Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Yeni achat sistemi geldiğinden chatte sıkıntılar yaşanabiliyor.

İyi forumlar.

2. Master0735

Master0735 User

modum düzeltmek gibi olmasın da mouse böyle yazılıyor. :D

.BEYAZ. ve Cillos™ bunu beğendi.
  3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu şarkı benden size gelsin :cool::cool::cool:

İyi forumlar..

Cillos™ ve JUPlTER bunu beğendi.
  4. Tesekkurederim modum demekki biraz beceriksizim ben pratik yapmak lazin

5. teşekkür ederim herkese ama hala gerekli desteği oluşturamadık daha fazla kişinin bu konuya ilgi göstermesi halinde daha güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

6. Moderatorlerin yapabileceği birşey yok bu tamamen teknik ekiple alakalı ama 2 haftadirda duzeltemiyorlarsa yuh artık bukadar büyük ne sorun olabilir ki oyun artık zevk vermiyor chat bende 2 haftadır hiç yok gelecek gibide gözükmüyor bakalim önümüzdeki günler ne olacak merakla bekliyorum saygılarımla....

7. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Birçok oyuncu ilk başlarda zorlanabilir.

Biraz pratik ve alıştırmayla herşey çözüme kavuşabilir.

Canınızı sıkmaya gerek çalışmaya devam ;););)

İyi forumlar..

8. Master0735

Master0735 User

modum beni çok tahrik ediyorsunuz az önce Galatasaray paylaşımınızın altına bir video paylaşıp ayıp olmasın diye geri aldım. ayrıca İmparator sayın hemşehrim İbrahim Tatlıses de ayrı harika olmuş bende Darkorbite armağan ediyorum . manidar...

.BEYAZ. bunu beğendi.
  9. -gemi2012-

-gemi2012- User

alman başbakanının Türkiye için yapyığı açıklamalar ortadayken alman bir firmadan Türk'lerle ilgilenmesini nasıl beklersiniz yabancı serverlarda sıkıntı yok sadece Tr serverlarda var bizim adminlere yüklenmeyi bırakın artık birazda olaya siyasi bakın Tr serverları olarak 1 ay uri çekmeyin bakalım tutun kendinizi neler oluyor hep beraber görelim;)

!C*O*N*A*N! bunu beğendi.
  10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Arkadaşlar forum kuralları gereği tamamen büyük harf ile yazmak ve renkli yazılar yazmak yasaktır lütfen biraz daha dikkatli olalım.

İyi forumlar...

11. Sonuna kadar katılıyorumm. Sen veye biz böyle burda dert yanarız. Modun biri gelir

Aha bunun gibi saadece imlana takılır. Uyarı alırsın.. DO bitti kardeşim bitti..

12. ya adamlar neylerden bahsediyor admin gelmiş diyor ki küçük harf kullanın dalga mı geçiyorsun arkadaşım sen

13. bu konunun üstte kalması lazım sürekli bu konuya sürekli mesaj atın arkadaşlar konu kapanmasın admin cevap verene kadar sorunumuz çözene kadar bu konu kapanmasın

14. salix

salix User

Kesin bunu arkasında da ***** vardır, Türklere fena takmış, oyunu da baltalıyordur. :p:p:p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2017
  15. FENER bi şekilde kurtarır kendinide oyun ne olcak ?? kaç haftadır oynanmıyor savaşa cıkamıyoruz

16. Arkadaşlar bir gerçek var; DO bitti. Kabul edelim artık gerçekten bitti asla eskisi gibi olmayacak. Ha diyeceksinizki: ''eskisi gibi olamayacağını biliyoruz ancak en azından daha düzgün olsun her şey'' diyeceksiniz. Burda da bir gerçek var hiçbir zaman tatmin edici olmayacak hiçbir zaman bizim beklentilerimizi karşılayacak şekilde düzgün olmayacak, olamayacak belki de oldurulmayacak. Ben de konuyu açan arkadaşla yaşıtım, 21 yaşındayım Darkorbit'te çocukluğumu buluyorum okuldan eve gelir gelmez çantamı bir tarafa üstümü başımı bir tarafa atıp bilgisayarın başına geçtiğim, yemek yemeyi su içmeyi unuttuğum günleri bir nebze de olsa yâd ederim diye 3 ay kadar önce yeniden başladım ancak sonuç benim için hüsran oldu tamamen elitlere hitap eden görevler, kampanyalar, oyun tarzları, malzemeler... Neyse buraya yazan herkesin tüm bunlara zaten hakim olduğunu biliyorum, oyumu kullandım ve biraz da içimdekileri aktarmak istedim. Sevgiler, saygılar.

17. On kere yüz kere bin kere milyonlar milyarlar trilyonlarca kez katılıyorum. Eline emeğine sağlık. Harika bir yazı olmuş.
    Bende 2 yıldan uzun süredir JACKPOT ARENA ile ilgili fikirler sunuyorum. Sende olduğu gibi benle de ilgilenilmiyor ve maalesef donma kasma yaşadığım tek oyun DarkOrbit. Zaten JPA yokluğu + kasmalar donmalar falan bende zevk bırakmadı. Ayda 3 kez giriyorum en fazla..

18. Oylardan da belli oluyor oyuncuların ne kadar bıktırıldığı usandırıldığı yıldırıldığı ve sorumluların ilgisizliği...

19. supportta boş form modlarıda boş oyunda boş!! kimse yok anlamında değil iş yok ! istifa edin artık yolladığımız mesajları dikkate almayan bi yönetim ekibi istemiyoruz!!!

20. telefondan alışveriş yapmıştım.telefon kayıtlarını silmiştim onlara ulaşabilir miyim? supporta yazdım sizce mümkün mü? hangi teleofndan kaç tl alışveriş yaptığım 2 ay içerisinde?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.