Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Destek ekibimizin yanıtını beklemelisiniz.

Bu konu hakkında bir duyuru yapılmıştı.

İyi forumlar...

2. şakacı modlar forumu coşturuyor :D

3. Bayılıyorum bu modlara ozellikle acemi olanlara :D

4. Yigit673

Yigit673 User

Arkadaşlar bilmem kaç levelda 10 bin adam kesme görevimi ne varmış sanırım bu normal görevlerde en yüksek ödül veren görev ama acaba ödülünü bilen var mı ? Yada en yüksek ödül veren görevi bilen var mı ?

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Dilerseniz burayı inceleyerek merak ettiğiniz görevi bulabilirsiniz.

İyi forumlar...

6. Bu konuya bakan mod yok mu ? bu ne başıboşluk arkadaş.

7. yeter artık çözün şunu. oyun donuyor 30-40 sn sonra geliyor. az önce chatte gitti.. kapıdan atladım 3 dk dır hala atlıyorum... yetti artık ya şu sorunları çözün ya da istifa edip gidin anlayın artık siz bu işi yapamıyorsunuz kapasiteniz yetmiyor bırak git erdemlice hala neyin kaprisi bu.

şuan çıkış da alamıyorum karantina desteği çekmiştim eridi gitti. yazıklar olsun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ağustos 2017
    _U_G_U_R_C_A_N_ bunu beğendi.
  8. Ugraşma dostum bırak kurtul yada girme ben sadece seprom gondermek için giriyorum ful artı fulll carım var vıp cekmıorum katlayıcı ındırım fılan cekmıyorum 1.5 m uri var kullanmıyorum duruyor oynamıyorum . Girince sinir krızi geçiriyorum çünki bukadar hatalı bi oyun olamaz düzelir umuduyla beklıorum duzelınc devam ederım şimdilik . ZULA oynuyorum türk yapı sıtres atmalık oyun :D hilede yok yeni bir oyun bi kaç hata oluyor ama anında düzeltiyorlar

marmarisboy bunu beğendi.
  9. en iyisini yapıyorsun. bende sanki bişey varmış gibi döndüm yine bu lanet oyuna başladım. başladığım güne lanet olsun nerden gördüm nereden duyduysam

10. coder545

coder545 User

oyunun bu haliyle destek alinir mi hic. ayriyetten tsli guvenilir 6 7 kisi bulmadan alma guvenilir adamlar yoksa cektigin bosa gider, ayni serverdayiz ben karantina donerken adamlara destek cektirip kapinin icindeyken gruptan attilar cok dikkat etmek lazim

11. cpu kasıyordum ama o destek de paralı..

supporta video da attım cevap vermeye bile tenezzül etmediler daha

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ağustos 2017
  12. Prophecy

Prophecy User

Support support support -_-

13. Herkese merhabalar;

Öncellikle gerek discord gerek TR3 global chatinde verdiğim ve forumda verdiğim rahatsızlıklardan dolayı herkesten özür diliyorum sadede gelelim;

Uzun zamandır hesabımın kapatılmasını düşünüyordum çünkü daha farklı projeler ve yapmak istediğim bir çok şey var aklımda fakat bu oyun bana engel oluyor ben günümü bu oyunla x2 günlerinde kapı yaparak çürütmek istemiyorum oyunda ya arkadaş ben sabahtan akşama kadar bu oyunu oynayarak çok vaktimi kaybettim gelecek için planlarım var ve geriye dönmek istemiyorum buraya.

TR3 chatinde , Discordda ve forumda ki verdiğim tavırlar ve rahatsızlıklar sırf hesabımın kapatılması için ama yetkililer bana chat ve forum kapatma cezası vermekteler.

Küfür ediyorum hileci ve bugculara ama sırf oyun hesabımın kapatılması için başka bir sebebi yok.

Supporta mesaj attım hesabımın kapatılmasını istiyorum diye adamlar onaylıyor musunuz dediler bende onaylıyorum dedim ticket kapatılıyor ve hesabım kapatılmıyor.

Arkadaşlar ben ciddiyim geriye dönmek istemiyorum foruma ve oyunla ilişiğimi kesmek istiyorum ama maalesef ki hala hesabım kapatılmıyor ?

Ne yapayım sınırsız kapanması için ? Ben oyununuzu oynamak istemiyorum daha ?

Kuzeylede TR3 chatinde tartıştım normalde benim kötü bir niyetim yok hesabımı kapatmalarını istiyorum.

Bundan yaklaşık 2-3 hafta önce Artemise yazdım gemimi kapatın diye umursamadı , forumda sohbet kısmından yazdım yine gerek kuzeye gerek Artemise kimse iplemedi dün supporta mesaj attım boş anket attılar tekrar attım aynı şekilde onaylıyor musunuz diye soru sordular onaylıyorum dedim kapatmadılar kitlediler ticket'ı.

Kuzey bana TR3 chatinden diyor ki oyunu bırakmak istersen gemini böyle bırakabilirsin ya istemez anlıyor musunuz istemiyorum gemiyi kapatmak istiyorum ama siz kapamıyorsunuz !

Ben bunun hayalini tam 1.5 senedir kuruyorum uzun süredir düşünüyordum bu yazın başında ki amacım bile buydu başka bir şey değil hesabımın kapatılmasını istedim çok mu şey istedim ?

