Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gelismekle bi alakasi yok. zaten full oldum dedigin anda yeni seyler getiriyorlar daha fazla parani almak icin. benim eskiden oynadigim oyunla su anki oyun nerdeyse bambaska, cok fazla yenilik gelmis. sorun sadece tr serverlarinda. su an gir diger serverlara, yag gibi akiyor oyun

2. Video sahibi ben değilim konusu açılmıştı ama fazla gören olmamıştı.Oyuzden buraya attım ki millet azda olsa görsün şu rezilliği

3. Merhaba,

2006'dan beri oynuyorum oyunu türkiye 1 serveri en başta açılmıştı tabiki Almanyadaki yönetime bağlı fakat TÜRKİYEden bazı kişiler müdür gibi yetkilendirilmiştir.

((AlpCan)) bunu beğendi.
  4. Yorumları okudumda süper ötesi örnekler var ama dediğiniz gibi destek yok.

5. +1

BUNU BENDE SÖYLÜYORUM KOY HER SERVERE 3 ADAM 3 ŞİRKETE DOLANSIN BANLASIN AMA YOK BOTUDA KİM YAPIYOR MALUM İŞLERİ GÜÇLERİ PARA OYUN BİTTİ GİDİYO EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE SAĞLIK 2006DAN BERİ OYNUYORUM HERŞEYİ FARKEDENLERDEN BİRİYİM.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2017
  6. BURDAN SESLENİYORUM SHAWN LORD OYUNU BANA TESLİM ET 6 AY - 1 YIL İÇERİSİNDE ESKİSİNDEN ÇOK OYUNCU TOPLARIM !
    EDİT: 2006DAN BERİ OYNUYORUM.
    edit2: İSYAN CIKMAK ÜZERE..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2017
  7. B12AT*66

B12AT*66 User

yaf varya cok sey var yazacakta oyunla alakalı terbiyemiz müsade etmiyor bu ne yaf oyun oyunluktan cıktı hafta sonu cift cekiyoruz kaç haftadır boşa gidiyor yeter artık ya el atın oyuna yada kapatın tr serverlerini gina geldi artık.........

8. мαđøχ

мαđøχ User

Oyunun sonu gelmek üzere zaten devam bp

9. tamı tamına 11 gün geçmiş, vah ki ne vah.. ilk defa bir oyunda bu kadar ilgisizlik bu kadar beceriksizlik görüyorum. oynanması o kadar keyifli ortamı o derece saran bi oyundu ki keşke geçmişe dönüp 2010 yıllarında tekrar oynayabilsem. yazık ettiniz şu oyuna umarım mutlusunuzdur darkorbit yönetimi.

10. TR5 SERVERİNDE AKŞAMLARI GECELERİ HİÇ BİR ŞEKILDE OYUN OYNANILMIYOR ARTIK BU KADAR EMEK BU KADAR PARA BU KADAR VAKİT HEPSİ BOŞUNAMI YETKILI ADMINLER GÖREVLERİNİ YAPAMIYORLARMI YETER ARTIK BİR ÇÖZÜM BLUN ARTIK İŞİNİZ GÜCÜNÜZ ETKINLIK ÇIKARIYORSUNZ AMA OYUN OYNANILMIYOR. HER SENE GİBİ DEMANER ZAMANINDA OYUN ÇÖKÜYOR. BU SENE KOMPLE ÇÖKTÜ BUNA BİR DUR DEYIN ARTIK YADA ADAM AKILLI BİR AÇIKLAMA YAPIN OYUN SORUNU HAKKINDA...

serifcinn bunu beğendi.
  11. Bi kapı yapayım dedim yok arkadaş kapımı götürdünüz . supporta yazdım verilmesse mahkemelik oluruz hberiniz olsun

12. kalkınımın düşmesi tam olarak %25'e denk geliyor.sanırım bir etkinlik sırasında şirketim uzun süreli kalkan bonusu kazanmış olacak ki bende de artık normali buymuş gibi gelmeye başlamış.tr3 mmo varsa onlarda bilir

13. Oyun bitti artık beyler 90 yasında kalp krizı gecirip cpr ile hayata dondurmeye çalışılan hasta gibi :D ölümünü göze almışlar ama prosudur gereği kalp masajına devam :D

**_GüNeY_KoReLi_** ve lllecelll bunu beğendi.
  14. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Birçok yönden sistem almanyaya bağlı.

Türkiyedeki ekip ise bazı farklı işlerler uğraşmaktadır.

Yani sorumluluğun bir coğu almanyaya aittir.

İyi forumlar..

((AlpCan)) bunu beğendi.
  15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

@Fren modumuzunda söylediği gibi 2 konfinizide kontrol edin kalkan atmamış veya güçlendiricileriniz bitmiş olabilir.

İyi Forumlar.

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Sorun için gerekli bildirimler yapıldı.

Çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

İyi forumlar..
    Eğer beni yanlış anlamazsanız buyrun Galatasaraya bekleriz sizi.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  17. Arkadaşlar affiınıza sığınarak bisey sormak istiyorum yaratik ve düşman isaretlemekte ben çok zorlanıyorum bunun bir yöntemi veya kolay bir yolu varmi şimdiden tesekkurletimi saygılarımı iletiyorum tüm arkadaşlara..

18. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bunun için biraz pratik ve el beceriniz kuvvetli olmalı.

İsterseniz maosunuzun hızınıda artırabilirsiniz.

Bu şekilde maosu biryerden biryere götürken daha hızlı olabilirsiniz.

Yani sonuç olarak el ve göz koordinasyonu önemli bunun dışında yapabileceğiniz birşey bulunmamaktadır.

İyi forumlar..

19. Kardeşim eline koluna sağlık ama şimdi birisi çıkıp oto cevap verip konuyu kitler ya da hiç sallamazlar burada bizim yazdıklarımızı okur keyiflenirler 2010 yılından berri aktif oynuyorum bu oyunu ama bu sene artık gına geldi sadece seprom beslemek için girmeye başladım (olurda düzelirse geri başlarım diye) ama bu oyunun düzelme ihtimali yok gibi neyse Teşekkürler Türkiye Takımı bir oyunun nasıl hiç edildiğini gösterdiniz ALKIŞ

20. Chatta sıkıntı var ekran yüzü gelmior yardım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.