Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GREED

GREED User

Bence venom yaratık için daha kullanışlı ama başkalarının fikirlerini de alalım :)

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  2. Bende çok takıldım eskiden beri diminisher hayranıyım bilemiyorum şu an :D

3. saat kaç ile kaç arası çıkıyor bir de şu sıralamayı çözemedim yani 1-3 2-4 3-4 sırasıyla mı çıkıyor anlamadım hala

yardımcı olacak var mı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ağustos 2017
  4. kaç_ak_

kaç_ak_ User

oyun pert olmuş durumda :D

5. Hiç birine para vermeye deymez,ama hırsımıza yenilip alıyoruz.Ben uzun zamandır almıyorum.

_DODGE_ bunu beğendi.
  6. İkiside olabilir ama ben spectrum veye solace diyorum.Çünkü 2 gemininde özellikleri güçlü npc kesmeden tükenir,darbede aldığını varsayarsak işe yaramazlar.

7. kaç_ak_

kaç_ak_ User

genelde çıkan hediyeler mermi rsb max 2bin, seprom çıkıyor :D işe yaramaz pet tasarımı ve droid tasarımı 10 bin uri :D

boş beleş hepsi

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  8. 24 ünde bitiyor etkinlik ,akşam saatleri bilhassa kalabalık olunca daha çok kasıyor oyun.

serifcinn bunu beğendi.
  9. Necronator

Necronator User

öyle diyonda 32kdan 35 k ya geçmesi zaten doğal ne istiyorsun ki :D

uzun süredir forumdasın heralde 160-250k diyorsun aynen onlar sadece havoç takmış öyle vuruyor :D sen benden daha iyi biliyorsun full+full bir gemininn neler yapabileceğini şimdi internetten baktım 2 yıl önce 477k damage rekor varmış 160k nın lafını yapıyosun :D

10. Solace yerine aegisim var,dediğiniz gibi npcleri keserken aegisle tamamlıyorum.Ben diminisher aldım,sağlam birine sorarak teşekkür ederim bütün cevaplarınız için,konu kilitlenebilir.

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Diminisherla yapılabilir o.

Ama normal bir cyborgun 160 k vurması x4 de imkansız.

12. Necronator

Necronator User

hmm imkansız dediğine göre nasıl olmuş hile mi yapmış yoksa adam tanrımıymış ?

13. arkadaş kaç kapıda hep bağlantı kopuyor bu nedir yav 20 dkdır oyuna giriş yapmaya çaılışıyorum yav bu yöneticiler bunu görmüyor mu :mad::mad:

serifcinn bunu beğendi.
  14. _DODGE_

_DODGE_ User

Hile mi bug mu bilemem kesin bir yargıya inanmak kör cahillik olur ben gördüğümü söylüyorum :)

15. Bugün 8 tane kappa yaptım ve hiçbirinden ödül gelmedi.Tebrikler şu buga bi el atın

16. asteroit

asteroit User

kapılarda toplamda 9 kere patladım. harcadığım elitin haddi hesabı yok. BU KADAR BECERİKSİZ NASIL BİR ARAYA TOPLANDINIZ anlayamıyorum. yapamıyosanız beceremiyosanız bu işi bırakın abicim BIRAKINNNN.

17. Allahtan kapıyı sabah yapıp bitirdim,saat öğleden sonra 4 buçuk kasmalar formunu kaybetmeden devam ediyor,Sorunlar başlayalı 2 haftayı buluyor.Biz bıktık bunlara direnmeye siz hala düzeltmeye erinmediniz bile doğru düzgün yazıklar olsun.

18. Arsemia

Arsemia User

Artık sınırı aştılar bu kadarıda fazla sunucuları kapatsınlar daha iyi. Bir hadesi 1 saate zor dönuyoruz. Hadeste emporer lordakium kesmek resmen işkence.
    Yok mu konulara bakan admin en azından bilgilendirseler ?

19. tservis

tservis User

bilgisayar ve internetimde hiçbir sorun yok ama nedense oyunda sürekli 3-5 sn yelik donmalar oluyo .bomboş haritalar birden beliren npcler yada daha da iyisi patlamalar.bu daha ne kadar devam edecek oyun rahatlamadan daha çok stres kaynagı oldu bende .support denen arkadaşlar yatmaktan ve tamam düzelecek demekten başka bi işe yaramıyolar çözüm yoksa yada sadece türk server larında donmalar devam edecek ise adam gibi söyleyin millet bıraksın su oyunu.

^She_WOLF^ ve serifcinn bunu beğendi.
  20. beyler hanı sızı takan admın forum mc sı felan yok bız bosuna ugrasıoz adamların umrunda degıl :/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.