Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. G_s_G_s

G_s_G_s User

neye oynuyosak bız adalet hc br yerde yokkı

2. keskinniyo

keskinniyo User

Oyuna yeni başladığım zamanlar aklıma geldi 3-4 haritasına ilk defa atlamıştım o sıradada grubumda bir binbaşı vardı bir kaç sibelon kesmişti bana dün gibi hatırladığım soru sizin kalkanlarınız nasıl dayanıyor bu sibelonlara bana 1-2 vurduklarında canım bitiyor hemen olmuştu hey gidi günle :)

3. Merhaba sayın adminim. Benim şikayetim;bizim özel günlerde neden etkinlik olmuyor tr serverleri gibi ama yabancı ülkelerin oluyor örneğin cadılar bayramı gibi. Bu serverde müslümanından tutup yahudisine kadar insan var Yani onların özel günlerinde etkinlik oluyorsa bizimde olmalı. Bunu iletirseniz sevinirim.

4. evet türk ekiplerinin acizligi mi desem beceriksizligi mi desem artık 2 ay önce ramazan bayramında bir x2 dahi çıkarmadılar hiçbişey ama cadılar bayramında herşey çkıyor biride bunu açıklasın bahaneye gerk yok işte tr oyuncuları düşünen yok anca x3 çkartın uri çeksin millet !!!

5. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Kardeşim ben asla suçsuz birine üflemem. Tüm oyuncular kimin ne olduğunu az çok biliyor. Ben asla suçsuz birine, kasılan adama üflemem. Militan olarak bilinen 2-3 grup var. Ben sadece bunlara karşı tepkili davranıyorum. Kimseyle problemim yok ve zaten yeni oyuncuyum. Söz konusu militanlar ve terör örgütü olunca tepkimi belirtirim. Yaptığımı doğru bulmuyorum ama bu oyunda böyle kişilerin, klanların barınması bence yanlış. Bizim sunucumuz terörist kaynıyor gereği yapılsın. Eğer senin bağlantın yoksa onlarla o zaman pardon canım. Allah'a emanet olun. Konuyu taşıdıysam özür dilerim ama açıklama yapma isteği duydum.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Oyun yönetimine göre her birey birer oyuncudur.Irkı dili dini oyunu etkilemez.Sadece bunu kötü niyet olarak kullanırsa ,aleni şekilde chatte v.s kötü niyet ile paylaşırsa gerekli müdahele yapılır.
    Buradaki güncel ceza kurallarına uyan durumlarda sizde ekran görüntüsü alarak supporta bildirebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

SCaRFFaCe bunu beğendi.
  7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bu tür etkinlikleri merkez belirliyor mesajınızı raporlarımıza ekliyorum.

İyi forumlar...

8. adminim yapsınlar 100-200 tane harita.değişik npclerde eklensin. tek server yapın. belirli haritalar yine şirket haritası olsun belirli yerler pvp haritası. o kadar sunucu parası ödeyeceklerine bi tane güçlü bir sunucu kursunlar mis gibi.

Prophecy bunu beğendi.
  9. ._Batur_.

._Batur_. User

%25 indirim le geliştirmeleri %100 vurduğumuz zamanki ücreti söylermisiniz?

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Yanlış hatırlamıyorsam eğer 6,500 ile 7-500 civarı olması gerek.

İyi forumlar.

11. ._Batur_.

._Batur_. User

Teşekkürler, başka bilgisi olanlarda yazarsa sevinirim.

12. nerdeyse 3 hafta olacak, her akşam lagdan belli tr serverlarında oyun oynanamaz halde ve sürekli forumda bunu belirtiyoruz, adminlerin teknik ekiple iletişim kurmasını istiyoruz, bizler supporta ticket atıyoruz ama hep aynı şeyler. dün yine bi ticket attım ve bugün cevap geldi. cevap şu:
    "Mağduriyet ve sıkıntılarınızın farkındayız.Bu sorunları Merkez Teknik ekip çözebilir ve sizlerden bunun için belge isteniyor.Bu aksaklıklar için üzgünüz. Oyundaki donma sebeplerinin anlaşılabilmesi , sorun yaşayan oyuncuların sıkıntılarını çözmek ve incelemek için HAR dosyalarını göndermelerini ve bir kısa video çekmelerini istiyoruz."
    Bunlar ciddi mi şaka mı yapıyor anlamadım. sadece belli oyuncularda olan bir sorun değil ki hala HAr dosyası video istiyorlar. bu oyunun teknik ekibisin, yapman gereken ve bunun için para aldığın iş oyundaki sorunları çözmek, cidden 3 haftadır her akşam başlayan lag dan haberin yok mu? hiç mi girip bakmadın? o kadar insan yazıyor hiç mi umursamadın? ya umursamıyorlar ya de beceriksizler. HAR dosayı veya videoluk bir olay yok ortada. yorum sizin...

*-*mavi_gece*-* bunu beğendi.
  13. G_s_G_s

G_s_G_s User

yaw umurlarında degıl duzeltmek ısteyen gırer bakar oyun ıcındekı sorunlara onlarda bılıyor neyın ne oldugunu har dosyası gonderdıler okadar ne oldu bos ıs yatırım yapmayın oyuna bunlar akıllana kadar ıslerı guclerı klasık cumleler kurmak bosver okadar soleyen oldu ne oldu anca botlara hılelere ızın verırıler :D

14. G_s_G_s

G_s_G_s User

ındırım cek bıde oyundan gelen ındırımle 10 levele kadar ıyı hızlıca gelstırırsın 10 dan sonrası 1 saatlık ındırımde zor anca 1 2 tane gelıstıre bılıyorsun

._Batur_. bunu beğendi.
  15. yıldo69

yıldo69 User

Az önceki resetten sonra dağıtılmıs vurus ve darbe güçlendiriciler kayboldu 16 gün süresi bulunan. sadece dağıtılmış kalkan kaldı. Şimdi bunu bana kim izah edecek?

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şöyle izah edelim,her sunucu aynı anda sorunu yaşamıyor ve bu sorunları Merkez teknik ekibi çözebiliyor.Bu sebeple sizin bölgenizden yaşanan soruna dair bu belge isteniyor.Har dosyaları bu anlamda önemlidir.

Keyifli oyunlar dileriz.

17. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Geminizde meydana gelen herhangi envarter kaybı varsa supporta ticket atınız.

İyi forumlar.

18. tüm tr5de bu sorun mevcut

19. envanter deil güçlendirici diyoz genel bir sorun herkes supporta mı yazsın benimde güçlendiriciler gitmiş bıktık bu oyun sorunlarından

20. dynmk11

dynmk11 User

Forum.

siyahgemi90 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.