Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SİSTEM

SİSTEM User

Opera kullanıyorum ve benim şuan 3d ayarlarımda hala 2d seçeneği aktif farklı bir tarayıcı ile deneyiniz.

2. Driverları güncelleyebilirsin

3. Kuiper kapısı çıktığı vakit vardı öyle kutular

4. Şans işi cidden. Elalem havocları 20 kapıda herkülleri 50 kapıda fuller. Ben 27 zetada havocları fulledim 21 kappada 8 herkül yaptım.

5. Fps bilgisayar kaynaklıda olabilir. Bir temizleme yap programlar yardımcılığıyla

6. arkadaş var 38 de fullemiş :))

7. %25 çıkma şansı olan kapıda sana %75 çıkmama olasılığı denk geliyor tamamen şanş işi fullanmek için yapmaya devam.

bu arada 31 kapıda 11 havoc :)

iyi forumlar.

8. Bahsettiğin şey etkinlikte 1 avantaj kutusundan 30 gg çıkması eğer katlayıcısı olan biri isen bu 60 gg ye kadar çıkabiliyordu. Haksız kazanç elde edildiği düşünülerek 2 gün sonra yarıya indirildi ve 15 gg çıkmaya başladı. Toplayan topladı ve kârlı çıktı.

9. 13 kapıda 11 Havoç ben çok şanslıyım :) tabi taktik önemli ;)

10. ucan_keci

ucan_keci User

Yani şimdi diroit tamir edip 0 iken her iki konfiyede urili cpu takarsam 4 kere oto tamir mi yapar? (8 diroit var) Ve iki hangardaki gemilere takıp değiştire değiştire oynarsam çalışırmı?

11. Sayaç gibi düşün tam sayısını bende bilmiyorum mesela atıyorum cpu gemi 100 kere patladığı zaman droitleri tamir ediyor ama sen droitler hasarlıyken takarsan cpuyu mesela 5 kere patladıktan sonra cpu da 100 sayıyordu ne oldu 105 yani gitti droitler bu yüzden cpuyu taksan da takmasanda konrolü yapacaksın üzülmemek için sonradan :)

12. DARKLORD

DARKLORD User

kredilik cpu için bir şey diyemem ama uridiumla satılan cpuyu hiçbir zaman droitler 0% hasarlıyken koymadım ve droitler 100%'e ulaşacak hasarı aldığında her zaman tamir ediyor.

13. BySalavat

BySalavat User

Beyler benim petin yakıtı full, 2 tane 3. seviye radar takılı, hammadde toplayıcı 3 var. 1 ay boyunca kaç tane zeta açarım petle toplasam? günlük 4-5 saat toplama desek.

14. 2 zeta açarsın

15. NoMasteRs

NoMasteRs User

Kullandığın tarayıcı kaynaklı olabilir değilse ekran kartı driverlerini kontrol et ardından flash player npapi eklentisiyle çalışan tarayıcılardan biriyle oyuna gir verimli oynarsın. Yandex,mozilla,palemoon gibi.

16. eğer günlük o kadar saat petle beraber sende toplarsan haftalık maks. 3 tane açabilirsin.

o şekilde ben 4 günde 2 tane zeta açıyordum kendimde toplayınca.

İYİ FORUMLAR

17. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar.

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bugüne kadar,kapılardan ödül alma ile ilgili çok taktikler sunuldu.

Birisinin yapmış olduğu bir değişiklikte aldığı kapı ödülünü,bir başkası aynı şekilde yaparak alamıyor.

Tamamen şans.

Keyifli Forumlar.

19. geçen sene kuiper kapısı etkinliğinde 1 kutudan katlayıcı+arge+pet modülleriyle 100-110 civarı veriyordu.1 gün civarı sürdü.argesiz 80-90 civarı alıyordum sanırım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.