Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yavaşladın olmuyor bu, kamçı geliyor bak :D devam devam..

2. Yigit673

Yigit673 User

Lütfen ama yat artık pelinsu. Seni düşünüyorum :(

3. seri ol, biliyorum bu saatlere yazdan kalma alışıksın ama okulun başladı artık gececiliği bırakman lazım. son gecende bari benim işime yara daha hızlı post at köle :D

4. Yigit673

Yigit673 User

Benden hızlısın vallahi pelinsu. Muhtemelen sağ elin güçlendiği içindir hani malum ergenlik dönemleri falan :( Ilık sütü unutma.

5. seri ol seri. seri olursan ergenliğin boyunca sana yardımcı olacam bak valla söz :D her efendi kölesine vermez böyle sözler seri ol seri

6. Yigit673

Yigit673 User

Soytarıyı adam etmeye çalışıyorum aslında lütfen seni düşünüyorum ılık sütünü içmelisin artık pelinsu :(

7. daha hızlı

8. Yigit673

Yigit673 User

Sütü unutma

9. daha hızlı

10. Yigit673

Yigit673 User

Sütü unutma

11. afferim köle gözüme girdin. daha hızlı

12. Yigit673

Yigit673 User

Sütü unutma bpy :(

13. sen ne tatlı bi kölesin yanaklarını mıncırasım var. daha daha hızlı

14. Yigit673

Yigit673 User

Süt lütfen unutma ama :(

15. ben hayatımda bu kadar sadık bir köle görmedim :D helal olsun valla durmak yok devam.

16. Yigit673

Yigit673 User

Sütünü unutma vakit daralıyor erken kalkıcaksın bpy :(

17. ((AlpCan))

((AlpCan)) User

Muhteşem sistemi ve tüm hile hurdalara karşı 7/24 müdahelede olan darkorbit oyunun yeni özelliği gelmiş sanıyorum, malum bazı petler sahibine çok sadık istediğin haritaya koy git tarlaya salınmış at gibi dolaşıyor, başkası vurmaya kalkarsa otomatik olarak kendini saklayıp patlattırmıyorda, oyunu kapasan gitsende yemi suyu yerindeyse malum devam ediyor dolaşmaya.

Arkadaşlar bu muhteşem peti nerden alıyoruz ? ben dükkanda göremedim de.

18. 3 yıldızlı pekiyi çaktım karnene :D durmak yok yola devam

19. Yigit673

Yigit673 User

Sütünü unutma ama bpy lütfen :(

20. çocuk uyudu diyordum geldin :D şu konu varya psikoloji derslerinde başlıbaşına ayrı bi yapıt olarak okutulur :D neyse seni uyandırmak istemem çalış köle çalış :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.