'ler.

2-3 k oynuyordu fazla bir fark yok yani.

Benim gemide mi sorun var anlamıyorum...

Havocda seprom ile Aegisde 45-35 k vuruyordum.

Hercülde ise 42-32 k x4 ile...

RSB değerleride yakın birbirine.

12. markaerd

markaerd User

Sonunda birşeyler yapmışssınız gizli haritaya en azından uber progetleri ortaya savunma olarak almışssıız sabouterleri ileri hatta taşımızsınız iyi olmuş ve haritada artık yaratıklar canı azalınca geri dönüyor teşşekürler ama hala haritada açık var ve hala aşırı kolay bir taktikle girilebiliyor duyrulur yüksek yetkili bir adminle özelden görüsebilirsem aktarırım açığı

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  13. havoc zaten vurus değerinin %10 unu artırır. Aman aman bir artıs söz konusu olmaz. Faydası totalde farkeder. Savaslarda 1k fazla vurabilmek bazen öne geçiriyor. Onun haricinde çok bişeyi yok yani. Hızda hercules ağırda spartan kullanmak su an için en avantajlısı

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Aegise daha başka yöntemler düşünüyorum.

Çift hercüll Aegisde işe yarıyor fazla vurmak için pld 3030 ve ubr 100 aktif ediyorum gayet güzel vuruyor.

15. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Açığı supporta artemis adminin dikkatine yazarak göndere bilirsiniz.

İyi Forumlar.

16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Havoc sadece droitlerde ki hasarı artırmaktadır. 20 lf4 4000 hasar demek x4 de 12.000 seprom ile 14.400 havoclerın etkisi burada x4 lazerinde 1400 dür.

İyi Forumlar.

17. _DODGE_

_DODGE_ User

26 LF-4 var bende aktif olarak :)

Droitler 16 seviye :)

LF-4'leri düz LF-4 olarak hesaba alın çünkü seviyeleri karışık 15 olanda var 9 olanda var 2 olanda var.

18. Enayiler emeğiyle oynasın biz haritanın x4 le kitabını yazalım üstüne birde hatim edelim der gibi bir fotoğraf değilmi

19. NexabLee

NexabLee User

E-posta değiştirmek istiyorum ama bağlantı bir türlü gelmiyor bir sorun mu var ?

20. Merhaba Arkadaşlar Öncelikle konumuz Bir sorun
    Bu sorunBöyle başladı Ben UBA ya girmek istedim sonra rakip çıktı savaş dedi bende savaşa bastım Sonra rakibini bekle dedi 0:30 Saniye sonra UBA BUGA GİRDİ
    0:00 Oldugunda Bile Uba ya giremedim Ve normal takılabiliyorum ama Şu hatalı alıyorum

lütfen Yardım edin

1.Hata Ultimate Battle Arena: Bir rakibi beklerken hiçbir nesneyi toplayamazsın.

2.hata Ultimate Battle Arena: Düellonun başlamasını beklerken farklı bir oyuncuya saldıramazsın. Sabırlı ol.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.