Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM

2. avrupa 5

3. kardeşim sonuna kadar seni destekliyorum bu tür dialogları ben supportla görüşüyordum hep... bu video da bizim aylarca yazıya vurdugumuzun kanıtı olmuş şimdi bir admin gelir bu tür videolar paylaşmak yasaktır der video yu siler daha cok rezil olmamak için 2 yalan uydurur çeker gider bende merakla bekliyorum inşallah mantıklı bir yalan uydururlar... saygılar

·._.HüKüMDAR·._.·36 bunu beğendi.
  4. Cillos™

Cillos™ User

hmm :( 2 olsa takılırdık beraber. Fazla Türk yok 2 de :(

5. avrupalarda fazla adam kalmadı ama gizli haritaya taktik lazım nasıl girilir

6. Cillos™

Cillos™ User

Bi bilsem :)

7. guzel anlatim olmus eline saglik kardesim
    zaten tr servelerinde gunluk bir cok oyuncu kayip ediyorlar bende oynamiyorum eskis giib gerek yok paramla rezil oluyorum bana bu oyun hic birsey kazandirma kayip ettirio orenek cok zaman kayibindan baska birsey degil bence ilgilenen yok merkez olsun tr ekibi olsun yillardir burda mileti oyaladirlar yazik

8. -yeter123-

-yeter123- User

Neden sorduğunu şimdi anladım :D 4 aydır kaç milyon kastın :)

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2017
  9. Beni desteklediğin için teşekür ederim. İnşallah dediğin gibi olmaz kardeşim ne yapalım :)

10. guzel yapmisin eline saglik daha bunlar cok oyuncu dehil mesteri kayip edeler devam iyi yoldasiniz ekip

11. 250 kere denedim giremedim .D pes ettim oyunuda guzli harita olayini birakdim bakdim ic savas da oldugumuz klan toplu halde orda kasiyor lar ve arastirdik arkalarinda yine bir ekip calisani cikdi 8 kisi birden oyun birakdi aynen devam edin inannin degme oynmaya

12. Çok iyi olmuş eline sağlık cidden şuanda bu oyunu oynamıyorum ve oynamamamın sebebide bu sorun bu videoyu görünce destek vermek istedim. Lütfen TR adminleri bu videoyu dikkate alın ve yönetime dikkate almaları için ısrarcı olun yoksa benim gibi bir çok oyuncu kaybedeceksiniz ki şuanda zaten oyunda savaşacak adam bulamıyoruz orası ayrı konu...

13. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Bazen kullandığımız mail, kara listeye alınmış olabiliyor. Lütfen Support'a yazınız. Gereken talimatlar için sizi yönlendireceklerdir.

İyi Forumlar...

14. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Burada da yazdığı gibi bu haritada aktif olarak sorun vardır. Lütfen Support'a yazınız. Geminizi x-1 haritasına gönderirler.

İyi Forumlar...

15. hayırlı olsun sayın adminimiz ilk kaybı yaptı videonun altındaki yazıda yanlıs bişi yoktu sayın admin silmenizede gerek yoktu bir admin olarak sizde bu oyunu oynuyorsunuz ve sizde bu sıkıntıları cekiyorsunuz tr oyuncularının magduriyetini bu konu altında oldugu gibi en üstte kim varsa artık ona bildirmeniz gerekiyor.... şimdi başka adminde gelir videoyu siler diğer adminde gelir bu konuyu siler... bize düşen yine siz türksünüz siz hiçbirşeyi haketmiyorsunuz ne haliniz varsa görün... hadi eyvallah .

16. TR ekibi istifa artık!! sizin yerinize oyunu arada bi acıp ne oluyor bitiyor diye bakan 2 flakslı oyuncular baksa onlar bile daha fazla iş görür.
    ESKİDEN support mesajları itinayla incelerdi artık verilen cevap yok oraya ilettik buraya ilettik, kardeşim ilettiğin yer ne iş yapıyor hadi o bi iş yapmıyor sen neden belirtmiyorsun durum böyle böyle diğer serverlarda böyle burda böyle diye ?? Konuyu acan arkadaşa katılıyorum, kaç günden beri TR serverları donuyor hangar donması ekran kitlenmesi gg sayfası donması supportun mesajları salla patiye alması artık sıradan bi durum haline geldi !!

**ŞAHİN-_-BEY** bunu beğendi.
  17. kardeşim anket ekle etkili olur belki sonuna kadar arkandayım.

18. Adamlar artık Tr oyuncusu istemiyor bu kadar basit :D Gidin ötede oynayın diyorlar :) Yıllardır bu böyle :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.