Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yigit673

Yigit673 User

Lütfen boş cümlelerle beynini yorma sütünü iç artık nolur ya pelinsucum :/

2. ehe saat geç oldu sanırsam beynin algılamıyor artık yazıları :D neyse önemli olan tek komut, "çalış köle".

3. Yigit673

Yigit673 User

Komut demişken senin beyninin kodunu yazabilirim :) Benim okuduğum bölüm bu zaten. Sende başarabilirsin ama liseyi bitirmen lazım ve çok çalışman lazım şu an çalıştığın gibi bpy :) Sütünü içmeyi unutma bu arada.

4. hasvfasfjafashf bizim bölüm hocaları görse kafalarına sıkar yeminle sen nasıl yazılımcısın lan :D aramızda böyle ergenlerde mi varmış püh püh bölüm bitmiş ben bırakıyorum bölümü

5. Yigit673

Yigit673 User

Bölümü bırakmadan önce liseyi bitirmen lazım bölüm öyle bırakılınıyor ahahha :) Bu arada beyninin kodunu diyorum sen nasıl yazılımcısın diyorsun valla annene babana maşallah çok acaip bir nesil yetişiyor. :)

6. beyninin kodu ne lan :D yapay zeka dersinden kaldın mı naptın. algoritmayı geçtim o tamam da bir yapay zeka nasıl duygu sahibi olabilsin, hayalgücünü kullansın? püh püh yazık bunlara hangi ünidesin söyle de gidenlere önermiyim kötüleyeyim.

7. Yigit673

Yigit673 User

Vallahi oradaki mizahı bile anlayamamışsın sana diyecek laf çok yok algıda seçicilik işte problemin var. :( Bir okuma-yazma-anlama kursuna falan mı gitsen ne yapsan :( Sütünü içmeyi unutma bu arada.

8. yoksa yeni mi başladın size çaydanlığı al su kaynat çay yap bardağa dök felan diye mi öğretiyorlar beynin yapısını :D

9. mizah mı yaptın da anlayacam. bence sen bölümü bitiremedin ya da daha yenisin :( başka türlü türkiyede bu kalitede bilgisayar mühendisliği olduğunu düşünmek istemiyorum. hayır böyle bişey olamaz

10. Yigit673

Yigit673 User

Anladım yanılmışım lise 2 sin ya tüh bilemedim. :(

11. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bazı konularınızı düzelttim.

Konu amacını aşmış durumda kilitlenmesi uygundur.

Karşılıklı atışmayınız aksi halde ceza alabilirsiniz.

iyi forumlar.

12. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Şu anki PET özelliklerinde anladığınız gibi bir özellik yok.

İstersenin size PeT konusunun sss ni atabilirim ha yok mizaha vurdum diyorsanız yada başka bir şeyi ima ediyorsanız Kanıtları ile birlikte supporta başvurabilirsiniz.

iyi forumlar.

13. ************
    bu stratejinin amacı ne birisi açıklayabilir mi? çarı full olmayan oyuncuları bıktırıp; onların bırakmasıyla etkinliklerde ki kasma donma sorununu, bu dahiyane fikirle çözmeye mi çalışıyorsunuz? yoksa ******** yeterli geliri sağladı da boş beleş oyuncuya ihtiyacınız mı yok? birisi çıkıp şu stratejinin amacını açıklarsa alnından öpeceğim ne yani ne olabilir ki bunların amacı?

14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz. Konunuz isteğiniz üzre kilitlenmiştir.

iyi forumlar.

15. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öcelikle mesajınız Düzeltilmiştir.

Forum içi dahi olsa Oyuncuların LİNK VERMESİ KURAL İHLALİDİR:

Aradığınız Soruların tüm cevapları BURADA mevcut Oradaki Diğer Linkide iyice okuyun Sorularınız varsa cevaplarız iyi forumlar.

iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2017
  16. Yigit673

Yigit673 User

Adminden gerekli cevabı aldın pelinsu :) Birde adam topluyorum diyordun gördüğün gibi forum içide yasakmış ahah :) Ayrıca düzeltilmeden önceki konunda tam üstüne kapandı çok güzel oldu son yazmak eğlenceli ***:) İyi akşamlar herkese.

17. Yav geldi yine cakma yazılımcı. Neyse ben eğleneceğim kadar eğlendim artık can sıkıcı mesajların. Modlar ilgilenirse sevinirim.

Konuya gelirsek, tamam link paylaşmayacağım kabul. Merak eden oyunculara mesajım, forumda dükkana gelen indirimlerin felan hergun tek tek girildiği bi konu var onu bulursanız kanıtı da bulmuş olursunuz. Bu arada buldum diye sakın buraya atayım demeyin linki YASAK!. Bulup önünüze bakın lütfen bi sonraki de aynı şekilde devam etsin. Çünkü burası normal bir forum değil bilgiye ulaşmak için efor sarfetmeniz gerekiyor, sarfedin.

18. Ha birde unutmadan, Türkçe bilen mod bulursanız öncelikli olarak onu alın lütfen..

Edit: düzeltti mesajını.. utandı ya ** bu mod :D
    Ah birde düzelttiği mesaj doğru olsa :D :D

19. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Karşılıklı atışmaktan vazgeçiniz. Aksi taktirde ceza alıcaksınız.

Türkçe bilen Bir mod istemek hakkına elbetteki sahipsiniz.

Sorun ben de ise bununla ilgili benim sizin için yapabileceğim bir şey varmı yada düzeltmem gereken bir kısım varsa düzeltebilirim.

iyi forumlar.

20. Sütünü içti uyudu o :D bide son mesajı atmak hoşuna gitmiş ergenlik işte naparsın :D bende gidiyorum yatayım artık madem hadi iyi geceler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.