Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

TR3 patates...

2. tr1 de ayni .....

3. adeniza

adeniza User

Dün geceden beri oyuna giremiyorum. Çerezleri temizlemekten flashpalyer geçmişini temizlemeye kadar bir çok şey yaptım. Değişen bir şey yok. On yıllık bir oyunu stabil, oynanabilir hale getiremediği için Darkorbiti kınıyorum. Eğlenmemiz gerekirken stres ve öfkeyle doluyoruz.

4. Felç...

5. _DODGE_

_DODGE_ User

Sayın yetkililer cevap bekliyoruz ?

Yaklaşık bundan 2 sene önce bu tip şeyler meydana geliyordu ve yılın bu zamanlarında genelde Türk serverlerinde meydana geliyor.

Geçen senede kurban bayramı başlamadan önce TR6 , TR1 , TR2 göçmüştü aralığa kadar devam etti sorun...

Bu sorumsuzluğu kabul etmiyoruz ! Para yatırıyoruz oyuna o kadar rsb , insta , güçlendirici çeken insan var o kadar para yatırıyoruz bu yapılan sorumsuzluğu kabul etmiyoruz !

Ben bu oyunda donmadan lagdan bıktım arkadaşım anlıyor musunuz ?

Yenilik deseniz oyunun içine edersiniz bakım deseniz serverlerin içine edersiniz kardeşim siz bir şey getirmeyin oyuna hatta mümkünse oyunu geriye döndürün eski hali daha sorunsuzdu.

Bu Almanyada ki ofis ne halta yarıyor ? Hadi anladık BP TR ofisinden bir şey yapılmıyor teknik anlamda e o zaman bu Almanlar Çinliler ne yapıyor kardeşim ? Niye başka serverlarda donma takılma yokda sadece Türkiye serverlerinde lag var !

Bu saçmalığa son verilsin yeter be valla yeter !

Şu anda oyun donuyor !

6. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 2 Eylül 2017
  7. _DODGE_

_DODGE_ User

Lagdan oyun ölüyor :D

Sen chatten bahsediyorsun :D:D

8. _DODGE_

_DODGE_ User

Valla bende eskisi kadar pek oynamıyorum uridium kasıyorum kapı açıp bırakacağım bana çok fazla kapı lazım uridium stokluyorum şimdiden :D

İlerleyen zamanlarda çok değişecek , oyun gelecek sene bo3 gelebilir düşünüyorum.

Lag olmasa iyi olacak :D

9. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Kapıyı tamamladıktan sonra ödül gelmemesi sık rastlanan bir olay değildir ve siz 8 tane yaptım diyorsunuz.
    Lütfen Support ile iletişime geçiniz. Gerekli incelemelerden sonra gerekeni yaparlar.

İyi Forumlar...

10. Haklısınız gg basmak için bile millet program kullanıyor . haklılar gg basmak bile işkence bu oyun öldüüüüü.....

_DODGE_ bunu beğendi.
  11. Fren

Fren Guest

Merhaba,

İleriye yatırım olarak Diminisher güzel tercih. İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi Forumlar...

12. _DODGE_

_DODGE_ User

LAAAG her yer lag dolu yeter be !

Oyunu oynayamıyoruz uridium kasacam kasamıyorum !

13. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Demaner etkinliği 10 Ağustos'ta başlayıp 24 Ağustos'a kadar sürecek. Bilgiyi veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Bunun ile ilgili elimizde resmi bir bilgi yoktur. Resmi konuya buradan ulaşabilirsiniz.
    Belki deneyimli olan arkadaşlarımız yardımcı olabilirler.

İyi Forumlar...

14. ayn bende tr 3 deyim son 2-3 gündür saat 5-6 dan sonra oyun gidiyo oynanmıycak hale geliyo çok sinir bozucu bbişey cidden

15. yeter arkadas yeter yaw bıktık usandık yemin ederim oyunumu bırakalım amacınız ne yukarıya rapor ettik yukarıyı bilgilendirdik e tamam yukarı ne diyor bu donma sorunlarına biriniz cıkında acıklama yapın bu kadar mı zor bişey bıktırdınız ya ice var 10 dakka oldu başlamadı bile hadi başlasa napacaz oda farklı bir sorun 5 saniyede bir donuyor oyun ya yazıktır bu kadar oyuncuya adminlerim modlarım har dosyası mı denemedik neler denedik neler bu oyunun neden dondugunu acıklayın ne zman bitecegini açıklayın artık

serifcinn ve LegendArrow99 bunu beğendi.
  16. _DODGE_

_DODGE_ User

Ben 10 senedir buradayım.

Şu son 5 sene tam bir rezalet...

17. G_s_G_s

G_s_G_s User

mılyonlarca kez yazdık hem bura hem suporta yanı bence yazmayın daha cunku dıkkate alan yok tr serverlerının sahıbı yok olsa bu kadar sorun yasamazdık al maaşi hesabı emeklerımze yazık kım hakkımızı yıyıorsa ben helal etmıyorum arkadas

FERRARİ-SEMİH-OTO bunu beğendi.
  18. yine akşam saatleri donma olayları başladı chati zaten söylemiyorum öğleden sonra aktif olduğunu gören yok yapamıyorsanız satın başka şirkete onlar ilgilensin yeter artık

19. G_s_G_s

G_s_G_s User

b03 gelse lf5 gelse nolcak adam akllı oynayamadıkdan sonra bugun pazar pert yarın pazrtesı gene pert oyun soguttular aga hepımızı 8 10 yıldır oynarım yenılekler c ıktı oyun papates oldu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.