Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. orayı okudum fakat orda yeni bir sisteme geçti yazıyor eskiden kullanamıyorduk ama orda kullanılabilirliği hakkında açık bir şey yok ki :(

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  2. markaerd

markaerd User

geminde sorun var :D

3. Su oyuna bır care ya hangarı acıyoruz 1 satte acılmıo ayıp ya :S

4. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

Klavyede 1-2-3 bu tuşlara basınca hızlı menüyle saldırıya geçemiyorum ancak çift tıklamayla saldırıya giriyor halbuki tik atmışım hızlı menüyle başla diye nedeni nedir acaba ?

5. Darion26

Darion26 User

Ayar bölümünü tekrar kontrol et klavye tuşlarını sıfırlamış olabilir. Çok nadirde olsa siliyor. :)

((AlpCan)) bunu beğendi.
  6. CSOYLU

CSOYLU User

Dostlar bu dp düşmesi havoc ve herkul tasarımlarında da oluyor. Konfi değişince aynen arkadaşın dediği gibi dp düşüyor sonra tamir oluyor. Nedenini anlamış değilim.

7. Eğer low yapacaksanız çarlarınız güçsüse 4-5 kişi girip düz yapın yada 3 kişi ben en son 3 kişi düz low yapınca tam 10k uri aldık kişi başı

8. LOW kolaylaştı mı? En son girdiğimde (1 yıl önce) full elit adam gerekiyordu güçsüzlere göre bi yer değildi.

9. ''Global amerika 1 deki wru rütbe sorunu çözülsün artık 4 ay oldu'' dememin üzerinden bir ay daha geçti ve server bomboş kaldı artık çok teşekkür ederiz ilginize..​

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ağustos 2017
  10. Prophecy

Prophecy User

Modum?

11. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Mağlesef bu kadar ayrıntılı bilgiler bulunmamaktadır. Vuruş olarak 5-7 bin arası değişiyor yüksek dalgalarda ilk dalgaları kamikaze ile çok rahat bitirebilirsiniz. Ayrıca Roket atmaktadırlar. Fazla menzillerine girmemenizi tavsiye ediyorum yoksa toplu şekilde roket atmaktadırlar. Sizi zorlayacak tek şey budur. Kapıyı elit cephane olmadan yapmanız çok zordur.

İyi Forumlar.

12. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Arkadaşımız çok güzel açıklamış Oyunda sizde var olan gemi veya tasarım size çıkarsa yerine 10.000 uridium verilmektedir.

İyi Forumlar.

13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Kendinizi zamanlamayın sadece bekleyiniz. Eğer düzelme süresini bilseydik rahatlıkla söyleyebilirdik.

Konu ile ilgili gerekli cevaplar verilmiştir. Sorun için özür dileriz en kısa sürede çözüme kavuşması ümidi ile bekleyelim.

İyi Forumlar.

14. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

15. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Supporta yazdıysanız gelecek cevabı bekleyiniz lütfen.

İyi Forumlar.

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bu durumu daha önceden iletmiştik tekrardan iletiyorum.

İyi forumlar...

17. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Kullanabilirlikle ilgili birşey değişmedi. Halen aynı sadece yönlendirmeler değişti ve anladığım kadarı ile sms ücreti alınmayacak. Eskiden hem göndermeye hemde onaylamaya ücret alınırdı. pybyme sistemi değiştirince gönderme ücreti kalktı şimdide onaylama ücreti kalkmış gibi görünüyor.

Halen aynı işlemler yapılacak ama onaylama işlemi 2020 numarasına gönderilerek yapılacak tek fark budur.

İyi Forumlar.

18. HamHam

HamHam User

alpha kapısı 5 parça kaldı 100 enerji ile açılırmı ): uri ile
    ve bugün ödüller x 2

19. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Tamamen şans ne söylesek yalan olur :D

İyi Forumlar.

20. tabutçu99

tabutçu99 User

kesın açılır daha demın açtıgım kappada 100 parçadan 120 ye 80 bi urile açtım indirim +vıp var bide

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.