Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Ekran görüntüsü aldınız mı ?

İyi forumlar...

2. Yok almadım ama bildigin savasıyorlardı bırı patladı sonra diğerini ben kestım normal talon gıbı uri verdi çoplerını çektim ikisinin de coplerı aynıydı

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

İlginç bir durumla karşılaşmışsınız.

Bir daha böyle bir durumla karşılaştığınızda ekran görüntüsü almayı unutmayın.

İyi forumlar...

4. Bakınız: İçeri girdiğimde birbirlerini kesiyorlardı.

Kötü bir şakayı anımsattı :)

5. are you serious? Aynı oyundan mı bahsediyoruz acaba?

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Support ile iletişime geçmelisiniz bu tür durumlara support müdahale edebilir.

İyi forumlar...

7. :D

Lütfen raporlarınıza ekleyiniz. Oyunun slotları bile birbirlerine girmişler

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Söylediğiniz durumu raporlarımıza ekleyip ilettik gerekli inceleme yapılacaktır.

İyi forumlar.

9. rose

rose User

tartarus maksimum hızı 644 oluyor yüzde 5 hız veren diroit düzeniyle yani 700 görmesi gibi birşey mümkün değil
    Ayrıca bence gemin sağlamsa zaten kaçmasına imkan vermeden kesiyorsun hızlı giderse kalkanı az oluyor veya olmuyor tartarusta
    Ben oyunu mahvettiğini düşünmüyorum bence oyunun en iyi gemisi şuan için şu 16 lazerli 16 jeneratörlü olan gemiler tartarus alınca tek atmak gibi birşey yok

ZamanınEfendisi[TR] ve Master0735 bunu beğendi.
  10. rose

rose User

dikkat ettimde artık insanlar birşeyin yasağı olmayınca küfür argo söz etmiyor
    Özellikle türk serverında birşey yasak değilse genelde kurallara uyuluyor
    gm lerin gitmesi iyi oldu bence

11. ne support ilgileniyor ne forum 1 hafta olmus konuya cevap veren yok konuyu guncel tutmasam kaybolacak mesajı düzeltmeyi biliyorlar cevap vermeye tenezzülleri yok kapatın konuyu sizden gelecek hayır Allahtan gelsin ne haliniz varsa görün...

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Supporttan 1 hafta cevap gelmeyen ticket numaranızı ve "KUZEY VE ARTEMİS ADMİNİN DİKKATİNE!" başlığı ekleyerek tekrardan supporta yazın.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

13. tr6 ya gece 12 den sonra gel bi görelim uyuyolarmı kurallara

14. giremiyom baglantı hatası verıyor

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Sunucuya reset geliyor olabilir 5 dakika sonra tekrar bağlanmayı deneyin.

İyi forumlar.

16. reset ne için ?

17. telefon ödemelerinide alabiliyormuyuz peki ?

18. lllecelll

lllecelll User

ah şu wızz roketleri :)

19. lllecelll

lllecelll User

yeni değil ki bu çoktandır var.

20. ben bu botu kullananan bir kişiyi videoladım, hangi sitelerden satıldığını, botun adını ve sistemini uzun emekler vererek yaptığım çalışmayı supporta bildirdim lakin aldığım cevap botlarla biz ilgilenmiyoruz oldu. yani demek istiyorlar ki bot kullanmak serbest özellikle bu botu kullanım serbest. sizde alın kullanın bari. bu botu kanımcada admin kontrolünde satıyorlar her ne kadar kendileri kabul etmesede. bu haksız kazanç olayı hakkında son derece vurdumduymaz tavırdan dolayıda oyuna yaklaşık 4 ay önce veda ettim. ara ara girip bakıyorum bunlara yaptırım oldu mu diye de mübarek zevkle izlemeye devam ediyor saygıdeğer(!) adminlerimiz

Cillos™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.