Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darion26

Darion26 User

Bana da oldu zetayı beslemesiz dönmek zorunda kaldım. Oyunda hammade alabilirken skylabdan alınmıyor.

2. Bende şu an zetadayım beslemesizim ya bid 3 k ambar dolu diyor ama rakam 0 ya ne saçma sapan bir durum bu ya.

Darion26 bunu beğendi.
  3. Oyuna çıkıp tekrar giriş yaparsan çoğunlukla düzeliyor.Oyundaki aksiliklerden biri daha

4. selam.oyun geçenlerde bakıma girdikten sonra gemimdeki kalkanın düştüğünü gördüm.normalde 8 tane 6. seviye iriste 13-14 bo2,kalanı füzyon 3 kalkan idi.gemide kalkan yok ve sepromla besleyince 409k kalkan oluyordu.gemi venom ve diroit düzeni stok,kalkan enerjisi argesi 5,başka kalkan argesi yok.bo2'lerin hiçbirine geliştirme yapılmamış.bakımdan sonra kalkan 327k'ya düştü.hata vardı da düzeltildi mi yoksa hata yeni mi oluştu?

5. Darion26

Darion26 User

Besleme bitmiş olabilir, sanırım başka bir cevabı yok bunun dışında. :)

6. Sandıklardan beklenin aksine düşük %li iyi şey çıkıyor.Burda şans faktörüde etkili ama %1in altında çıkma ihtimali olan bir şeyin size çıkma ihtimali %0,1 oluyor.Sonunda hüsrana uğradığımız için satın almamak bence en iyi tercihtir.

7. Çıktım düzelmedi en son bir daha promerium gönderdim 1 tane sonra düzeldi.

8. Yanınızda güçlendiricisi olan birinden bonus almış olabilirsiniz.Sizin güçlendiriciniz veya beslemeniz bitmiş olabilir.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Bir daha alırsam 2 olsun bir daha alırsam adım dodge değil tövbeliyim arkadaş daha bu apocalypse para vermem.

10. ZaLiM_1453

ZaLiM_1453 User

selamün aleyküm İNT1 çarım ile 14. seviye görevlerini yapamıyorum ben 4-5 haritasına gidip uber devo kesene kadar adamlar kesiyor Bu görevleri neden veriyorsunuz adam alsakta yanımıza kesiyorlar full çarlar geziniyor ben nasıl kesebilirim çarımı yeni başlayanlar bölümünde tanıttım gidip kesemiyorum adam gelip postalıyor

Birde bazı görevleri yapamıyorum R-ZONE M-ZONE gibi görevler var bunları kardeşim o haritada alabilelim ne haritaysa artık bilmiyorum oraya koyun bir tane görev istasyonu oradan alalım ben görev bölümünde bunları görmek istemiyorum arkadaşlar böyle görevleri R-ZONE bilmem ne işte onları iptal edebilelim yani direk silelim gitsin :D ya gerçektende bazı görevleri iptal etme şansımız olsun ben görev fazlalığı görmek istemiyorum :D :)

Kısaca bazı görevlerin zorluğu azaltılsın bizden Citadel kesmemiz isteniyor Vega kesmemiz isteniyor ama herkes nedense Goliath:D lütfen görevlere değişiklik gelsin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ağustos 2017
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

Oyuna dengesiz yenilik koyarlar herkes tek tip gemi kullanır sonra bizden citadel , spearhead , vengance , Aegis vs kesmemiz beklenir :)

Gülünç tek düşündüğüm bu :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ağustos 2017
    ((AlpCan)) bunu beğendi.
  12. ZaLiM_1453

ZaLiM_1453 User

GERÇEKTEN DAHA YOLUN başındayım 14. seviye için erken ama ileride sıkıntı olacaksa hiç ilerlemeyelim kapatıp gidelim daha iyi :D :D

13. ZaLiM_1453

ZaLiM_1453 User

Evet gerçekten öyle çok fazla droit düzeni çok fazla tasarım artık yeter LF-4 montajı bilmem ne abiler yöneticiler bunlar gereksiz biz etkinlik görmek istiyoruz çarımda 100K uri var YEŞİL anahtar indirimi PET MODÜL İNDİRİMİ BEKLİYORUZ bu kadar saçma bir şey olamaz ya ARKADAŞ biraz etkinlik gelsin sık sık dükkana indirim gelsin ŞİMDİ GİDİP 100KYA ANAHTAR ALSAM KESİN YARIN İNDİRİME GİRER :D ya gerçekten O KADAR DROİT DÜZENİ KOYDUNUZ NE OLDU ŞİMDİ YA SAVAŞA MI GİRİYORUZ DROİT ŞOW MU YAPIYORUZ BELLİ DEĞİL

Ona geç vur ona geç kalkan doldur ona geç şunu yap ya yeter ya WS mi atıyoruz yoksa Droitleri gezintiye mi çıkarıyoruz arkadaş buna çözüm getirin URİ ile droit düzeni bölmesi yapın 5 BÖLME KOYUN HEPSİNİ URİ İLE AÇALIM adam sadece 3. bölmeye kadar açtıysa 3 droit düzenini değiştirebilsin. ve bu droit dizilim bölmesini 5 saatte bir düzenleyebilsin :D :D

ya valla oyun klavyeye takılmaktan zevk alamıyoruz ona bas güveye geç tamam olabilir ama gerçekten fazla uğraşmamız gereken şeyler var :D

biraz klasik olsun oyun BUZ TASARIMI EYVALLAH RENKLİ DROİTLER EYVALLAH :D Ya gerçekten fazla ayrıntıya fazla abartıya gittiniz oyun ÇİNGEN ARABASI derler ya (yanlış anlaşılmasın) renkli fazla göz yoran bir oyun haline geldi :D

HEMDE ENVANTERDE 2 TANE BOŞ DROİT TASARIMI VAR VE KULLANMAK İSTEMİYORUM KARDŞEİM SİL TUŞU YOK :D SİLEMİYORUM TASARIMI BEN GÖRMEK İSTEMİYORUM ZATEN 2 DAKİKADA EŞYA TAKIYORUZ DROİTE BİRDE O AĞIRLIK YAPMASIN :D

!C*O*N*A*N! bunu beğendi.
  14. inşallah en kısa zamanda düzelir.

bencede :)

:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2017
    !C*O*N*A*N! bunu beğendi.
  15. _DODGE_

_DODGE_ User

TR3 şu an lagdan ölüyor...

16. arkadaşlar bu demaner görevini aldım ve hasar vermem gerekiyor 60 m hasar için kaç günüm var kısacası demaner daha kaç gün çıkacak yardımcı olur musunuz

17. 24ünde son akşama kadar oyunun başında kalırsan bir günlük işi var çogu arkadaşa zor gelmiş x8 sıkmaya gayret et yoksada al diğer türlü bitiremessin.

18. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

vega kullananmı kaldı peh... 10k ya goli alıyor millet direk...

_DODGE_ bunu beğendi.
  19. GREED

GREED User

Ben 19 levelim daha uber devo görevine uğraşmadım bile :D
    Boşver ilerde dönersin o görevlere :)

20. Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere,hangisini alayım sizin tercihiniz nedir levelim 19 ve burgu ile 8 k yakın sıkıyorum canavar keserken felan hangisi işime yarar ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.