Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arsemia

Arsemia User

Yok yalan konuşuyorsun sana denilenleri yapmamışsın sana bilgisini de vermişlerdir şunu yapmadan hesabını kapatamayız diye sportun böyle bi lüksü yok zaten kurallar açık ve net gerekli görülenleri yapacaksın hesabın kapanacak.Sen hesabını kapanmasını istemiyor görevlileri boş yere meşgul ediyorsun.

Miscozra[Türk] ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  2. Ulan elimde yazisma kaydi var :D yalanci diyorsun ahahahah XD ya kardes ne garezin var bana anlamiyorum birakacaz iste gidiyoruz hala kudurmus gibi konuya gelip iftira atiyorsun cik git buradan adama bak.

Ne cekiyorsan bana ondan soyle yazisma kaydina mi inanayim sana mi inanayim.

3. Arsemia

Arsemia User

Arkadaşım sport kurallar dışını çıkmaz tekrarlıyorum böyle bir lüksü yok kurallara uymayan hesabını kapanmasını istemeyen sensin gerekli görülenleri yaptığın taktirde hesabın kapanır. 1 ay oldu burdayım yalan konuşmakta sınır tanımıyorsun amacını da çözemiyorum git sen şimdi sporta yaz onların istediklerini yap hesabını kapatsınlar sonra da defol git.

4. coder545

coder545 User

geminin duz dpsine veriyor duzen ve destekle carpilmiyor ondan hesapladigindan az olmustur

JUPlTER ve **_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  5. Kamu spotu; Dark Orbit pişmanlıktır.

GREED bunu beğendi.
  6. Master0735

Master0735 User

hiçbir şey anlamadım yukarıda payment adlarını yazdım gerçek zamanlı dediniz oyundaki açıklamasıyla yazdım normal destek gibi dediniz bir karar verebilir misiniz?

7. Bak burada yalan konuştuğumu iddia ederek beni zan altında bırakıyorsun şu an yaptığın şey düpedüz ifitira atmaktır ve dediklerimi sürekli çarpıtırıyorsun ben yalan felan konuşmuyorum neyse onu konuşuyorum.

Senin amacın belli moderetör adayı olmak bu yüzden sürekli çamur atayım izi kalsın derdindesin.

Sana mailleri atıyorum al bak;

Ben başından beri diyorum ki benden kimlik istediler ama ben red ettim diyorum vermeyeceğimi defalarca belirttim diyorum buna karşılık admin peki hesabınızın kapatılmasını onaylıyor musunuz diye soruyor bende onaylıyorum ama sen buna inanmak istemiyorsun ve bana yalancı diyorsun dediklerimi çarpıtıyorsun ve çarpıtmaya devam edeceğinden de eminim.

Ben kimlik gibi bir bilgiyi hele bu ifşalardan sonra neden vereyim ? Bana admin örnek yazın üstüne bişi olmaz diyor nasıl olmaz arkadaşım ? İleride bir gün benim adıma açılmış bir ton suç veya dava olursa ne halt yiyeceğim bunu nasıl ispatlayabilirim ? Bunun garantisi yok ve bu yüzden bu takıma kişisel bilgi vermeyi resmen red etmekteyim.

Bu tip giş anlaşmasınıda red ediyorum.

Bu takıma bir ton ipsiz sapsız dolmuş yönetimin haberi yok bir güzelde işi çeviriyorlar ve ben bunları defalarca senelerce SÖYLEDİM DİYE ŞİZOFREN YALANCI PİSLİK OLDUM ŞU FORUMDA !

Şu videolardan sonra haklılığımı herkes gördü neyse artık bir şey demiyorum al şu maillere bak ve sus artık saçma sapan konuşma !

Şimdi kapat o çeneni !

