Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. NASI YANI 45 tllık paketten 10 tane aldıgımda 10 hercules geliyormu hacı ?

2. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Öncelikle konu başlığını değiştirmeniz gerekiyor . Acil , Bi BAKIN , YARDIM , Bu tarz konu başlıkları yasak

Sorunuzun cevabına gelirsek indiriminizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz , fakat özel içeriğin kasaya tek sefer eklendiğini biliyorum .

Bu konuyla alakalı bilgisi daha kuvvetli olan bir arkadaşımız mutlaka yardımcı olacaktır ama dediğim gibi benim bildiğim özel indirim teklifi olunca kasaya 1 taneden fazla ekleyemiyorsunuz .

İyi forumlar .

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  3. merhaba bi şeyi çok merak ettim ya, bütün haritaların boyu aynımı yoksa bazı haritalar diğerlerinden büyükmü ? 4-5 haritası diğerlerinden büyükmüş gibi bi hisse kapıldımda :)

4. 4-4, 4-5 ve korsan haritaları diğerlerinden daha büyük. Bunların dışındakiler aynı boyda diye biliyorum.

5. discus

discus User

SA oynadıgım server ıskandınawya 1 ama oyunun tadı cıkmıyor ımse yok bırılerı dıyor serverler bırlesecek nezaman bırlesecek bılgısı olan ?

6. tabiki farklı 4 5 haritası enbüyük harita..alt haritalarda tam ortada durun 12 radarla haritanın heryarindeki yaratığı gösterir fakat 4 5 te haritayı tam ortadan sağa sola gil yaparsanız altı üstü gösterir fakak enine 12 radar ancak 3/1 gösterir..

7. aslm tr1 de bos .) oyunda kimse kalmadiki :D yeni girdim adam keseyim diyorum 2 haftadir ayni oyunculari kesiyorum hep :)) burdan kacan kacana gemiyi satan ucuyor :D kimide kurban kesio darkdan kurtuldum diye :) bende foruma bakiyorum buranin tadi yok ya :(( neyse gecdim obur oyuna

jarekkk bunu beğendi.
  8. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

4-5 v Pvp (4-4) Diğer haritalardan daha büyük.

Başka Sorunuz Yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

9. musa

musa User

lf4 kaca kadar surcek

10. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Genelde Gece 1 de başlar diğer gece 1 de sona erer.

Eğer Farklı bir durum söz konusu değilse gece 1 de biter.

iyi forumlar.

11. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Şu an için Server birleştirme söylentileri ortalıkta dolaşmakta.

Fakat bu gibi durumları sadece Resmi Duyurulardan duyarsak inanmamız gerekir.

Oyunda bazen bazı dönemler böyle oyuncu azlığı görülmekte fakat kapı indirimi olduğu için genelde herkes kapı yapıyordur.

Başka Sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

iyi forumlar.

12. musa

musa User

saol

13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Sizler Sağ olunuz.

Konuya gereken cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

14. DPrealslim

DPrealslim User

şu son sıralarda yeni gemiler çıkacak söylentisi var hatta videosu var altta gördüğün resimlerde videodan kestim ne kadar doğru bilmiyorum sadece araştırdım biraz sizce doğrumu?
    MİMEMİS

TARTARUS
    Yeni gelen pet tasarımlara benzemeside gerçekliğini destekler gibi iyi forumlar

15. i.klaket

i.klaket User

aşağıda konuşmacı köşesinde darkorbit yenilikleri diye bir konu var o konunun içeriğine bakarsan görürsün zaten. Adminlerde dahil pek çok kişi orda yabancı forumlardan duyduğu öğrendiği yenilikleri buraya yazıyor. Ordan takip edebilirsin. Bulamazsan adminler yol gösterir bizim link vermemiz yasak.

16. DPrealslim

DPrealslim User

farketmiştim bakıyorum

17. Merhaba ,

Ayarlar kısmından Klavye bölümüne gelip alt kısımdaki Geri Al yazan yere basıp deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Son zamanlarda yaşanan gelişmelere göre böyle bir durum var. Fakat ne zaman ne şekilde gelirler bilemiyoruz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

19. Merhaba ,

Haftasonu özel kapı ödülleri etkinliği aktif durumda fakat her yaptığınızda vermeyebilir. Çünkü yine belli oranlarda çıkma olasılığı var.

Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu

İlgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

20. Veba etkinliğide sıralamamıza bakabilecekmiyiz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.