Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Simdi sadece trservindykrn savaş esnasinda kuraldışı ne olabir

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bir oyuncuyu çok fazla kesmeye ve o oyuncu tarafından kesilmemeye dikkat etmelisiniz.

İyi forumlar...

3. Çok teşekkür ediyorum sadece bunlarimi yapmym banlanmamak icn

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Dilerseniz üst mesajlarda size yönlendirmiş olduğum kuralları gözden geçirin. :)

İyi forumlar...

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

6. E peki bakarım şey siz bu server birleşimi gerceklestirileckmi ve yapılırsa rutbelrimz dusermi nasıl bir sistematik olur cevabinz için şimdide tesekkur ediyorum saygilar

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Serverların birleştirilmesi planlanılıyor nasıl ve ne zaman olacağını bilmiyoruz.

Şu an için size kesin bilgiler veremem, böyle bir güncelleme hayata geçerse hepimiz için olumlu olacağını düşünüyorum.

İyi forumlar...

8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Lütfen imzanızda ki resmi 500*200 olacak şekilde ayarlarmısınız.

İyi Forumlar.

9. Yane olumlu olacağı rütbelerin düşeceğini glsterirmi peki

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Yanlış anlaşılmalar olabilir :) Bununla ilgili fikir havuzuna konu açabilirsiniz açmadan önce bir bakın aynısı var mı diye. Konuyu takip edeceğim oylara ve yorumlara göre iletimde bulunalım.

İyi Forumlar.

11. rütbe konusu çok karışık olabilir

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Şöyle düşünelim; şuanki sisteme göre rütbe sayısı oyuncu sayısına bağlı olduğu için sunucular birleşeceği zaman üye sayısının çoğalması ile Tümgeneralden itibaren rütbe sayıları artabilir.

Mesela bir şirkette 1 Tümgeneral 2 Kurmay Albay ve 15 Albay varken 3 Tümgeneral 4 Kurmay Albay ve 15 Albay olabilir.

Bu sadece benim varsayımımdır kesin böyle olacağını idda etmiyorum.

Herkesin hoşuna gideceğini temenni ederim.

İyi forumlar...

13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rütbe konusu benim yorumumca ve anladığımca şu şekilde olacak. Oyuncu birleşmeden önce rütbesi ne ise birleşmeden sonra eski rütbesi. UBA kazananın başında bulunan yıldız gibi bulunacak. Tabi bu benim düşüncem.

İyi Forumlar.

14. Anladım çok tessekur ediyorum:)

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim efendim merak ettiğiniz bir şey olursa sormaktan çekinmeyin. :)

Dilediğiniz zaman konunuzun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar...

16. Prophecy

Prophecy User

Nccnjxxjjxjxxkkxjdjdjdjx Alemsin Mod ya. Alemsin. Oyundan forumdan elini çekti adam hala kural peşindesin. Ne kural meraklısısınız be. Bi sakin 500×200 olmayınca kimse ölmüyor merak etmeyin.

Duck▲ ve -_EFSANE_RİZELİ_- bunu beğendi.
  17. ne içtiysen bende aynısından istiyorum modum. hayatımda bi kere bile senin şuan yaşadığın kafayı yaşayamadım

18. Coronismo

Coronismo User

Kahkaha attım verilen cevap mükemmel :D

19. Etkinlik gelecek mi ve bu oil alma şansı daha başka türlü olacak mı, ve oyunda kod kısmı yapmışsın hiçbir şeye yaranmıyor bi siteden başka kod alma şansı yok çok saçma şeyler var oyun lf4 günü bo2 ve lf3 çok çıkıyor o zaman lf3 günü yapın böyle olacaksa oyunda sadece full olanlar için şeyler yapılıyor bu bi saçmalık full olabilersen yeni çıkan şeyi alabiliyor bunların hepsinin düzelttilmesini istiyorum sayın yetkililer gereğini yapın lütfen hiçbir kazançlı bir şey yok oyunda hediye olarak eskiden ayrıca kutu çıkardı bayram v.s şeylerde e postası dan takip edenler için kod verilmesi lazım mesela ayda 1 kez oyunda birşeyler kazandırın artık para almadan lütfen

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  20. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu durum yeni oyuncuların gelmesini açık bir şekilde engellemektedir. Bunu defalarca ben buraya geldiğimden beri belirttik. Oyunda denge yok yeni başlayan oyuncu sayısı az varsa bile para yatıranlar var. Bu durum oyunun çöküşüne sebep verecektir. Denge olmadığının farkına vardılar. Ama nasıl denge kurabiliriz düşüncesi başladı. Dengeleme konusunda yapılacak birçok seçenek var bunlardan birisi etkinlikleri yeni başlayan, gelişmekte olan oyunculara daha cazip yapmaktır. Mesela gelişen bir hesabın lf-4, uridium, kalkan vb. şeyler. Görevleri onlara uygun biçimde geliştirebilirler.

Aslında ilk adımı başlangıç görevleri ile yaptılar ama halen yetersiz oyunda eziliyorlar. Bu konu altında yapılabilecek makul seviyede tüm önerileri paylaşmalıyız. Gerekli şekilde bildirdiklerinize göre iletimde bulunulacaktır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.