Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SAYIN ADMİNLER BENİM FLAX (DROİT) PATLADI ONLARI RİCA ETSEM 1 KERELİĞİNE MAHSUS VERİRMİSİNİZ ? TEŞEKKÜLLER.

2. sayın adminim onu bliomda şmdi korsan etk varya bugün sabahlcaktmda dedim böle belki etkli olur

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bu konuyla ilgilenecek tek departman destek birimimizdir. Ayrıca;

8.
    Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz
    Merhaba,

Maalesef hiçbir işe yaramamaktadır.Sırasıyla bakılıyor biletlere.Anlayış göstermenizi bekliyoruz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

4. Ben o kdr kutu açtım hiç lf4 gelmedi ne yapmalıyım

5. O kdr gelişmiş bi gemi değil benimki kampa yada hadis yapabileceğini sanmıyorum belki alfa filan yapar ki onun da hangi npc leri yollayacağını bilmediğim için belki onu dahi yapamaz

6. Lf 3 ler full kalkan hız elit filan bende var pet te var ama modülü filan yok. Lf 4 için uğraşıyorum şu an gemi ise goli bastian ama bu hafta spectrum alacağım

7. Tr1 de haritalar bomboş bazen tüm şirketlerin x2-3-4 geziyorum bırakın leonow bigboy û filan ne goli ne tasarımlarına ne de vengaece e rastlıyorum. Tek oynayınca da oyun biraz sıkıcı oluyor. Yeni oyuncular artık gelmiyor. Böyle giderse serverlar çökecek tr 1 ile başka bir tr serverını birleştirebilirsiniz ve ya yeni oyuncu bulmanız gerekiyor çünkü maplar BOMBOŞ

8. summer1905

summer1905 User

Artık oyuna yeni oyuncu başlamıyor bundan dolayı düşük haritalar bomboş haklısın.Tr1 i bilmem ama ben Tr3 deyim biz de de düşük haritalar boş çünkü oyuna yeni başlayan yok. yeni hartialar braz dolu ama etkinlik dolayısıyla herkes korsanlarda ondan yeni haritalarda bile adam sayısı azaldı. Server birleşmesine gelince bence olmaz ama adminler 2 senedir birleşecek diyor bakalım nolacak ama haklısın oyunda adam kalmadı.

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sunucuların birleştirilmesi son birkaç aydır merkez ekip tarafından sesli şekilde dillendirilmeye başlandı. Diğer konular ise biraz daha reklam/PR ekibinin işi ancak serzenişleriniz raporlara eklenecektir.

İyi forumlar.

10. Diminisher alacaktım vaz geçtim spectrum alacağım ama spectrum um özelliğini tam bilmiyorum yazıp ayrıntılı bir şekilde anlatırmısız
    Gemim:
    1lf4 gerisi ful lf3
    Kalkan hız elit
    Pet 2 lvl modülü yok
    8 iris

Lütfen Spectrum ile vereceğim hasarı, özelliği ile vereceğim hasarı yazmanız önem ve rica olur.

Şimdiden teşekkürler

11. summer1905

summer1905 User

Valla benim petin de IQ su ayakkabı numarasından küçük nabacaz bilmiyom

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  12. coder545

coder545 User

spect pasif %10 kalkan bonusu verir . yetenegi 30 saniye surer, yetenek acikken sen %50 sana vuranlar %20 hasar verir. senle esit gucte adamla savasiyorsan yeteneksiz ikiniz de 10k vururken yetenekli sen 5 o 2k vurur.

13. Tr-1 de en kalabalık şirket EİC bu yüzden en aktifler bu şirkette ve çoğu üst haritada kasılıyor. (Cubikon olduğu için)

14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Gemiler Ve Gemi Tasarımları Hakkında Geniş Bilgi S.S.S

Burayı inceleyiniz.

Bakalım Arkdaşların önerisi ne olacak.

iyi forumlar.

15. Teşekkürler ama bu soruna bir çözüm getirilmeli çünkü orta güçteki oyuncuların keseceği veya kastırabileceği oyuncu kalmadı. Şimdikiler bir vuruyor 270.000 hasar... Bu hasarla beni 2-3 belkide 5 salvoda kesiyorlar... Benim hasarım 5000... Ben bu adamı nasıl keseyim o kdr görev var hiçbirini bu sayede yapamıyorum

Kusura bakmayın üst üste mesaj atıyorum ama bende eicim ama adam kesme görevlerinde hiç bi şe yapılmıyor

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Tahmin edersiniz ki, bu oyuncular da zamanında 5000 vuruyordu :) Oyunun bir savaş oyunu olduğunu düşünürsek, şimdilik biraz zorlanacağınız zamanlar var önünüzde ancak birkaç ay içinde düzelecektir durum.Kutu veya paladium toplama gibi diğer gelir kaynaklarına yönelebilirsiniz.

İyi forumlar.

17. Benimde böyle bir genel bilgim var ama ayrıntı istiyorum.

Gene de cevabınız için teşekkürler

18. Klan lideri tanıdığım ondan kısa zamanda böyle geliştim ama onlar zamanında kasılabileceği veya yardım alabilecekleri oyuncular vardı şu an öyle bir durum yok bence varsa da ben rastlamadım hiç.

Göçebe moderatörüm siz hangi serverda oynuyorsunuz

19. summer1905

summer1905 User

Valla şu an bu oyuna yeni başlamak avantaj mı dezavantaj mı tartışılır ancak bizim zamanımızda takvim birleştir yoktu lf3 almak bile sıkıntıydı şimdi etkinlik görevleri 5 tane lf3 veriyor gidiyosun 10 tane sandık açıyosun 2 lf3 birleştiriyorsun ben bundan 2 sene önce lf3 lermi felan 1 ayda fulledim şimdi başlasam hiç kimse yardım etmeden tahmini 4 günde fullerim bide takvimde lf3 parçası veriyor eskiden irisler 120 milyona giderdi şimdi birleştirden çat çat yap sıkıntı yok

20. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Normal şartlarda beyazla 24 bin civarı vurur ama argesiz ve diroit tasarımsız.

Geminizin tam özelliklerini bilseydim daha iyi bir sonuç yazardım size.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.