Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Kardeş ben tr 4de oynuyorum gemim ful+ful :D ve ben günde taş catlasın 3 kutu kaçırıyorum işimden dolayıu sürekli pc başındayım ve tr 4 loglarını nhepsi aynı benim kastıgım rb seni neden bu kadar ilgilendirdi ben onu anlamıyorum :D:D niye bu kadar zoruna gidiyor ben cyborgla x8le 200 k üstü vuruyorum + özelli kacıyorum her türlü kutu alıyorum bana inanıp inanman umrumda deil fakat saygılı ol burda tanımadıgım kişiler üstünden ego neden kasayım aklında sorunmu var ?

2. zaten insanlar genelde akşam oynuyor, herkesin işi gücü var. millet güçlendirici çekiyor, tp desteği cart curt alıyor akşam kasmak için ama boşa gidiyor. benim de uridium harcadığım birçok destek boşa gitti. bir iki saat kullanıyorum sonra lagdan dolayı oyunu kapatıyorum zaten sabaha kadar o güçlendiriciler bitmiş oluyor. şu an oyuna giriş bile yapamıyorum. bugün de %50 tp desteği almıştım ama o da boşa gidiyor. oyuna bile giremiyorum, kim karşilicak bu zararları?

3. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Çok güzel yazmışsın....

4. Donmalar yine başladı,TR3 Sunucundayım.Bunun kesin bir çözümü yok mudur arkadaş ya.Oyunu bırakmamaya ısrar ediyorum çünkü cidden bana çok zevk veren bir oyun ama artık gına geldi bırakasım geliyor ne yapıyorsanız yapın düzeltin şunu artık ya.Affedersiniz ama ne kadar beceriksiz teknip ekipleriniz varmış ya,düzelttik dediniz her şey yerli yerinde duruyor,oyun mu oynuyoruz ya ?

5. x8 ile 200k vuruyorsun diye kutudan rb düşmez. yalan söylediğini sayılarla ispatladım hala daha gram utanmadan gelmiş inatlaşıyorsun. Bu arada unutmadan, bundan sonraki mesajlarını türkçe yazmazsan cevap bile vermeyeceğim haberin olsun.

6. canları istemiyor. neden mi? çünkü uridium harcıyorsun destek alıyorsun, indirim paketi alıyorsun, tp desteği için uridium çekiyorsun ve bunlar hepsi en çok oynadığınız zaman dilimi olan akşam başlayan lagda boşa gidiyor ve tekrar çekiyorsun ve akşam oluyor tekrar boşa gidiyor ve tekrar çekiyorsun. adamların da işine geliyor. neden düzeltsinler ki??

LegendArrow99 bunu beğendi.
  7. Ya düzeltecekler ya da bu kadar insanı kaybedip batacaklar.Karar onların 2 haftadır sorun ortada düzgün bir çözüm yolu hala yok.

8. 15 yaşımda başladım bu oyuna liseye gidiyordum okuldan kaçar kaçar net kafelere gider yarım saatliğine dahi olsa her dk sını ayrı bir zevkle oynardım tüm sınıfı başlatmıştım oyuna sınıfta herkes birbirine anlatırdı ne heyecanlıydı her tamire 500 uri vermekten bi hal olmuştuk x5 e gitmek için önce ponixle gider ondan sonra gemi değişirdik düşmanlar hep pvp ye pusu atarlardı goli gördük mü peşine takılır onunla beraber atlardık savas haritasına saf temiz yüreklerden eser kalmadı ne yazık ki ...

9. saat içindeki setler değişebiliyor. o tamamen rasgele oluyor. sadece saat sonundakini bilme şansınız %100 ama reset gelmezse. reset gelirse tekrar değişiyor.

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Oyunu bu hale getiren sey ic savaslar herkes kan davalisi olmus sadece oyunda olsa iyi adamlar gercek hayatta bulusup kavga ediyorlar bicakli , satirli , sopali kavgalar yani.

Hastanelik olanlar var...

11. oyuncu olarak geçici çözümü biz söylüyoruz onu da yapmıyorlar. reset, reset, reset diye her yere yazdım, supporta ticket attım ama onu bile yapmıyorlar. para kazanacakları bir şey olduğunda gün içinde 3-4 defa reset gelir oyuna ama oyun lagını düzeltmek için bi reset atmazlar

12. coder545

coder545 User

almanya:ben bitti demeden bitmez :D

SCaRFFaCe ve Foward_Unto_Down bunu beğendi.
  13. 2010 yılı o zamanlar 11 12 yaşındayım,misafirliğe gittiğimiz bir evde tanıdığım bir abinin bu oyunu oynamasıyla heves doğmuştu içime,o oynarken pvp haritalarından bir daha çıkamayacağını sanıp oyuna başlamamıştım.Aradan 1 yıl geçtikten sonra bi bakayım deyip,oyuna göz attım ve yaklaşık 2 yıl oynadım.Chatte başkalarıyla şakalaşmak,eğlenmek,gülmek ve sohbet etmek en büyük enerji kaynağımızdı.Hepimizin acıları ortak olur birbirimizle paylaşırdık.Gemiyi 2 saat bırakır sadece chatte konuşurduk adminler olsun oyuncular olsun.Biz ne olursa olsun masumduk kardeşim masumduk,şimdi hiçbir şeyden eser kalmadı.Mumla arayacağın o günler tarihin unutulmuş sayfalarında yok oldu...

14. Halbuki düzeltemeyecek kadar beceriksizseniz,bir reset atın zaten 15 20 saat götürüyor bizi,her gün 2 reset at ya,at da keyfimize bakalım

15. Allah sonumuzu hayretsin :)

16. _DODGE_

_DODGE_ User

He birde bu kavgalarin bazilarinin cikma sebebi bazi bayan oyuncular ona buna kuyruk salliyor tsde mesrebi genis olanlar ondanda boyle kavgalar cikiyor.

Allah insanlara akil fikir versin abazan cok , kasar cok :rolleyes:

17. zaman hep uzuyo ben kısa bı sürede yapışan hiç bişey göremedim su oyunda

18. Çözümü uzatıyorlarsa çekin restinizi bizde hiçbir şekilde para yatırmayalım,yani yetti artık arkadaşım ya !

19. ayranları yok içmeye tahtırevanla giderler bilmem ne bilmem ne :D adam olun desem demeyecem adamlık kelimesi artık almıs basını gidiyor insan olsunlar ne diyim :D

20. _DODGE_

_DODGE_ User

İnsanlar insanliklarindan vazgecip hayvan gibi yasadigi surece ne bu oyun duzelid nede bu dunya duzelir.

Hep bana sevdasi , hep ego , duygu , aclik tatmini.

Gercek hayattada olsa insanlar cigirindan cikti canim cicim diyenler iki gun sonra siddetli kavga ediyor birbirlerinden nefret etmeye basliyorlar.

Seref , onur haysiyet gibi seyler cok agir geliyor o yuzden insanlikdan cikiyorlar...

Ayni sempazeler gibi yasiyorlar bir gun bu dalda ertesi gun o dalda...

İnsanlae kafayi yedi arkadas sadece burada olsa iyiydi...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.