Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Konu başlıklarında acil, acil yardım vb. ifadeler kullanmanız karışıklığa sebep oluyor.Lütfen daha dikkatli olunuz.

Cevap veren üyelerimize teşekkürler.

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlendi.

İyi Forumlar

2. Merhaba,

Rica ederiz, sağolun.

Konu oyuncu isteği üzerine kilitlendi.

İyi Forumlar

3. dediğin gibi crediyle almak imkansız 1 t biriktiremezsin çok zamanını alır al direk uriyle bak keyfine indirim gelse çok hoş olur bu arada cuma günü zeus günü var sandık almam gerekiyo

4. Benim FPS şuan 60 ile 62 arası değişiyor bunu dahada yükseltmek için ne yapmam gerekiyor?

5. 'sandık almam gerekiyo' hayır anahtar olcak o ;););)

6. benimde öyle ama en ufak şeyde 4-5 e kadar düşüyor.

7. Kara Liste ve Duvarların içinde görevlerinde dikkatimi çekti. 5-3 haritasında veya düşman haritada vengeance vurunca göreve işlemiyor. Sorun hakkında bilginiz var mı? Yoksa yeni bir sorun mu?

8. başka bir vega görevin varsa o göreve yazıyor olabilir

9. tahmin ediyorum hatayı da. ne yapalım düzeltirler bunu da :)

10. Düşman görevleri yeni hangar sistemi geldiğinden beri işlemiyor, aslında işliyor fakat şu şekilde, goliaht tasarımsız olursa yazıyor, vegada öyle fakat tasarımsız gemi bulmak neredeyse imkansız olduğu için işlemiyor, inşallah bikaç seneye düzelir:)

11. konu kitlenebilir

12. Oyun ana sayfasından;

Uridium > Abonelikler

açılan sayfada paketlerim kısmında her paketin yanında İptal et yazar. Ona tıkladığınızda o paket birdaha yenilenmez. Bitene kadar kullanırsınız.

13. Benimde fps 50-60 arasında dolanıyor ama nerde savaşa girsem 20-30lara kadar düşüyor. Çılgın cubikon'da ise hiç sormayın gemiyi zor hareket ettirebiliyorum. Bunun için 2D, ayarlar en düşükte olunca fps biraz daha yükseliyor.

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  14. iptal etme seçeneğinde sorun var orada mavi yazıyla olması lazım kayıtlı bilgilerimi ve devam eden aboneliklerimi sil diyin sonra tekrar aboneliklere bakarsanız aktif iptal edildiyi göreceksiniz..

15. coder545

coder545 User

evet cift kat odul gununde yap zetayi 2 havoc versin verirse , katlayici cekersen kutu topla , yoksa palaya git

16. Ekstra avantaj veren tasarım varken kimse normal goliatı kullanmaz. benim 500 lük görevlerim var ve haritalarda normal tasarım yok. buna karşılıki olarak tasarım görevleri getirilsin elitlerimi boşuna harcamak istemiyoru

17. ucan_keci

ucan_keci User

Çok teşekkür ederim uzun süredir merak ediyordum gerekli bilgileri aldım, konu kilitlenebilir.

18. kayıtlı bilgilerimi ve devam eden abonelikleri sil demişsin oraya nerden gircem bi türlü bulamadım

19. kesinlikle haklısın adam diyoki 120 bin uriye alfa beta gamma açıyorum çok rahat diyor adamın %30 indirimi var tamamda o bile yetmezki bende aldım %30 indirim 200 bine açtım alfa beta gammayı adam sıralamada tanıyorum, nasıl yaptığını soruncada basma taktiğini iyi bileceksin diyor, millet bişeyler biliyor, ama haksızlığın önüne geçilmiyor...

RAMMFİRE bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.