Darion26 bunu beğendi.
  8. Arsemia

Arsemia User

Hala adminlik muhabbeti harbiden sıktı artık. Adam orda 4 tane maddeyle hesabının kapanması için senden bilgi istiyor ve sen vermiyorsun sonra hesabımı kapatmıyorlar diyorsun kural dışına çıkan istenileni yapmıyan sensin sport değil. Yaşın tutuyorsa eğer e-devlet üzerinde kimlik belgeni kopyasını alabilirsin üzerinde örnektir yazar ve hiç bir resmi işlemde o belge kullanılamaz.Hesabını kapatmak istemiyor bahane üretiyorsun bu şekilde bir yere varamazsın.

9. Bak hala konuşuyor kardeşim konuşma konuştukça batıyorsun anlıyor musun !

Hala lafı dolandırıyorsun !

Admin orada kabul etmiş kimlik olmadan kapatmayı kabul etmiş !

Sen hala laf kalabalığı yapıyorsun !

Çarpıtma lafı !

Ben vermeyeceğimi belirttim örnek yazılsa ne olacak orada ki kimlik bilgileri her şekilde kullanılabilir 10 sene öncesinde yaşamıyoruz ! Biraz gelişin artık !

10. Arsemia

Arsemia User

Arkadaşım orada 4 tane bilgi istemiş senden onları eksik vermişsin hesabını kapanması için o kurallara uyman gerek eğer araştırsan e-devlet üzerinden aldığın kimlik belgesinin resmi işlemlerde kullanılmayacağını görürsün bahane üretiyorsun onu da yapmıyorsan hesabına girmezsin olur biter. Herneyse konu senle sportun arasın da dünden beridir anlatıyoruz anlamamakta ısrar ediyorsun.

11. oyuna girip girmemek senin tercihin. anlayamıyorum neden hesabını kapattırmak istediğini. hesap orda dursun, girersen girersin, girmezsen girmezsin bu kadar basit. hadi diyelim hesabın kapandı. oyunun bağımlısıyım girmeden duramıyorum diyeceksin. ee o zaman yeni hesap açacaksın gelişmek için yine para yatırcaksın çünkü bağımlıyım hesabım kapansın diyorsun.. ilginç. anladığım kadarıyla asosyal, evden çıkmayan, arkadaşı olmayan birisin ve tek vakit geçirdiğin yer burası, forum. ayrıca ilgi açı olduğunuda düşünüyorum, normal bir insan böyle davranmaz..

Arsemia ve Miscozra[Türk] bunu beğendi.

12. Asıl anlamak istemeyen sensin arkadaşım anlıyor musun ?

Bak bu devir teknoloji deviri ben neler gördüm neler "ÖRNEKTİR" yazısı geride kaldı photoshop bilen adam çok rahat o yazıyı kaldırır ve orjinal gibi gösterir sonrada ceremesini ben çekerim.

Özel bilgileri vermeden sondan 2. mesajda admin kapatmayı kabul etmiş.

Kimlik felan veremem. Kimse kusura bakmasın.

13. Almanyayla görüş o zaman

Miscozra[Türk] bunu beğendi.

14. Kardeş ben bu gemiyi 5 senede zor bu hale getirdim yeni hesap açacak kadar vaktimde yok o devir eskide kaldı artık bu oyuna para vermek vakit geçirmek istemiyorum bu kadar basit ben gemimi neyim var neyim yok bu sitede kalsın istemiyorum !

Artık gitmek istiyorum ve giderken de hiç bir şeyin arkada kalmasını istemiyorum gemiyi bu yüzden sildirmek istiyorum.

15. Tamam, diyelim a oyuncusu benim düşmanım. ben ne yaptım ettim bunun gemisine girdim. mailine de 1 şekilde ulaştım ve hesabı kapattırmak istediğimi yazdım. supporta bana dönüş yaptı ve belge istedi. bu belgeleri tamamlamalıyım ki, hesap kapansın ama ben bunu göze alamam çünkü düşmanımın gemisine girdim.. bu da farklı bir bakış açısı. seni suçlamıyorum demek istediğim support ne olur ne olmaz mantığıyla çeşitli şeyler istiyor ki ilerde sorun çıkmasın.. olay bu kadar basit lakin çok uzatıyorsun

Arsemia ve Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  16. Forumun en üst bölümünde "Oyun kuralları" var oradan seç beğen.

