Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Maillerinizi kontrol ettiniz mi ?

Ödeme yapıldıktan sonra kayıtlı mailinize açıklama maili gelmektedir.

İyi forumlar...

2. temizliyorum sürekli teleofn numaralarından kaç tl harcama yapıldığını öğrenmek istiyorum

3. Cillos™

Cillos™ User

Operatörünüz aracılığıyla öğrenilebildiğini biliyorum operatörünüz nedir

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Supportun mesajını bekleyin.

Bunun dışında bazı telefon operatörlerinin internet şubesine girerek ödeme geçmişini kontrol edebilirsiniz.

İyi forumlar...

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Lütfen politik olayları foruma yansıtmayalım. :)

İyi forumlar...

6. " Sizin yönetim şekliniz de ve çalışma arkadaşlarınız da yeteri kadar bu iş için donanım ve bilgi yok. " evet sorunun kaynağı tamda burası. kod yazarları değişti ve yeni gelen ekip acemi. bunu kendileri resmi açıklamayla itiraf ettiler. o yüzden oyundaki buglar kaldırılamıyor. adamlar bilmiyor işte bilmeyen adamı getirmişler işin başına koymuşlar olayın özeti bu. forumda herkes isyan ediyor ama bir kişide oyunu bırakmıyor. ben oynamayı bıraktım sadece forumu takip ediyorum. bu oyun sistemi düzelmeden de oyuna dönmeyeceğim. kimse oynamasa bu kadar rahat davranmazlar. sorun onlarda değil oyuncularda. foruma bakıyorum herkes şikayetçi herkes isyan ediyor ama oynamaktanda kimse geri kalmıyor. akla mantığa yatkın mı sizin bu yaptığınız peki?

!C*O*N*A*N! bunu beğendi.
  7. benden çok çok daha güçlü adamları garip hareketleri yüzünden takip ettim ve saldırdım,full hercules tartarus falan,defalarca kestim,artık kesmeye korkuyorum,ne kadar kesersem hesabım kapanır? (!) Sorduğum soru oyunun rezilliğini kanıtlıyor mu?

8. kaç_ak_

kaç_ak_ User

deveye sormuşlar boynun neden eğri, demiş nerem doğru ki

9. arkadaşlar oyuna bir haftadır girmiyorum ne oyunlar var ne donması var ne kasması :)) orbit bitti okeye dönüyor :)

10. arkadaşlar oyuna bir haftadır girmiyorum ne oyunlar var ne donması var ne kasması :)) orbit bitti okeye dönüyor :)

11. hocam acil cevap bekliyorum, adamı kesmeye devam edeyim mi,tartarus görevim var ona göre,sonra taklaya gelmeyek

12. Sakin olun arkadaşlar :) Neden alışkın değilsiniz bakayım siz bu donmalara,kasmalara alışkın olmanız icap eder. Her etkinlikte donan,kasan etkinliği bırak normalde'de bu tür olayların gayet normal bir şekilde yaşandığı bir oyundan ne beklenebilir ki ? Chat problemi,Grup görünümü hatası,diroitlerde takılma slot donmaları,En son çıkan spartandaki istatiksel hatalar,Bi yeniliğin diğerini tutmaması, Kendi içlerindeki tutarsızlıklar daha ne sayalım ki ? Darkorbit bitmiş okeye dönüyor başka bir açıklaması yoktur. Bizzat benım şahsi fikrimdir deli gibi orbiti seven bir oyuncuydum Tr1'de 2008'den beridir bütün rütbelerle oynadım Nickim Dark-Arrow'dur. Aklınızın alabileceği bütün başarıları kazandım bir tek türkiye'yi temsil eden grupta yer alamadım çünkü o maçı kaybetmiştik. Ama gel gör ki oyunun bu haliyle oynanması imkansız ve elem vericidir. Oyuncu isteği yerine daha çok kar amaçlı yatırım ve çalışma yapmak bana göre aptallıktır. Darkorbit oyuncusu yorgundur arkadaşım artık yorulmuştur. Bizzat kendimden örnek vermek istiyorum oyun hayatım boyunca ilk defa bu kadar ciddi bir kopukluk yaşıyorum. Ve bir çok oyuncuda bu durumdan müzdariptir. Kısacası ne oyunlar var oynanacak bi onlara bakın derim...

13. kaç_ak_

kaç_ak_ User

botlara dokunma ceza alabilirsin :D :D

tez zamanda bot banlamalarının başlamasını ümit ediyorum.

14. kaç_ak_

kaç_ak_ User

şu zamana kadar yapılan etkinlikler botculara ve full +++ full olanlara yaradı

*Soulfly* bunu beğendi.
  15. Yigit673

Yigit673 User

Merhabalar arkadaşlar. Bu x7 deki karantina kapısı ödüllerini bilen var mı ?

16. Yigit673

Yigit673 User

Arkadaşlar açık arttırmada bir güncelleme olmuş venom yazısı ile ilgili ben tatildeydimde. 30 saniye boyunca diyor. Kaçtan başlayıp kaça kadar giden bir hasar bu ve ne kadar vuruyor ? Lütfen biri yazar mı ? Şimdiden teşekkürler.

17. Darion26

Darion26 User

Muhtemelen cybogru yaparlarken venomun kodlarıyla oynayıp unuttular o 35 saniye oldu ve yanılmıyorsam 180k civarı hasar veriyor. Cyborgdaki ise gerçek Tekillik-2 yani ilk venomun yaptığı vuruşu yapıyor (300k - 30 saniye)

18. Güya bugün adminin dediğine göre Donmalar ve chat sorunu hallolacaktı ve üstelik pazar günü çalışmıyorlar diyede pazar günü hallolmadı demişlerdi,saat 7.20 geçiyor nerdesiniz hey yöneticiler,hey adminler ! Hallolan tek şey sorumluluğunuzu doğru düzgün yine yerine getirememeniz,bunu bir kez daha anlamış olduk.

Birde etkinlik getirmişler,vallahi acınacak haldeyiz şu an.TOP daha portala yaklaşır yaklaşmaz her seferinde öyle bir lag ve kutular gidiyor toplanıyor,biz daha kutuları görmeden etkinlikte bitiyor,cidden yapacağınız yaptığınız iş çok saçma.Artık kelimeler yetersiz kalıyor illallah ettirdiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2017
  19. Coronismo

Coronismo User

Biraz önce girmek için kuyruktaydım sıra geldi girdim, peşine oyun dondu defalarca kez f5 atıp tarayıcı değişmeme rağmen bağlantı kuruluyor kısmında takılı kalıyor. Sanırım mapte takılı kaldım. Anasayfada gezebiliyorken oyun ekranı bağlantı kuruluyor kısmında kalıyor.

20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Support ile iletişime geçmelisiniz veya sabah atılacak reset ile düzelmesini bekleyebilirsiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.