Bazılarınız çıkıp diyebilir girme oyuna diye kardeş olmuyor sigara gibi bu oyunda ben buradan ilişiğimi kesmeye çalışıyorum yok yani girmek istemiyorum oyuna millet benden hesabı istiyor vermiyor satmak istemiyorum direk silinsin gitsin uğraşmak istemiyorum.

Oyununuzda ki saçma sapan durumlardan bıktım usandım artık şimdi kuzey diyebilir ki kendini üstün görüyorsun diğer oyunculardan yok öyle bir şey bu zamana kadar kendime bir şey isteseydim sürekli supporta indirim verin indirim verin diye dilenirdim forumda ayrıcalık isterdim ama hiç bir zaman istemedim hakaret ettiğim zaman bile bir mod gelip "sizin hakaretlerinize göz mü yumsaydık" gibisinden konuşuyor bende diyorum ki her seferinde "hakaret etmemden dolayı bannlamanıza bir şey demiyorum sadece saçmalıklarınıza kızıyorum" diyorum ama kimse laftan anlamıyor.

Kapayın gitsin artık herkes rahatlasın kimseyi germek gibi bir niyetim yoktu ama artık bu raddeye kadar getiriyorsunuz insanı size defalarca özelden yazdım gemiyi silin kapatın istemiyorum diye yok dinlemediniz...

Benden kapatmak için kimlik bilgisi istiyorsunuz yahu ben bu oyun hesabı açarken kimlik bilgisi veriyor muyum ? Ben bu foruma girerken kimlik bilgisi veriyor muyum ?

Niye kapatmıyorsunuz hesabımı arkadaşım niye niye ?

İlla kendimi bot kullanırken hile bug yaparken mi videoya alıp kendimimi şikkayet edeyim yaptırmadığınız şey kalmadı bana bir denemediğim onlar kaldı...

Vallahi pes arkadaş ya baştan sona okuyan herkese teşekkür ederim.

14. CeLLaT41

CeLLaT41 User

Bigpoint.com üzerinden gemine giriş yapabiliyorsa orda hesabı sil seçeneği var ordan silebilirsin. Bir dene istersen.

15. Yok darkorbit portalı üzerinden giriyorum oyuna.

16. @Artemis.

Abla burada iyi hoş demişsin de beni dinlemiyorsunuz ki 1 aydır diyorum size :)

Velveleye vermeyin diyorsunda ne yapayım abla supporta diyorum kapatmıyor XD

17. coder545

coder545 User

Hesap Çalma TeşebbüsüSınırsız kapatma*

oyun kurallarinda boyle yaziyor eger yonetim kendi kurallarini uyguluyorsa bunu dene

18. Yetkililer gelip cevaplasın onları bekleyeceğim adam akıllı şu işi halletmek istiyorum.

Bir şey yapmazlarsa onu denerim :D

En sonunda bug yaparken videoya alacam kendimi öyle kapattırmaya uğraşacağım :D

10 senelik maceramı noktalamak istiyorum çok mu şey istiyorum hocam :D

Güçlendirici cephane her şey var gemide bana gitme gemine şu kadar şey verecez deselerde geriye dönmem yani (lafın gelişi gelmeyeceğini biliyorum)

19. coder545

coder545 User

gemi kapanmazsa birakamazsin ben de 2012`lerde guya 6 ay girmeyip gemiyi sildirecektim ozaman her sey satilabiliyordu ama ellerimle satmaya kiyamadim. sonra bir baktim 2017 olmus hala oynuyorum

20. bak böyle işte bizim anlaşamadıgımız konu bu kardeşim ben o kadar yazarken sıkıntı çekmedim sen bana bunu kopyala yapıştır yaparken çok mu yoruldun ?? kardeşim ben bu oyunu hepinizden öncedir oynuyorum benim hesabımın üyelik başlangıcı 28.11.2008 ben bu tarihten beridir darkorbit oynuyorum tamam mı sayın adminlerim moderatörsünüz ama oyundan haberiniz yok biz biliyoruz oyunda neler dönüyor sizde biliyorsunuz aslında sizde bir oyuncusunuz sizde arada belki çete geliyorsunuzdur illa ki görüyorsunuzdur bize bişi diyin arkadas mesajın ana fikrine bakıp ha tamam buna bu linki atacam değil hepiniz aynı ts yi kullanıyorsunuz bak bakalım bu adamın derdi ney... bu kadar küfür etmiş amaan boşla gitsin küfür ediyorsa demek ki hak etmiştir diyordur böyle bir sistem yok olmadı da ben size adam 3 gundur küfür ediyor binkere reportladık bu adam ceza almıyorsa ben buna ne derim bu adminlerin adamı eminimki de sizin adamınız siz bu düzeni böyle devam ettirdikce forumda olsun oyunda olsun facebook sayfanızda olsun herkes size hakaret etmekten suçlamaktan sizi dışlamaktan geri kalmaycaklardır bunuda böyle bilin şu genel konuları açıyorum 1 tane olsun iyi bir konu görmek istiyorum ...neden??? oyunu batırdınız kim batırdı siz adminler bak supporta bot kullananlarıın mesajını çektim 3 gun oldu halen dönüş yok neden çünkü kendi adamınız veya o bottaki sizin gemileriniz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.