Cillos™ bunu beğendi.

17. Kardeşim bu gemi bende zaten bu gemiyi kimseye vermedim bu geminin bütün hak ve sahipliği bende bu güne kadar kimseye geminin şifresini felan vermedim %100 hak sahibi benim anlıyor musun ?

Kart hareketlerimden bu kolayca tespit edilebilir.

Benim düşmanlarım gemiyi bırakıp benim gerçek yaşantımı yok edebilecek kadar tehlikeli insanlar 1 değil tam bir sürü var bu elemanlardan ben ne yapayım şimdi ? Takımda da bunların yardakçıları var ve yüksek rütbelilerin bunlardan haberi yok kimlik bilgilerim TS'lerde yayınlansa ne halt yiyeceğim ben söyler misin ? Evime dönerken bu şerefsizler evime molotof atarken ne yapacağım ben ?

Sırf bu şerefsizler yüzünden insan katil olur !

18. Yetkili birisinden cevap bekliyorum Artemis abla veya Kuzey ikisinden biri Pars'da olur Sethde olur yeter ki yüksek rütbeli birisi gelsin baksın.

Onlar bakmazsa illegal yollara başvurup gemimin videosunu fotosunu alıp kapattıracağım yani kendi kendimi ifşalayacağım.

Sırf şu oyunda ki vatan sever görünümlü Teröristler ve vatan hainlerinden kurtulmaya uğraşıyorum onların ta... gerisini anladınız işte.

19. Ergen misin kardeşim sen , kendine hakim olamıyor musun illa başakarının seni yönlendirmesi mi gerekiyor birşeylerden vazgecebilmek için?
    Bu nasıl s açma boş bir konu anlayamadım doğrusu . Oyunu oynamak istemiyorsan girmezsin bu kadar basit . Kendini kontrol edemeyen birey çok sacma cok garip ve de acınası Allah yardımcın olsun.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.

20. Bak kardeşim sürekli bahane üretiyordum ama artık üretmeyeceğim.

Aslına bakarsan bunun ergenlikle felan alakası yok kendimi gayet kontrol edebiliyorum fakat sorun şu ki zamanında TR3 de bir klana girdim girmez olaydım TS'de saçma sapan muhabbetler vardı bu elemanlar eski gal , Ata ve bir kaç tanede mrşl üyesiydi keşke aralarına düşmez olaydım adamların bazıları PKK'lı çıktı sürekli ts'de kürdistan gibi laflar felan ediyorlardı klan içinde çatışmalar çıkmaya başladı bende uzaklaşmaya çalıştım bir gün beni ts ye çağırdılar tehditler ve hakaretler yedim adamlar o günden beri peşimde o yüzden uzaklaşmaya çalışıyorum.

Oyundan bir arkadaşımda ne hikmetse bunların yanında durmuş sonra oda olayı kavramış görmüş uzaklaşmaya çalışmış onu savundum diye bana iyice ayar oldular zaten bana gıcıktılar iyice ayar oldular.

İşte bütün mesele bu aslında gemimi kapatma sebebim bu.

Bahane üretiyorum ama artık bu yüzden gitmek istiyorum oyun ağazına kadar terorist ve vatan haini dolmuş.

Arkadaşlarımı bu ateş çemberinden uzak tutmaya uğraşıyorum.

Dışarıdan ergen demek kolay ama olayın aslı hiç alakası bile yok.

Kimlik bilgilerim bu şerefsizlerin eline geçerse benim ipim çekilir bu ülke bir vatan sever genç kaybeder.

Şimdi anlıyor musun bu derdimi ?

Klan dağıldı şimdi fakat adamlar benim peşimde Allahtan telefonumu vs hiç bir şeyimi vermemişim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.